Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Klarna

Zakłady na e-sporty szturmem podbiły świat hazardu, a Europa nie jest wyjątkiem. Jednym z podstawowych czynników, na które gracze zwracają uwagę przed zarejestrowaniem się w internetowym bukmacherze, jest łatwość opcji płatności w eSportach. Ci, którzy mieszkają w krajach szwajcarskich, austriackich i niemieckich, już wiedzą o Klarli, która jest związana z Sofortem.

Wiele stron z zakładami eSports z tego regionu oferuje opcję korzystania z tej metody płatności do wpłat i wypłat. Może być stosunkowo nowy na terytoriach nieniemieckojęzycznych, takich jak Stany Zjednoczone. W związku z tym ten artykuł stanowi doskonałe wprowadzenie do Klarny i korzyści płynących z używania jej jako opcji płatności w zakładach eSports.

Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Klarna
O KlarnaJak dokonać wpłaty za pomocą KlarnaJak dokonać wypłaty z KlarnaPlusy i minusy w KlarnaProces otwierania konta KlarnaOpcje obsługi klienta Klarna
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O Klarna

Klarna została założona w Sztokholm, Szwecja w 2005 roku przez fintechową firmę Klarna Bank AB. Początkowo firma działała w Szwecji, ale szybko rozszerzyła się na Danię, Finlandię i Norwegię. W 2014 r. połączyła się z Sofort Überweisung, niemieckim rozwiązaniem do natychmiastowej bankowości. Obecnie Klarna Group jest również dostępna w Belgii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Włoszech, Holandii, Polsce, Hiszpanii, Francji i Austrii.

W ostatnich latach Klarna przejęła różne firmy w celu tworzenia specjalistycznych produktów i usług finansowych. Wszystkie jej rozwiązania płatnicze są zorientowane na klienta, bezpieczne i wygodne. Jako jeden z najbardziej znanych dostawców usług finansowych w Europie, Klarna Group może pochwalić się 60 milionami użytkowników. Do 2015 roku firma rozszerzyła swoje korzenie na Stany Zjednoczone. Co więcej, Klarna jest teraz dostępna na wielu internetowych platformach bukmacherskich na e-sporty, co jest ważnym osiągnięciem dla fanów hazardu.

Czy Klarna jest popularna?

Klarna świadczy usługi finansowe dla sklepów internetowych, natychmiastowy bezpośredni przelew bankowy, miesięczne plany ratalne i opcje dostawy po zakupie. Jest szeroko stosowany jako metoda wpłaty na zakłady e-sportowe. W przeciwieństwie do e-portfeli i płatności mobilnych, Klarna łączy szybkość bankowości internetowej z urokiem kart kredytowych, dając to, co najlepsze z obu światów. Jeśli użytkownik chce postawić na eSport, ale nie ma wystarczającej ilości gotówki, nadal może dokonać wpłaty i zapłacić saldo później.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Klarna

Dzięki Klarna obstawiający e-sporty przelewają pieniądze bezpośrednio ze swojego banku na swoje konta bukmacherskie. Użytkownicy banku nie potrzebują oddzielnego konta Klarna; portal bankowości internetowej może wystarczyć ze stabilnym połączeniem internetowym. Metoda wpłaty będzie skuteczna, o ile strona z zakładami e-sportowymi będzie miała konto w Klarna.

Przetwarzanie tradycyjnych bezpośrednich przelewów bankowych zajmuje kilka godzin, a czasami nawet trzy dni robocze. Na szczęście Klarna współpracuje z bankami, aby transakcje były natychmiastowe. Na przykład wszystkie niemieckie banki obsługujące Sofort umożliwiają natychmiastowe przelewy w czasie rzeczywistym.

Wszystkie depozyty za pośrednictwem Klarna są natychmiastowe bez dodatkowych opłat. Ale użytkownicy powinni potwierdzić w swoich bankach, czy istnieją jakieś obowiązujące opłaty i kursy wymiany walut. Jednak strona z zakładami zapłaci stałą opłatę w wysokości 0,30 USD i zmienną w wysokości do 5,99%. Nie ma ustalonego limitu transakcji za pośrednictwem Klarna, ale każda witryna bukmacherska ma swoje limity wpłat. Metoda wpłaty jest idealna dla graczy eSport, którzy są zawsze w ruchu, ponieważ jest obsługiwana przez wszystkie mobilne systemy operacyjne.

Korzystanie z Klarny u bukmacherów internetowych

 1. Otwórz konto na stronie z zakładami e-sportowymi Klarna
 2. Wejdź na stronę kasjera, a następnie do sekcji depozytów
 3. Znajdź Klarna i zaznacz, aby wybrać
 4. Wybierz tryb płatności, np. Zapłać teraz, aby dokonać wpłaty kartą kredytową/debetową
 5. Wpisz, ile wpłacić
 6. Wybierz kraj zamieszkania i konkretny bank
 7. Podaj dane do logowania podane przez bank (numer konta, PIN i hasło)
 8. Potwierdź transakcję za pomocą OTP lub TAN (wysyłana jako SMS lub e-mail)

Po udanej wpłacie strona zapamiętuje szczegóły, więc gracz nie musi ich wprowadzać następnym razem.

Jak dokonać wypłaty z Klarna

Gracze mogą wypłacać wygrane za pośrednictwem Klarna, ale powinni poczekać kilka dni roboczych, aż pieniądze trafią na ich konta bankowe. Metoda płatności pozwala użytkownikom wypłacać tyle, ile chcą. Wypłaty mobilne są niezwykle bezpieczne i wygodne. Aby wypłacić środki z konta zakładów, gracze powinni wykonać następujące kroki.

 1. Otwórz stronę kasjera
 2. Poproś o wypłatę z dostępnych wygranych
 3. Poszukaj Klarny i wybierz ją
 4. W wyskakującym okienku wprowadź dane konta Klarna
 5. Podaj dokumenty weryfikacyjne, jeśli zostaniesz o to poproszony
 6. Poczekaj, aż strona z zakładami eSports przetworzy płatność

Wypłaty z Klarna mają zerowe opłaty manipulacyjne, ale niektóre strony z zakładami e-sportowymi może pobierać od graczy niewielką opłatę.

Plusy i minusy w Klarna

Liczne funkcje Klarna ułatwiają obstawianie zakładów na eSporty. W tej sekcji omówiono zalety i wady tej metody płatności w odniesieniu do hazardu.

Plusy

 • Umożliwia użytkownikom dokonywanie transakcji z bankiem, e-portfelami i innymi dostawcami płatności online
 • Wysoce zaszyfrowane przed cyberatakami
 • Historia transakcji zakładów nie pojawia się na wyciągu bankowym użytkownika
 • Szybkie wpłaty na zakłady eSports
 • Oferuje aplikację mobilną do śledzenia transakcji bukmacherskich
 • Niektóre strony bukmacherskie oferują specjalne bonusy dla użytkowników Klarna

Cons

 • Dostępne tylko w 14 krajach
 • Brak zwrotu pieniędzy za błędne żądanie płatności

Proces otwierania konta Klarna

Aby skorzystać z tej usługi płatniczej, należy mieć ukończone 18 lat. Istnieją dwa sposoby otwarcia konta Klarna: pobranie aplikacji lub odwiedzenie oficjalnej strony internetowej Klarna. Osoby, które nie mają kont bankowych w wyżej wymienionych krajach, mogą otworzyć konto Klarna i podłączyć je do swoich portfeli PayPal. Opcja Afterpay jest również dostępna dla użytkowników PayPal, która umożliwia klientom zwrot kredytu w czterech miesięcznych ratach.

Jak założyć konto

 • W witrynie lub aplikacji Klarna kliknij przycisk „Utwórz konto”
 • Podaj adres e-mail
 • Wpisz kod weryfikacyjny wysłany e-mailem
 • Podaj numer telefonu
 • Zweryfikuj konto kodem SMS
 • Podaj ważny dokument tożsamości, adres fizyczny i numer konta bankowego
 • Zweryfikuj tożsamość za pomocą VideoIdent lub KlarnaIdent
 • Wybierz projekt karty do wykorzystania w Klarna Bank
 • Ustaw kod PIN

Po podaniu powyższych danych konto jest gotowe do użycia na stronie internetowej z zakładami e-sportowymi. Należy pamiętać, że Klarna akceptuje tylko euro. Inne waluty muszą zostać przeliczone na EUR, zanim będą mogły zostać użyte. Zasilenie konta jest równie proste. Niektórzy użytkownicy ładują go za pomocą Google Pay, Apple, Pay i PayPal.

Jeśli użytkownik złoży wniosek o kartę bankową Klarna, dotrze ona w ciągu tygodnia pod wskazany adres. Zazwyczaj jest to karta debetowa Vida, która jest akceptowana wszędzie, gdzie działa Visa. Chociaż karta nie umożliwia wypłat z bankomatów, można z niej korzystać online. Konto Klarna oferuje rejestr transakcji w czasie rzeczywistym.

Opcje obsługi klienta Klarna

Wsparcie klienta Klarna za kilka minut z:

 • Bezpłatny numer
 • Lokalny numer telefonu
 • Wiadomości błyskawiczne w aplikacji
 • Sekcja FAQ

Dotarcie do przedstawicieli klienta jest łatwiejsze w dni robocze i godziny pracy. Mogą być również dostępne w określonych godzinach w weekendy. Aplikacja Klarna oferuje całodobową obsługę klienta.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Odkryj ukrytą placówkę Bukit Candi w Skull and Bones
2024-02-16

Odkryj ukrytą placówkę Bukit Candi w Skull and Bones

Bukit Candi to ukryta placówka w Indiach Wschodnich, znana ze swoich skarbów i wygodnego punktu szybkiej podróży. W tym poradniku pokażemy Ci jak zlokalizować tę placówkę i czego możesz się w niej spodziewać.

Pokonanie Srebrnych Bokoblinów: Ulepsz swoją rozgrywkę w Tears of the Kingdom
2024-02-15

Pokonanie Srebrnych Bokoblinów: Ulepsz swoją rozgrywkę w Tears of the Kingdom

W grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (TOTK), gracze napotkają różnych wrogów, w tym pospolite Bokobliny. Istnieje jednak rzadszy i bardziej niebezpieczny wariant, znany jako Srebrny Bokoblin.

Zoptymalizuj swoją kolekcję złotych odznak w Granblue Fantasy: Połącz ponownie
2024-02-15

Zoptymalizuj swoją kolekcję złotych odznak w Granblue Fantasy: Połącz ponownie

Jeśli chcesz zdobyć Złote Odznaki Dalii i Bilety w Granblue Fantasy: Relink, oto najlepszy sposób, aby to zrobić.

Wydarzenie Monopoly GO Golden Blitz: zdobywaj zestawy naklejek i wypełniaj albumy
2024-02-15

Wydarzenie Monopoly GO Golden Blitz: zdobywaj zestawy naklejek i wypełniaj albumy

Wydarzenia Golden Blitz Monopoly GO to doskonała okazja do zdobycia nowych zestawów naklejek i uzupełnienia albumów. Następne wydarzenie Golden Blitz w Monopoly GO odbędzie się od 15 lutego o 22:00 czasu polskiego do 16 lutego o 4:00 czasu polskiego.