Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Neteller

Neteller to metoda elektronicznego transferu pieniędzy, która jest wykorzystywana w różnych działaniach handlowych online, w tym w płatnościach do i z witryn zakładów sportowych online. Może służyć do bezpośredniego wypłacania pieniędzy za pomocą karty Net+ lub przelewania takich środków na konto bankowe. Usługa jest własnością PaySafe Group, firmy, która od tego czasu przejęła Skrill, byłego konkurenta Netellera. Jest to jedna z czołowych usług e-przelewów, która założyła sklep w 1999 roku. Rozpoczęła działalność w Kanadzie, ale w 2004 roku przeniosła się na Wyspę Man. Po przejęciu Skrill stał się jedną z największych usług przelewów elektronicznych.

Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Neteller
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Zasady FCA dotyczące pieniądza elektronicznego wymagają od Neteller przechowywania środków klientów na rachunkach powierniczych oddzielnie od własnych środków operacyjnych. Oznacza to, że w razie potrzeby może spłacić wszystkie salda klientów jednocześnie, dzięki czemu jest bezpieczną metodą w użyciu.

Neteller oferuje transfery hazardowe od lipca 2000 roku. W tamtym czasie obsługiwał płatności dla około 85% graczy z branży. Dziś jest bardzo popularny wśród dostawców zakładów na e-sporty.

Jak dokonać wpłaty na zakłady e-sportowe za pomocą Neteller

Dzięki Neteller wpłacanie pieniędzy powinno być łatwe, bezpieczne i szybkie. Oto kroki, które należy wykonać:

Zaloguj się na swoje konto Neteller. Musisz podać dane logowania używane podczas rejestracji. Te dane mogą być zapisywane w celu łatwiejszego logowania, ale rób to tylko na osobistych i bezpiecznych urządzeniach.

Wybierz „Wpłaty”. To da ci lista opcji płatności. Kliknij preferowaną metodę.

Wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić na swoje konto Neteller i kliknij OK. Pieniądze zostaną natychmiast wpłacone.

Gdy masz już pieniądze na swoim koncie Neteller, możesz użyć ich do wpłaty na swoje konto bukmacherskie.

Na stronie z zakładami e-sportowymi kliknij „Wpłać”. Pojawi się lista opcji wpłat. Kliknij „Neteller”.

Witryna otworzy nowe okno, w którym zalogujesz się i wybierzesz kwotę, którą chcesz przesłać na swoje konto bukmacherskie.

Po wprowadzeniu tej kwoty i potwierdzeniu, saldo zakładów zostanie zaktualizowane i odjęte od Neteller. Możesz następnie użyć tego salda, aby obstawiać swoje ulubione gry i turnieje.

Plusy i minusy Neteller

Zalety korzystania z Neteller jako opcji wpłaty na stronach z zakładami e-sportowymi obejmują:

 • Wygoda: Jak na gracza, który jest na rynku od tak dawna, Neteller ładnie się postarzał. Ich transakcje są szybkie i bezpieczne. Dostępnych jest ponad 40 metod doładowania karty, w tym karty bankowe, kredytowe i debetowe. Akceptowanych jest ponad 26 walut, a metoda przelewu jest dostępna w większości krajów na całym świecie. To naprawdę nie jest wygodniejsze, prawda?

 • Bonusy: Wiele domów bukmacherskich nagradza klientów bonusami i darmowymi zakładami, gdy wpłacają pieniądze za pomocą Neteller.

 • Niskie koszty transakcji: Koszty różnią się w zależności od kraju i od jednego domu bukmacherskiego do drugiego. Jednak Neteller należy do metod płatności o najniższych opłatach transakcyjnych.

 • Niesamowita obsługa klienta: Obsługa klienta usługodawcy jest szybka i pomocna. Dostęp do nich można uzyskać za pośrednictwem czatu na żywo, poczty e-mail lub telefonu.

Wady to:

Limit 2000 USD dla członków niebędących VIP-ami podczas wpłat za pomocą kart. Limit wzrasta do od 5000 $ do 50 000 $, gdy dokonujesz wpłaty z innego konta Neteller.

Różne limity wypłat w zależności od kraju, metody płatności i waluty

Można używać tylko akceptowanych walut

Chociaż te ograniczenia nie wpływają bezpośrednio na korzystanie z Neteller przy dokonywaniu wpłat na stronie z zakładami e-sportowymi, robią to pośrednio, wpływając na sposób ładowania konta Neteller.

Jak oceniamy metody bankowe

Esport Ranker stosuje ścisłe metody oceny domów bukmacherskich i metody bankowe, z których korzystają. Patrząc na metody bankowe, stawiamy je na skalach efektywności i bezpieczeństwa. Chętnie przyjrzymy się następującym

 • Dostępność - W ilu krajach ta metoda jest dostępna? Ile walut jest akceptowanych? Jak łatwo jest uzyskać dostęp i korzystać z tej metody (głównie online)?
 • Bezpieczeństwo - Jakie poziomy bezpieczeństwa są oferowane dla prywatnych informacji i pieniędzy użytkowników? Czy istnieje certyfikat SSL?
 • Popularność wśród witryn bukmacherskich — najlepsze metody bankowe mają świetne funkcje, które przyciągają wiele najlepszych witryn bukmacherskich. Metoda bankowa, która jest akceptowana tylko w nielicznych serwisach bukmacherskich, to czerwona flaga.
 • Bezpieczeństwo - Czy użytkownicy mogą anonimowo korzystać z metody bankowej? Jak łatwo jest śledzić transakcje?
 • Wsparcie - Jak szybka i pomocna jest obsługa klienta metody bankowej?

Popularność Netellera w branży zakładów e-sportowych

Neteller to jedna z najpopularniejszych metod płatności w branży zakładów na e-sporty. Działa już od prawie dwóch dekad, co oznacza, że większość serwisów bukmacherskich rozwinęła się wraz z nim. Z czasem poprawiła również swoje usługi. Jest wygodny, zaufany, niedrogi i dostępny w większości części świata. Neteller zaznacza wszystkie pola, które gracz e-sportowy chciałby zaznaczyć.

Proces otwierania konta Neteller

Konto Neteller otwiera się w kilku prostych krokach na stronie Neteller. To jest darmowe.

 1. W witrynie kliknij „Dołącz teraz”
 2. Wprowadź wymagane dane — e-mail, imię i nazwisko, kraj, walutę i hasło. Następnie kliknij „Zarejestruj się”. Otrzymasz wtedy bezpieczny identyfikator
 3. Zakończ proces rejestracji, otwierając wiadomość e-mail z potwierdzeniem przesłaną do Ciebie i wprowadzając Secure ID na stronie podanej w linku
 4. Twoje konto Neteller jest teraz gotowe do użycia
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak