Nomini Przegląd zakładów na e-sport 2024 - Gry

NominiResponsible Gambling
CASINORANK
8.3/10
BonusBonus 500 $ + 200 darmowych spinów
Oferty bonusów powitalnych
3500 gier
Dostępna jest natychmiastowa gra
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Oferty bonusów powitalnych
3500 gier
Dostępna jest natychmiastowa gra
Nomini is not available in your country. Please try:
Gry

Gry

Gracze zobaczą, że Nomini zapewnia wiele najpopularniejszych tytułów e-sportowych. League of Legends, CS:GO i StarCraft 2 to najpopularniejsze tytuły, na które można postawić za pośrednictwem Nomini.

Pomimo niewielkiego wyboru eSportów, na które można postawić, Nomini wydaje się, że wybrał gry z precyzją. Wszystkie są dobrze znane i skupiają się na corocznych turniejach. Konkretne zakłady dla każdego większego konkursu stają się dostępne w miarę potrzeb.

Najpopularniejsze e-sporty

Warto również zauważyć, że Nomini to nie tylko strona z zakładami eSports. Zamiast tego zapewnia różnorodny wybór możliwości hazardowych. Dlatego strona nie przeniosła nacisku na bardziej niszowe gry.

League of Legends (znane również jako League lub LoL) to prawdopodobnie największy eSport, na który można postawić w Nomini.

W przeciwieństwie do niektórych witryn z zakładami eSports, które oferują kursy na League of Legends, Nomini oferuje zakłady eSports na główne turnieje, takie jak Mistrzostwa Świata i Mid-Season Invitational, oraz zawody regionalne, takie jak chińska League of Legends Pro League i League Championship Series dla Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Opcje zakładów obejmują zwycięzcę meczu, pierwszą drużynę, która zbierze pierwszą krew, pierwszą drużynę, która zburzy wieżę, pierwszą drużynę, która zabije Barona i pierwszą drużynę, która zniszczy inhibitor.

Zakłady sportowe na żywo

Jeśli chodzi o wydarzenia na żywo, zakłady sportowe Nomini goszczą około 10 000 miesięcznie, przy średnim kursie wynoszącym 93 procent. Gracze mogą korzystać z pełnego/częściowego wypłaty, szybkich rynków i konstruowania zakładów.

Jednak żadne transmisje na żywo nie są dostępne, a inne funkcje, takie jak Edytuj i Poproś o zakład, są niedostępne. Czas akceptacji zakładu to 5" i istnieje możliwość automatycznego zaakceptowania wyższych lub niższych kursów.

Może to być wadą dla niektórych graczy, ponieważ niektóre z najlepszych witryn bukmacherskich eSports niedawno zaktualizowały swoje usługi, aby uwzględnić transmisję na żywo, ponieważ gracze korzystają z zakładów na żywo na tej samej stronie.

Counter Strike globalna ofensywa

CS: GO to nie tylko jedna z najpopularniejszych strzelanek FPS na świecie, ale także dobry zakład w Nomini. Tutaj znajdziesz najszerszy zakres meczów dostępnych we wszystkich grach, w tym w głównych turniejach, takich jak CS: GO Major Championship.

W porównaniu do średniej w branży rynki zakładów są rozsądne i uczciwe. Oprócz tradycyjnego scenariusza zwycięzcy meczu, znajdziesz od 5 do 20 różnych rynków zakładów w zależności od wydarzenia i meczu, który wybierzesz.

Chociaż nie jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają egzotyki, wystarczy dla przypadkowych graczy, którzy szukają prostego zakładu.

StarCraft II

Blizzard Entertainment StarCraft 2 to e-sportowa strategia czasu rzeczywistego (RTS). Dwóch graczy rywalizuje, wybierając jedną z trzech ras: Terran, Protoss lub Zerg, wszystkie dostępne na wstępnie wybranej mapie.

Ponadto ich doświadczenia w grach są zróżnicowane i różnią się od siebie. Sportowcy wciąż muszą szybko podejmować decyzje, a wielozadaniowość jest konieczna. Jest to idealne rozwiązanie dla graczy szukających wrażeń ze względu na szybką akcję gry.

Zwycięzca meczu, Zwycięzca mapy, Handicapy, Drużyna A/B, która wygra jedną mapę, Drużyna A/B nie wygra żadnej mapy, Prawidłowy wynik mapy, Powyżej/Poniżej sumy map, Grupa, która wygra drużynę, Drużyna, która wygra turniej i Region turnieju Zwycięzcy to najbardziej rozpowszechnione rynki zakładów.

Valorant

Gry o zamieszkach strzelanka FPS VALORANT to najnowszy fenomen e-sportu. Unikalne połączenie strzelanek taktycznych i pojedynczych postaci w grze przywodzi na myśl CS: GO, Overwatch i League of Legends.

Fani obu gier przywitali VALORANT z otwartymi ramionami. Oglądalność gry na Twitchu osiągnęła ponad 1,7 miliona, a cotygodniowe logowanie graczy, aby wspiąć się na poziomy VALORANT, wciąż liczone są w milionach. Uwaga tej ogromnej publiczności przeniosła się teraz na kwitnący przemysł e-sportowy VALORANT i zakłady Valorant.

Champions Tour, Game Changers, Red Bull Campus Clutch i Conquerors Championship to jedne z najważniejszych wydarzeń w VALORANT i wszystkie są warte postawienia w Nomini.

Królowie chwały

King of Glory to popularny chiński e-sport z dziesiątkami tysięcy widzów i ogromną pulą nagród. Jedną z cech wyróżniających KOG jest to, że jest to jeden z nielicznych e-sportów przeznaczonych wyłącznie na urządzenia mobilne.

Mimo że fani mogą oglądać mecze na dużym ekranie, na YouTube lub na innych platformach, wszystkie profesjonalne mecze rozgrywane są na urządzeniach mobilnych. Jest to również darmowa gra e-sportowa, przyczyniająca się do jej nieustannej popularności.

Zwycięzca meczu, dokładny wynik, zwycięzcy rundy, drużyna, która wylosuje pierwszą krew, najpierw zburzyć wieżę i inne opcje zakładów są dostępne w King of Glory, z których wiele jest również dostępnych w innych popularnych grach MOBA, takich jak Dota 2 lub LoL, zwycięzca meczu, dokładny wynik, zwycięzcy rundy, drużyna, która wylosuje pierwszą krew, pierwsza zburzy wieżę i tak dalej.

Dota 2

Dota 2 to gra strategiczna czasu rzeczywistego, która wymaga dużo taktycznego podejmowania decyzji i wysokiego poziomu współpracy zespołowej.

Większość stron z zakładami e-sportowymi akceptuje zakłady DotA 2. Jest dostępny dla większości specjalistycznych przeciwników i jednorazowych wydarzeń, z kategoriami stawek, takimi jak zakłady head-to-head na mecze podmiotów i mistrzów turniejowych, takich jak The Invitational.

Gracze Dota masz wiele opcji i możliwości, jeśli chodzi o zakłady na żywo. Zakłady na żywo, zwłaszcza w Dota, są bardziej ekscytującym rodzajem zakładów, ponieważ możesz oglądać akcję na żywo i opierać swoją strategię obstawiania na wydarzeniach meczu.