Wszystko o Dota 2 Betting Odds

Dota 2 to prawdopodobnie najpopularniejsza gra e-sportowa z kilkoma milionami aktywnych graczy. Wraz z tymi aktywnymi graczami jest mnóstwo innych osób, które były zwykłymi graczami Dota 2, ale teraz oglądają tylko wydarzenia e-sportowe dla Dota. Ludzie z obu tych społeczności zaczynają angażować się w zakłady na e-sporty, ponieważ jest to ekscytujące.

Ponieważ to czytasz, prawdopodobnie myślisz również o wejściu na zakłady Dota 2. Jeśli jesteś nowy w obstawianiu tego e-sportu, powinieneś najpierw lepiej zrozumieć kursy zakładów Dota 2, które są jednym z najważniejszych aspektów. Aby Ci w tym pomóc, szczegółowo omówimy tutaj kursy na zakłady Dota 2.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach zakładów na Dota 2

mnóstwo warunków zakładów o których powinieneś się dowiedzieć, zanim będziesz mógł poprawić swój wskaźnik sukcesu w zakładach Dota 2. Jednak najbardziej pomocnym i najważniejszym terminem obstawiania, którego powinieneś się nauczyć, są kursy bukmacherskie. Kursy zakładów dają prawie wszystkie informacje, których potrzebujesz na temat zakładu. Co więcej, każdy rodzaj zakładów jest praktycznie niekompletny bez kursów zakładów.

Objaśnienie kursów na Dota 2

Kursy na zakłady Dota 2 to termin używany do reprezentowania prawdopodobieństwa wystąpienia określonego wydarzenia. Na przykład w meczu Dota 2 może zdarzyć się kilka możliwych wydarzeń. Drużyna może wygrać mecz Dota 2, drużyna może zniszczyć pierwszą wieżę lub konkretny gracz może dokonać pierwszego zabójstwa. Prawdopodobieństwo, powiedzmy, NAVI wygranie meczu lub zdobycie pierwszej krwi przez N0tail może być reprezentowane przez kursy Dota 2.

Kolejną ważną rzeczą, którą kursy bukmacherskie Dota mówią o zakładzie, jest kwota zwrotu, jaką otrzymasz, jeśli wygrasz zakład. Jednak sposób, w jaki uzyskasz jedną z tych dwóch informacji na podstawie kursów, będzie zależał od formatu używanego do przedstawiania kursów, co omówimy w dalszych sekcjach.

Obstawiający Dota 2 muszą być świadomi kursów na Dota 2, zanim postawią zakład. Pierwszym powodem jest to, że nie znając kursów zakładów, nie wiesz, jaki wynik prawdopodobnie się wydarzy. Kiedy wiesz, że bukmacher e-sportowy uważa, że pewny wynik jest bardziej prawdopodobny, możesz dokonać dokładnych prognoz na podstawie tych informacji.

Drugim powodem, dla którego powinieneś zdawać sobie sprawę z kursów na zakłady Dota 2, jest to, że pomaga ci to dowiedzieć się, czy obstawianie na słabszą drużynę jest warte ryzyka. Aby to zrozumieć, wszystko, co musisz zrobić, to spojrzeć na zwrot, jaki otrzymujesz i sprawdzić, czy ryzyko jest warte nagrody.

Rodzaje zakładów na Dota 2

Jak już wspomnieliśmy, sposób, w jaki obliczasz zwrot z wygranego zakładu i prawdopodobieństwo wystąpienia tego zdarzenia, zależy od formatu nieparzystego. Istnieją trzy główne formaty kursów używane w zakładach na Dota 2, w tym kursy dziesiętne, kursy ułamkowe i kursy amerykańskie.

Jednak najbardziej popularne w zakładach na e-sporty są kursy dziesiętne i ułamkowe, a nie zobaczysz tak często kursów amerykańskich w zakładach na Dota 2.

Kursy ułamkowe

W formacie ułamkowym kursy są wyrażane za pomocą ułamka z dwiema liczbami, na przykład 5/2, który jest wymawiany od pięciu do dwóch. Druga liczba reprezentuje kwotę zakładu, a pierwsza oznacza kwotę zwrotu, którą otrzymasz, jeśli postawisz zakład wart drugiej liczby.

Kursy dziesiętne

Format dziesiętny wykorzystuje liczbę z ułamkiem dziesiętnym do wyrażania kursów, takich jak 5.0 lub 3.0. Ta liczba reprezentuje dokładną wielokrotność kwoty zakładu, którą otrzymasz w zamian. Na przykład, jeśli wygrasz zakład z kursem 5.0 po postawieniu 10 $, otrzymasz w zamian łącznie 50 $, przy czym wygrana wynosi 40 $.

Kursy amerykańskie

Chociaż nie są one tak powszechne w zakładach na Dota 2, możesz czasami natknąć się na nie. Kursy amerykańskie są wyrażane liczbą i znakiem dodatnim lub ujemnym. Na przykład -120 lub +190. Liczba ze znakiem ujemnym reprezentuje kwotę, którą musisz postawić, aby wygrać 100 USD. Z drugiej strony liczba ze znakiem dodatnim reprezentuje kwotę, którą wygrasz, jeśli postawisz 100 USD.

Szanse i prawdopodobieństwo

Kursy mówią również o prawdopodobieństwie rzeczywistego wystąpienia wyniku. Wyniki z kursami, które zapewniają wysoki zwrot, mają mniejsze szanse na wystąpienie. Z drugiej strony, te z kursami, które dają niskie zwroty, mają duże szanse na zaistnienie.

Gdzie znaleźć najlepsze kursy Dota 2?

Bukmacherzy online e-sport przyglądają się kilku aspektom, a następnie wymyślają kursy zakładów Dota 2 dla rynków zakładów. Z tego powodu możesz spodziewać się znalezienia różne szanse w różnych witrynach. Chociaż prawie wszystkie strony bukmacherskie zgadzają się co do wydarzeń, które najprawdopodobniej się wydarzą, kursy będą się nieznacznie różnić w zależności od strony bukmacherskiej.

Niektóre witryny zapewniają kursy z wyższymi zwrotami, podczas gdy inne mają mniej zwrotów. Najlepsze kursy to te, które przynoszą największe zwroty. Ale jak znaleźć najlepsze kursy na Dota 2?

Aby znaleźć najlepsze kursy na Dota 2, możesz przejrzeć kilka serwisów bukmacherskich oferujących zakłady na Dota, a następnie porównać kursy dla tych samych rynków zakładów. Następnie możesz wybrać witrynę bukmacherską z największą liczbą zwrotów. Jest to również świetny sposób na wybranie dobrej strony z zakładami e-sportowymi. Jest to jednak czasochłonne i niewielu z nas ma taki wolny czas.

Na szczęście, EsportRanker to świetna strona, która już sprawdziła najlepsze strony bukmacherskie w oparciu o kilka aspektów, w tym jakość kursów bukmacherskich. Możesz sprawdzić esportsranker.com, aby znaleźć strony bukmacherskie z najlepszymi kursami na Dota 2.

Najlepsze kursy bukmacherskie na żywo Dota 2

Podczas gdy konwencjonalne zakłady są dokonywane przed rozpoczęciem meczu, zakłady na żywo mają miejsce po jego rozpoczęciu. Innymi słowy, w przypadku zakładów na żywo stawiasz zakłady na mecz w trakcie jego trwania. Ponieważ sytuacja wyników meczu ciągle się zmienia, bukmacherzy również dostosowują kursy. Te kursy nazywają się zakłady na żywo szanse.

Wiele osób woli korzystać z kursów na żywo zamiast konwencjonalnych i istnieje kilka powodów takiego stanu rzeczy. Główne zalety kursów na żywo to możliwość przewidywania ze znacznie wyższym wskaźnikiem sukcesu i uzyskiwania ogromnych zysków.

Po pierwsze, w przypadku kursów na żywo, przed postawieniem zakładu możesz przyjrzeć się większej części wydarzenia. Pozwala to na uwzględnienie znacznie większej liczby zmiennych. W miarę zdobywania coraz większej ilości informacji o tym, co dzieje się w danym wydarzeniu, możesz tworzyć prognozy, które mają większe szanse na faktyczne spełnienie.

Po drugie, kursy zakładów na żywo są aktualizowane. Dzięki stale zmieniającym się kursom zakładów nigdy nie wiesz, kiedy natkniesz się na kursy, które przyniosą Ci ogromne zyski, co jest szansą, której możesz nie chcieć przegapić.

Postaw na Dota 2 za prawdziwe pieniądze

Nie tylko można obstawiać Dota 2 za prawdziwe pieniądze, ale jest to całkiem popularne. Jeśli chcesz postawić na Dota za prawdziwe pieniądze, potrzebujesz tylko witryn z zakładami e-sportowymi online lub bukmacherów oferujących rynki zakładów Dota 2.

Na szczęście jest ich mnóstwo do wyboru. Po wybraniu witryny bukmacherskiej możesz zarejestrować się na tej platformie, dokonać wpłat i zacząć obstawiać wydarzenia Dota 2, korzystając z tych wpłat.

Jeśli nie wiesz, czy zakłady na Dota 2 są dla Ciebie warte, istnieje prosty sposób, aby na to odpowiedzieć. Jeśli wiesz dużo o e-sporcie Dota 2 i uważnie śledzisz scenę e-sportową od co najmniej roku, zakłady mogą być świetną okazją do dobrego wykorzystania całej tej wiedzy.

Jednak dla osób, które są zwykłymi graczami i tylko sporadycznie oglądają e-sporty Dota 2, obstawianie Dota może nie być tego warte.

Często zadawane pytania

Jakie jest najlepsze miejsce do obstawiania Dota 2?

Istnieje kilka świetnych miejsc do obstawiania Dota 2, ale najlepsze miejsce jest inne dla każdej osoby. To, co możesz uznać za najlepszą witrynę bukmacherską, może nie być najlepszą witryną dla innej osoby. Lepiej wypróbować samemu kilka witryn, a następnie wybrać tę, która Ci się podoba.

Jakie są szanse na zakłady Dota 2?

Kursy zakładów w tej grze to metoda reprezentowania prawdopodobieństwa wydarzenia w meczu Dota 2 oraz kwoty, którą otrzymasz w zamian za wygranie zakładu Dota 2.

Jak znaleźć najlepsze kursy na zakłady Dota 2?

Aby znaleźć najlepsze kursy bukmacherskie na Dota 2, musisz sprawdzić kursy oferowane przez kilka serwisów bukmacherskich, a następnie porównać je, aby zobaczyć, który z nich zapewnia największe zwroty.

Czy mogę postawić na Dota 2?

Tak, możesz postawić na Dota 2. Aby postawić na tę grę wideo, zarejestruj się na stronie bukmacherskiej, która oferuje rynki zakładów Dota 2, a następnie dokonaj wpłaty, aby móc obstawiać wyniki wydarzeń Dota 2.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Sieć lokalna lub online: szansa na sukces dla obstawiających e-sport
2022-12-29

Sieć lokalna lub online: szansa na sukces dla obstawiających e-sport

Globalna pandemia przyniosła boom na zakłady e-sportowe. Zatrzymało to również turnieje LAN, ale spowodowało wzrost liczby turniejów online. Jednak turnieje LAN na żywo powracają wraz ze złagodzeniem blokad i skutecznymi programami szczepień.