Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z American Express

Firma AmEx została założona 18 marca 1850 roku w Nowym Jorku. Firma specjalizuje się w płatnościach kartą i usługach turystycznych. W 1958 roku wprowadzili pierwszą kartę American Express i od tego czasu wprowadzają innowacje w swojej ofercie. Oferują karty przedpłacone, karty podarunkowe, karty kredytowe, biznesowe karty kredytowe, programy korporacyjne, certyfikaty depozytowe (CD) i konta oszczędnościowe.

Czy American Express jest popularny?

Początkowo American Express współpracował z amerykańskimi sprzedawcami internetowymi, ale obecnie ich usługi są dostępne w ponad 160 stanach i terytoriach na całym świecie. Do 2020 roku firma odnotowała około 10,6 miliona kupców w samych Stanach Zjednoczonych. American Express oferuje kartę platynową i inne najlepsze oferty, takie jak usługi konsjerża. Firma wydaje również karty niepodróżne po niskich opłatach rocznych. Większość kart Amex zawiera lukratywne nagrody za przeciągnięcie.

Cieszący się reputacją doskonałości, Amex jest wysoce zalecany do hazardu e-sportowego. Transakcje są chronione zaawansowanymi zabezpieczeniami kart, takimi jak Numer Identyfikacyjny Karty (CID). Każda strona e-sportowa American Express z dumą wyświetla logo AmEx w sekcji kasjerskiej.

Inny sposób, aby dowiedzieć się, czy to metoda płatności jest akceptowane polegać na sugestiach ekspertów zamieszczonych na tej stronie. Karty Amex zdobywają dodatkowe punkty za ich mobilną użyteczność. Aplikacja faworyzuje graczy, którzy wolą obstawiać za pośrednictwem smartfonów.

Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z American Express
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Korzystanie z American Express u bukmacherów internetowych

American Express Bank jest bankiem wyłącznie internetowym i umożliwia połączenie kart Amex z kontem oszczędnościowym. Właściciele kart mogą również łączyć się z innymi zewnętrznymi rachunkami bankowymi. Ale połączone konta muszą być osobiste i aktywne, opatrzone tym samym nazwiskiem na karcie Amex.

Łącząc się z zewnętrznym kontem bankowym, klient będzie musiał podać swój numer konta i numer rozliczeniowy. Gracze korzystają z wyższych limitów transakcyjnych, kiedy finansują swoje zakłady z Amex, co pozwala im na dostęp do ofert VIP, które platformy eSport regularnie ogłaszają.

Jak dokonać wpłaty za pomocą American Express

Niesamowita szybkość realizacji i łatwość przetwarzania idą w parze z depozytami American Express, które przebiegają w następujący sposób.

 1. Zarejestruj się u jednego z najlepszych bukmacherów American Express
 2. Udaj się do obszaru bankowego/płatności/kasjera
 3. Poszukaj logo Amex wśród dostępnych opcji płatności i kliknij je
 4. W przypadku pierwszej wpłaty strona poprosi o numer karty Amex
 5. Wybierz kraj (z którego działa strona z zakładami)
 6. Wprowadź kwotę gotówki do złożenia jako depozytu
 7. Postępuj zgodnie z instrukcjami OTP i weryfikacji dwuskładnikowej
 8. Kliknij Prześlij, a pieniądze zostaną natychmiast przelane

Przed dokonaniem przelewu ważne jest, aby sprawdzić limit depozytu bukmachera, ponieważ różni się on w zależności od witryny. Amex pobiera opłaty od 2,5% do 3,5% kwoty depozytu. Najlepsi bukmacherzy American Express nie pobierają opłat za wpłaty, ponieważ transakcje mają fundamentalne znaczenie dla rozwoju ich witryn.

Niejednokrotnie za transfer płaci operator eSports. Często bukmacherzy oferują specjalne bonusy za korzystanie z American Express. Może się to zdarzyć, jeśli platforma zapłaci niższe opłaty za obsługę tej metody płatności.

Jak dokonać wypłaty z American Express

American Express wypłaty u bukmacherów online są dość rzadkie. Wypłata wygranych przez telefon komórkowy jest całkowicie w porządku. Oto, co trzeba zrobić, aby wypłacić pieniądze.

 1. Kliknij przycisk wypłaty w sekcji kasjera
 2. Wybierz American Express do wypłaty
 3. Wpisz kwotę do wypłaty
 4. Dokończ weryfikację
 5. Kliknij przycisk przesyłania

Wypłaty nie są natychmiastowe, ale są stosunkowo szybsze niż w przypadku większości kart kredytowych. Czasy wypłat różnią się w zależności od bukmachera. Ale pieniądze powinny być dostępne dla gracza w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia przez bukmachera. Opłaty za wypłatę są określane przez bukmachera eSports i dokładny rodzaj używanej karty Amex.

Jeśli bukmacher American Express eSports nie obsługuje bezpośrednich wypłat na karty Amex, będzie można wybierać spośród wielu metod. Niezależnie od tego, czy jest to karta kredytowa, e-portfel, eCheck czy bezpośredni przelew bankowy, zawsze znajdzie się wygodne rozwiązanie. Klienci muszą otworzyć konto u tych dostawców i przelać wygrane od bukmachera.

Plusy i minusy American Express

Od najnowocześniejszej ochrony online po ubezpieczenie podróżne, karty Amex słyną z ogromnych korzyści. Oferują punkty bonusowe, które można wymienić na gotówkę podczas zakupów u określonych sprzedawców.

Karta kredytowa Amex wykorzystuje technologię chipową, która jest regularnie aktualizowana. Jest to bezpieczniejsza opcja niż typowy pasek magnetyczny osadzony z tyłu większości kart. Z drugiej strony American Express nie oferuje kompletnych usług bankowych, a klienci nie mogą otworzyć rachunku czekowego.

Plusy

 • Konkurencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym
 • Brak opłat miesięcznych
 • Brak wymagań dotyczących salda
 • Punkt bonusowy i zwrot gotówki za zakupy
 • Zaawansowane protokoły bezpieczeństwa

Cons

 • Brak opcji rachunku bieżącego

Proces otwierania konta American Express

Ci, którzy chcą używać American Express do obstawiania eSportów, powinni otworzyć konto oszczędnościowe i je sfinansować. Ponieważ American Express przestrzega zasad przeciwdziałania praniu pieniędzy, firma prosi o szczegółowe informacje od osób, które chcą otworzyć konto.

Zgodnie z prawem federalnym firma Amex musi uzyskać i uwierzytelnić dane umożliwiające identyfikację osoby, które przesyła każdy użytkownik. Wszyscy kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat. Poniższe informacje są potrzebne do otwarcia konta w American Express.

 • Numer Identyfikacji Podatkowej – TIN, SSN lub ITIN
 • Adres fizyczny
 • Data urodzenia
 • Informacje o zatrudnieniu
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu

Jak założyć konto

Konto online przydaje się przy transakcjach online, takich jak zakłady na sporty elektroniczne. Każdy, kto posiada kartę Amex lub konto oszczędnościowe, może otworzyć konto online w tych prostych krokach:

 1. Odwiedź oficjalną stronę American Express
 2. Kliknij „utwórz konto online”
 3. Podaj dane osobowe
 4. Wprowadź 15-cyfrowy numer wyświetlony z przodu karty
 5. Wprowadź 4-cyfrowy identyfikator karty

Istnieją różne konta, które klienci mogą otworzyć za pomocą American Express: wysokodochodowe konto oszczędnościowe, konto z certyfikatem depozytu i indywidualne konta emerytalne. Konta te muszą zostać zasilone odpowiednio w ciągu 60 dni i 30 dni od zatwierdzenia. Brak ich sfinansowania doprowadzi do zamknięcia.

Opcje obsługi klienta American Express

American Express stawia swoich klientów na pierwszym miejscu, dzięki czemu mają różne kanały komunikacji:

 • Czat na żywo
 • Centrum pomocy
 • Wyszukiwarka
 • Połączenie telefoniczne
 • Poczta

Centrum pomocy to główne centrum informacji o firmie Amex, w którym klienci znajdują odpowiedzi na większość najczęściej zadawanych pytań. Obszerna sekcja zawiera wskazówki dotyczące otwierania konta, wszczynania sporu, wymiany karty i sprawdzania zdolności kredytowej.

Można również porozmawiać z agentem online za pośrednictwem funkcji czatu na żywo, ale należy zalogować się za pomocą identyfikatora użytkownika i hasła. Na dole strony Skontaktuj się z nami znajduje się lista numerów telefonów do zapytań o różne usługi.

Większość z nich pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a do kilku można dotrzeć o określonych porach dnia. Co więcej, każda karta Amex ma na odwrocie numer telefonu, a użytkownik może wybrać go w dowolnym momencie w celu uzyskania pomocy.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak