Wszystko o FIFA Betting Odds

Jeśli grasz w gry wideo od jakiegoś czasu lub znasz sportowe symulacje wideo, prawdopodobnie wiesz, czym jest FIFA. FIFA jest prawdopodobnie najpopularniejszą symulacją sportową, w której regularnie grają setki tysięcy graczy.

Ze względu na ogromną popularność gry wideo FIFA, wielu bukmacherów online zaczęło teraz oferować rynki zakładów na wydarzenia e-sportowe FIFA. Jeśli chcesz wziąć udział w zakładach FIFA, masz szczęście. Oto nasz kompletny przewodnik po jednym z najważniejszych warunków obstawiania zakładów FIFA, czyli kursach na zakłady FIFA.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach zakładów FIFA

Kiedy zaczynasz wchodzenie w zakłady FIFA, jedną z pierwszych rzeczy, których powinieneś się nauczyć, jest odczytywanie kursów bukmacherskich FIFA. Chociaż istnieje mnóstwo innych terminów dotyczących zakładów, które powinieneś znać, początkujący gracze muszą przede wszystkim dowiedzieć się więcej o kursach zakładów FIFA.

Jeśli jesteś początkującym graczem z dobrą znajomością kursów na zakłady FIFA, Twoje szanse na odniesienie sukcesu będą znacznie większe. Jednak nawet jeśli wiesz wszystko o innych terminach bukmacherskich, ale nic nie wiesz o kursach bukmacherskich FIFA, nie poradzisz sobie tak dobrze w obstawianiu.

Chodzi o to, że obstawianie jest nieco bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać. Kiedy stawiasz kilka pierwszych zakładów na FIFA strona z zakładami e-sportowymi, zauważysz, że nie otrzymujesz w zamian takiego samego procentu kwoty zakładu. Możesz otrzymać 20 USD za postawienie 100 USD na jeden zakład, a 35 USD na inny zakład.

Uzyskiwanie różnych kwot zwrotu z różnych zakładów jest jednym z najbardziej mylących aspektów obstawiania dla początkujących. Jednak dokładnie to wyjaśniają kursy bukmacherskie FIFA. Kursy FIFA zawierają również inną ważną informację, którą wyjaśniono w następnej sekcji.

Objaśnienie kursów na zakłady FIFA Esports

Kiedy nauczysz się czytać kursy e-sportowe FIFA, możesz wyodrębnić dwie najważniejsze informacje o zakładzie. Te dwie informacje obejmują dokładną kwotę zwrotu, jaką otrzymasz za obstawienie określonej kwoty, oraz prawdopodobieństwo, że wynik, na który obstawiasz, rzeczywiście się wydarzy.

Dlaczego są ważne? Są to dwa elementy, które pomogą Ci zdecydować, czy obstawianie konkretnego wyniku jest dla Ciebie warte ryzyka. Powiedzmy, że pasuje do Turniej FIFA toczy się właśnie teraz, a ty decydujesz, czy warto postawić na gracza A, który wygra mecz.

Planujesz postawić 100 $, a patrząc na kursy zdajesz sobie sprawę, że za wygranie zakładu otrzymasz około 80 $, co daje całkowity zwrot w wysokości 180 $.

Porównując szanse na wygraną Gracza A z wygraną Gracza B, zdajesz sobie sprawę, że szanse na wygraną Gracza A są dość wysokie w porównaniu z Graczem B. Mając wszystkie te informacje, decydujesz, że obstawianie Gracza A wygra mecz jest warte ryzyka dla Ciebie.

Rodzaje kursów na zakłady FIFA

Teraz wiesz, że kursy FIFA wskażą Ci wysokość zwrotu, jaki uzyskasz i szanse na to, że wynik, na który obstawiasz, rzeczywiście się wydarzy. Nie możesz jednak wydobyć tych informacji z kursów zakładów bez nauki odczytywania kursów zakładów.

Metoda odczytywania zakładów jest nieco inna w zależności od formatu kursów używanego do reprezentowania kursów. Istnieją trzy główne typy formatów stosowanych w kursach na zakłady FIFA.

Kursy dziesiętne

Pierwszy i chyba najbardziej powszechny typ kursów bukmacherskich używane w zakładach FIFA są kursami dziesiętnymi. Format dziesiętny wykorzystuje liczbę z ułamkiem dziesiętnym, która reprezentuje dokładną wielokrotność kwoty zakładu, którą otrzymasz w zamian.

Jeśli obstawiasz 200 $ po kursie 3,3, pomnóż 200 przez 3,3, a otrzymasz zwrot, który w tym przypadku wynosi 660 $. Ponieważ w zamian otrzymujesz ponad dwukrotność kwoty obstawionej, kurs 3,3 mówi Ci również, że wynik jest mało prawdopodobny.

Kursy ułamkowe

Kolejnym najpopularniejszym typem kursów na zakłady FIFA są kursy ułamkowe. W kursach ułamkowych wszystkie kursy są wyrażone w postaci ułamka, takiego jak 5/2 lub 3/2, gdzie druga liczba oznacza kwotę, którą obstawiasz, a pierwsza liczba oznacza kwotę, którą otrzymasz w zamian.

Przy kursie 3/2 otrzymasz zwrot w wysokości 3 USD za obstawienie 2 USD, a jeśli postawisz 100 USD, otrzymasz w zamian 150 USD. Ponieważ ten zwrot nie przekracza dwukrotności kwoty zakładu, szanse na wystąpienie tego wyniku są bardzo wysokie.

Kursy amerykańskie

Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że natkniesz się na platformy, które wyrażają kursy bukmacherskie w formacie amerykańskim. W tego typu formacie kursy są wyrażane za pomocą liczby ze znakiem dodatnim lub ujemnym.

Jeśli postawisz na wynik z kursem -180, będziesz musiał postawić 180 $, aby wygrać 100 $ lub 90 $, aby wygrać 50 $. Z drugiej strony, jeśli postawisz na wynik po kursie +180, otrzymasz 180 $ za postawienie 100 $ lub 90 $ za postawienie 50 $.

Gdzie znaleźć najlepsze kursy e-sportowe FIFA?

Rzecz w kursach na zakłady FIFA polega na tym, że każda strona ma różne kursy na ten sam wynik. Chociaż na pewnym poziomie zgadzają się, istnieją niewielkie różnice. Na przykład, jeśli myślisz o obstawieniu 200 USD, możesz uzyskać zwrot 300 USD na jednej stronie, a 330 USD na innej platformie przy takim samym wyniku.

Choć różnica nie jest aż tak duża, nie ma potrzeby sięgać po niższy zwrot. Niektóre platformy mają złe kursy, które mogą dać Ci zwroty nawet 250 USD przy tym samym wyniku.

Z tego powodu zawsze powinieneś wybierać platformy z najlepszymi kursami FIFA. Aby znaleźć najlepsze kursy FIFA, możesz sprawdzić kilka stron i porównać kursy, które oferują, a następnie wybrać ten z najlepszymi kursami. Jednak łatwiejszą metodą jest wymeldowanie esportranker.com, platforma, która przegląda witryny bukmacherskie według kilku wskaźników, w tym kursów zakładów.

Najlepsze kursy bukmacherskie na żywo FIFA

Wyobraź sobie, że oglądasz mecz e-sportowy dla FIFA na żywo i obstawiasz zakłady na ten mecz, oglądając mecz. Cóż, możesz to zrobić, korzystając z rodzaju zakładów o nazwie zakłady na żywo.

W miarę postępu meczu prawdopodobieństwo wystąpienia określonych wyników zmienia się mniej więcej co minutę. Z tego powodu kursy na zakłady na żywo są aktualizowane, co nazywa się kursami na żywo. W tym przypadku są to kursy bukmacherskie na żywo FIFA.

Zaletą ścisłego monitorowania kursów na zakłady FIFA na żywo jest to, że istnieje możliwość, że natkniesz się na kursy, które oferują przyzwoity zwrot przy bardzo niskim ryzyku.

Aby zidentyfikować te możliwości, musisz mieć duże doświadczenie na scenie e-sportowej FIFA, więc wiesz, jak rozgrywają się mecze FIFA. Jednak nawet jeśli nie jesteś tak doświadczony, powinieneś sprawdzić kursy zakładów na żywo, ponieważ możesz znaleźć okazje o niskim ryzyku.

Postaw na FIFA na prawdziwe pieniądze

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż obstawianie prawdziwymi pieniędzmi. Kiedy twoje pieniądze są na linii, podekscytowanie jest na innym poziomie, a każda sekunda jest radosna. Na szczęście możesz obstawiać mecze e-sportowe FIFA za prawdziwe pieniądze.

Aby obstawiać FIFA za prawdziwe pieniądze, musisz znaleźć platformę, która oferuje rynki zakładów na e-sporty FIFA. Na szczęście w internecie jest ich mnóstwo. Po wybraniu platformy i zarejestrowaniu się, po prostu dokonywać wpłat a następnie wykorzystaj te depozyty, aby obstawiać e-sporty FIFA. Pamiętaj, aby zapoznać się z kursami zakładów przed postawieniem zakładu.

Zakłady na prawdziwe pieniądze w FIFA nie są dla wszystkich. Jeśli sam nie jesteś doświadczonym graczem FIFA lub jeśli nie jesteś dobry w przewidywaniu wyników dla FIFA wydarzenia e-sportowe, obstawianie FIFA za prawdziwe pieniądze może nie być dla Ciebie. Jednak nie ma nic złego w próbowaniu z małymi ilościami.

Często zadawane pytania

Czym są kursy na zakłady FIFA?

Kursy na zakłady FIFA to termin stosowany w zakładach, który służy do wyrażenia prawdopodobieństwa wystąpienia wyniku i wysokości zwrotu, jaki obstawiający otrzymują za obstawienie określonej kwoty.

Czy obstawianie na FIFA za prawdziwe pieniądze jest legalne?

W większości przypadków obstawianie na FIFA za prawdziwe pieniądze jest całkowicie legalne. Musisz jednak być pełnoletni i korzystać z licencjonowanych i regulowanych platform. Najlepiej też sprawdzić przepisy obowiązujące w Twoim kraju przed obstawieniem zakładów na FIFA za prawdziwe pieniądze.

Gdzie mogę postawić na FIFA za prawdziwe pieniądze?

Istnieje wiele platform w Internecie, które oferują rynki zakładów na e-sporty FIFA. Możesz korzystać z tych platform, aby obstawiać FIFA za prawdziwe pieniądze.

Czy kursy zakładów na żywo FIFA są lepsze?

Jeśli wiesz, jak przebiegają mecze w FIFA i śledzisz e-sporty FIFA od ponad roku, możesz znaleźć niesamowite możliwości dzięki kursom zakładów na żywo FIFA. Tak więc, kursy zakładów na żywo FIFA są w niektórych przypadkach lepsze.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak