Nasze 5 najlepszych wskazówek dotyczących zakładów na e-sport, aby uzyskać lepsze kursy

Kursy zakładów

2023-02-16

Katrin Becker

Jeśli jesteś fanem e-sportu, prawdopodobnie choć raz w życiu myślałeś o tym, by zająć się zakładami na e-sport. Zakłady na e-sporty są w rzeczywistości całkiem zabawne i nawet bardziej ekscytujące niż same e-sporty, ponieważ gra toczy się o Twoje pieniądze. Dreszczyk emocji, który odczuwasz, gdy drużyna, na którą stawiasz, wygrywa, jest czymś, czego nie można uzyskać z innych zajęć. 

Nasze 5 najlepszych wskazówek dotyczących zakładów na e-sport, aby uzyskać lepsze kursy

Jednak nie jest łatwo wygrywać przez cały czas w zakładach e-sportowych. Jeśli nie wiesz, co robisz, możesz przegrać kilka zakładów z rzędu. Aby Ci w tym pomóc, oto pięć naszych najlepszych wskazówek dotyczących zakładów na e-sport, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. 

Porównaj kursy w różnych kasynach

Prawdopodobnie najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby dostać lepsze szanse w e-sporcie obstawianie polega na porównaniu kursów w różnych kasynach e-sportowych online, a następnie wybraniu tego, które oferuje najlepsze kursy. Rzecz w tym, że podczas gdy większość internetowych kasyn e-sportowych w pewnym stopniu zgadza się co do pewnych wyników, istnieją niewielkie różnice. 

Na przykład możesz otrzymać kurs 2,5 na wynik wydarzenia e-sportowego w internetowym kasynie e-sportowym, ale niektóre inne kasyna online e-sportowe mogą oferować kurs 2,6. Różnica może nie wydawać się duża. Jednak lepiej wybrać bukmacherzy e-sportowi z lepszymi kursami ponieważ jest to tylko jedno kliknięcie.

Jeśli nie znasz żadnych dobrych kasyn online, w których można porównać szanse, nie musisz się martwić. Zabezpieczyliśmy Cię. Sprawdź OnlineCasinoRank, gdzie znajdziesz recenzje ekspertów dotyczące niektórych z najlepszych kasyn. 

Trzymaj się swojej strategii

Jeśli masz konkretną ulubioną drużynę na całe wydarzenie i chcesz postawić na to, czy wejdzie do finału, powinieneś się tego trzymać. Nie pozwól, aby emocje wzięły nad tobą górę. Możesz postawić konkretny zakład tylko dlatego, że uważasz, że to dobry pomysł. Jeśli jest przeciw Twoja strategia obstawiania, nie powinieneś ulegać emocjom. 

Zrób swoje badania

Kiedy zaczynasz stawianie zakładów na wydarzenie e-sportowe, musisz wiedzieć, co tak naprawdę się dzieje. Nie mówimy o grze, ale o innych rzeczach w ekosystemie e-sportu w grze. 

Na przykład powinieneś wiedzieć, jakie są najlepsze zespoły. Powinieneś także wiedzieć, czy do gry dodawane są nowe aktualizacje. Te aktualizacje mogą zmienić meta, co oznacza, że niektórzy gracze mogą osiągać lepsze lub gorsze wyniki. Aby dowiedzieć się tego wszystkiego, musisz przeprowadzić badania.

Śledź drużyny i graczy

Oprócz informacji o ekosystemie e-sportu powinieneś mieć dobrą wiedzę na temat drużyn i zawodników sobie. Musisz wiedzieć, jacy gracze są w drużynie na to wydarzenie. Powinieneś wiedzieć, jak wyglądały ich poprzednie występy. 

Powinieneś także wiedzieć, czy w zespole pojawił się nowy zawodnik, który jest niezwykle utalentowany. Możesz to wszystko zrobić, śledząc drużyny i graczy w mediach społecznościowych. 

Nie pomijaj mniejszych wydarzeń poprzedzających główne wydarzenie

Znajomość graczy i patrzenie tylko na wydarzenie, na które chcesz obstawiać, to za mało. Musisz wiedzieć, jak przebiegały mniejsze wydarzenia poprzedzające finały. Patrząc na mniejsze wydarzenia, możesz odpowiedzieć na pytania, na przykład, czy drużyna radzi sobie tak, jak w poprzednich turniejach lub czy jest w formie w tym roku.

Aktualności

Podstawy zakładów w Fortnite
2023-03-30

Podstawy zakładów w Fortnite

Wiadomości