Wszystko o Call of Duty Betting Odds

Kiedy mówimy o strzelankach pierwszoosobowych, prawdopodobnie pierwszą grą, która przychodzi na myśl, jest Call of Duty. Wiele osób uważa tę grę e-sportową za pionierską w strzelankach FPS. COD to także jedna z najpopularniejszych gier, w której miliony graczy z całego świata regularnie grają w Call of Duty. Mnóstwo graczy zaczyna grać w Call of Duty, ponieważ co roku pojawia się nowa gra.

Być może już wiesz o wszystkim, o czym wspomnieliśmy powyżej. Jednak jedną rzeczą, której możesz nie wiedzieć o CoD, jest to, że mnóstwo ludzi regularnie bierze udział w zakładach na dorsza. Jeśli myślisz również o wejściu w zakłady Call of Duty, pierwszą rzeczą, o której powinieneś dowiedzieć się więcej, są kursy zakładów Call of Duty.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach zakładów na Call of Duty

Jest mnóstwo warunki obstawiania musisz się tego nauczyć, jeśli myślisz o wejściu na zakłady Call of Duty. Jednak zdecydowanie jednym z najważniejszych terminów, o których będziesz musiał się nauczyć, są kursy bukmacherskie, które w naszym przypadku są Zakłady Call of Duty szanse. Kursy bukmacherskie to jeden z kluczowych elementów hazardu, bez którego hazard jest zasadniczo niekompletny.

Istnieje kilka korzyści z nauki o kursach bukmacherskich. Kursy zakładów zawierają ważne informacje na temat zakładów, które robisz. Ponadto istnieje kilka rodzajów kursów bukmacherskich zwanych formatami nieparzystymi, z których każdy ma inną metodę odczytywania kursów. Wszystko to i więcej zostanie omówione tutaj, więc czytaj dalej.

Objaśnienie kursów na CoD

Mówiąc prościej, kursy na zakłady Call of Duty to kursy dla rynków zakładów CoD. Ale czym są „szanse”? Bukmacherzy używają kursów, aby przedstawić szanse na wynik meczu e-sportowego Call of Duty. Kursy mówią również dokładnie, co otrzymasz w zamian, jeśli wygrasz zakład.

Załóżmy na przykład, że finały dla dużego Call of Duty Turniej są obecnie prowadzone. W wielkim finale może dojść do kilku możliwych wyników. Przede wszystkim Drużyna A mogła wygrać finał. Po drugie, drużyna B mogła wygrać finał. Innym możliwym wynikiem jest to, że drużyna A otrzyma pierwsze zabójstwo. Aby przedstawić, jakie są szanse wystąpienia tych wyników, bukmacherzy używają kursów.

Bardzo ważne jest, abyś przyjrzał się kursom dla konkretnego wyniku przed obstawieniem go. Są ku temu dwa główne powody. Przede wszystkim bez kursy bukmacherskie, masz znacznie większą szansę na przegranie zakładu. Kiedy spojrzysz na kursy zakładów, masz lepsze pojęcie o tym, jaki wynik ma największą szansę na wystąpienie.

Po drugie, kursy bukmacherskie pomagają również zdecydować, czy postawienie zakładu na konkretny wynik ma wystarczający zwrot, że jest to warte ryzyka dla Ciebie.

Rodzaje kursów zakładów Call of Duty

Aby dowiedzieć się, co mówią ci kursy, musisz nauczyć się odczytywać kursy zakładów. Istnieje kilka rodzajów kursów na Call of Duty, z których najczęstsze są kursy dziesiętne i ułamkowe.

Kursy amerykańskie są również wykorzystywane do obstawiania Call of Duty, ale rzadko można spotkać platformę, która oferuje kursy amerykańskie. Metody odczytywania każdego z tych typów kursów lub formatów nieparzystych różnią się od siebie. Oto najpopularniejsze typy kursów Call of Duty i sposób ich odczytywania.

Kursy ułamkowe

Kursy ułamkowe używają ułamka z dwiema liczbami, np. 3/2 lub 5/2. Przy kursie 3/2, jeśli postawisz 2 dolary i wygrasz, otrzymasz w zamian 3 dolary. W ten sam sposób, jeśli postawisz 100 $ i wygrasz, otrzymasz w zamian 150 $. W obu tych przypadkach nagroda za wygranie zakładu to 1$ i 50$. Ponieważ jest to mniej niż dwukrotność zwrotu, ten wynik ma większą szansę na wystąpienie.

Kursy dziesiętne

Kursy dziesiętne są prawdopodobnie najłatwiejsze do zrozumienia. Kursy dziesiętne używają liczby z ułamkiem dziesiętnym, np. 5.0 lub 3.1, która jest wielokrotnością zwrotu, jaki otrzymujesz za wygraną. Tak więc, jeśli postawisz 100 $ i wygrasz zakład po kursie 3,1, otrzymasz w zamian 310 $ (3,1 x 100). Ponieważ jest to więcej niż dwukrotny zwrot, ten wynik ma mniejsze szanse na wystąpienie.

Kursy amerykańskie

Ten rodzaj formatu nieparzystego wykorzystuje liczbę ze znakiem dodatnim lub ujemnym. Na przykład -150 i +210. -150 mówi, że musisz postawić 150 $, aby wygrać 100 $, a +210 mówi, że dostaniesz 210 $ za obstawienie 100 $.

Gdzie znaleźć najlepsze kursy na dorsz?

Chociaż konieczne jest przyjrzenie się kursom zakładów Call of Duty przed postawieniem zakładu, ważne jest również, aby upewnić się, że otrzymujesz dobre kursy. Dobre kursy zapewniają przyzwoity zwrot. Ponieważ każda platforma bukmacherska ma nieco inne kursy na ten sam wynik, możesz nie uzyskać dobrego zwrotu w niektórych witrynach bukmacherskich, pomimo obstawiania ryzykownych wyników.

Aby dowiedzieć się, jakie strony bukmacherskie oferują najlepsze kursy, wystarczy spojrzeć na kursy oferowane przez kilka platform. Będziesz musiał przejść do kilku stron bukmacherskich i porównać kursy bukmacherskie oferowane na każdym z nich.

Jednak problem z wypróbowaniem kilku witryn bukmacherskich przed podjęciem decyzji o wyborze tej z najlepszymi kursami polega na tym, że jest to dość czasochłonny proces. Jeśli nie masz na to wolnego czasu, możesz to sprawdzić EsportRanker, która jest świetną witryną zawierającą recenzje wielu witryn bukmacherskich, w których proces sprawdzania obejmuje również ocenę jakości kursów zakładów.

Najlepsze kursy na żywo Call of Duty

Jeśli jesteś nowy w obstawianiu, prawdopodobnie zdziwisz się, gdy usłyszysz, że możesz również obstawiać wydarzenia e-sportowe Call of Duty, gdy się odbywają. Ten rodzaj zakładów nazywa się zakłady na żywo, gdzie stawiasz zakłady na mecz po jego rozpoczęciu.

Call of Duty to szybka gra. Sytuacje mogą się zmienić w ciągu kilku sekund. Na początku meczu e-sportowego CoD Drużyna A może mieć większą szansę na wygraną. W miarę postępu meczu może się to całkowicie zmienić, a Drużyna B może stać się bardziej prawdopodobna. Z tego powodu bukmacherzy aktualizują kursy podczas meczu. Te kursy są nazywane kursami zakładów na żywo.

Istnieje kilka zalet korzystania z kursów zakładów na żywo w porównaniu z konwencjonalnymi kursami. Przede wszystkim, ponieważ możesz uważnie monitorować mecz za pomocą zakładów na żywo, możesz lepiej przewidywać, co jest bardziej prawdopodobne. Oprócz tego możesz również natknąć się na możliwości szalonych zwrotów dzięki kursom zakładów na żywo.

Postaw na Call of Duty za prawdziwe pieniądze

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz obstawiać Call of Duty za prawdziwe pieniądze, czy nie, to krótka odpowiedź brzmi: tak, możesz obstawiać wydarzenia e-sportowe Call of Duty za prawdziwe pieniądze. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest ustalenie, jakiej platformy chcesz używać do obstawiania Call of Duty. Istnieje kilka wskaźników, których możesz użyć do oceny witryny bukmacherskiej.

Po wybraniu platformy zarejestruj się na niej. Po zarejestrowaniu wszystko, co musisz zrobić, to zacząć dokonywać depozytów i używać ich do stawiania zakładów na wydarzenia CoD.

Mając to na uwadze, zakłady Call of Duty mogą nie być dla wszystkich. Jeśli jesteś zwykłym graczem Call of Duty i nigdy nie widziałeś wydarzenia e-sportowego CoD, prawdopodobnie nie poradzisz sobie tak dobrze w zakładach Call of Duty. Najprawdopodobniej przegrasz mnóstwo zakładów. Nie oznacza to jednak, że nie możesz tego wypróbować i powoli stawać się lepszym.

Jeśli jesteś dobrym graczem e-sportowym i od dawna śledzisz wydarzenia e-sportowe, zakłady Call of Duty to coś, co zdecydowanie powinieneś spróbować.

Często zadawane pytania

Czy możesz postawić na Call of Duty?

Tak, możesz obstawiać wydarzenia e-sportowe Call of Duty. Aby to zrobić, musisz zarejestrować się w witrynie bukmacherskiej, która oferuje rynki zakładów na wydarzenia Call of Duty. Potem jest to po prostu kwestia dokonywania wpłat, a następnie wykorzystywania ich do obstawiania zakładów.

Czy zakłady CoD są legalne?

Jeśli jesteś w wieku wymaganym do uprawiania hazardu i korzystasz z platformy posiadającej odpowiednią licencję, każda aktywność hazardowa, w której bierzesz udział, jest dla Ciebie legalna. Jednak niektóre kraje zakazały hazardu jako całości, więc lepiej sprawdzić przepisy obowiązujące w Twoim kraju, zanim zaczniesz obstawiać Call of Duty.

Jaka jest najlepsza strona z zakładami Call of Duty?

To subiektywne pytanie, ponieważ zależy od Twoich preferencji. Najlepsza strona z zakładami dla Ciebie prawdopodobnie nie jest najlepszą stroną z zakładami dla kogoś innego.

Istnieją jednak pewne standardy, których muszą przestrzegać wszystkie najlepsze strony bukmacherskie, które obejmują odpowiednie licencje i regulacje, dobre kursy bukmacherskie, bonusy i promocjes oraz przyzwoitą liczbę opcji zakładów i rynków zakładów.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak