Wszystko o zakładach na Team MVP

Team MVP to słynna drużyna e-sportowa z Korei Południowej, która miała składy w Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive, Player Unknown's Battlegrounds i League of Legends. Drużyna MVP wcześniej była gospodarzem turniejów Dota 2, Heroes of the Storm i StarCraft II. Drużyna MVP Competition of Legends wcześniej rywalizowała w Division of Legends Champions Korea (LCK), czołowej profesjonalnej lidze League of Legends w Korei Południowej, zanim została zdegradowana do ligi Challengers Korea pod koniec 2018 roku. (CK).

Drużyna była pierwszą koreańską drużyną, która zakwalifikowała się do międzynarodowego IV fazy playoff. Drużyna przegrała z Team Liquid po pokonaniu Virtus.pro. Pomimo tego, że był jedynym południowokoreańskim zespołem Dota 2 w turnieju, ich udział w Seattle skłonił do transmisji na żywo SpoTV z publicznością.

Wszystko o zakładach na Team MVP
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Gracze zespołu MVP

Dota 2

W 2013 roku do zespołu dołączył Jimmy' DeMoN' Ho (USA). Drużyna TI4 w 2014 roku składała się z South Koreans Park Tae-won alias March, Kim Seon-yeob alias QO oraz Lee Sang-don alias Forev. Inni gracze na liście to Lee „Reisen” Jun-Yeong i Lee Seung-gon alias Heen. W tym samym roku drużynę opuściło dwóch graczy. Byli to Kim „DuBu” Doo-young i Jung Har alias Solara, obaj Koreańczycy.

Drużyna TI5 w 2015 roku została wzmocniona nowymi graczami, którzy zastąpili tych, którzy odeszli. Damien' kpii' Chok (Australijczyk) dołączył do zespołu wraz z Wong Jeng Yih alias NutZ (Singapur). W następnym roku do składu dodano Pyo No-a alias MP. Kim Tae-sung, alias Velo, dołączył do zespołu w 2016 roku. Zespół rozwinął się, by stać się jednym z najlepsze drużyny e-sportowe na świecie. Niestety, MVP Phoenix został rozwiązany w 2017 roku.

Counter Strike globalna ofensywa

Jeśli chodzi o CS:GOrozwiązany zespół składał się głównie z Korei Południowej. Lee Hyun-pyo alias Xign, Kim' HSK' Hae-sung, Jeon Jung-Hyeon alias rindA. Inni to Kwon' Argency' Soon-woo i Jung Soo-Yong alias KAyle. Trener drużyny Ronald „Rambo” Kim pochodził ze Stanów Zjednoczonych.

Zespół miał również innych graczy, takich jak Ahn Ho-kyeong alias Timon, Nam Hyeong-Ju alias Sound, Park 'zwff' Min-Seok i Pyeon Seon-ho alias Termi, który był trenerem. Kim Kee-Suk, alias suckle, był także godnym uwagi tymczasowym zastępcą Team MVP.

League of Legends

ten League of Legends roster składał się głównie z Korei Południowej, takich jak Park SU-Hyeon alias Beware, Kim Byeong-jun alias Carrot i Kim Seon-Gyu alias Crow. Inni gracze na liście to Cho' Motive' Se-hee, Kim Jae-jin alias Neulbo, Seo 'Garden' Jeong-won i Lee Ho-Seong alias Edge. Kim Kyu-Seok i Kim' Iffy' Hyeon-jun również byli na liście MVP LoL.

W 2015 roku do zespołu dołączyło pięciu zawodników. Kang 'ADD' Geon-mo, Oh Hyun-sik alias MaHa i An Jun-hyeong alias Ian. Na Woo-Hyung alias Pilot i Jeong 'Max' Jong-bin byli resztą składu, wszyscy z Korei Południowej. Cha In-Myeong alias ChaResh i Lee Jong-won alias Saroo byli członkami zespołu MVP.

Najmocniejsze gry zespołu MVP

Dota 2

1 września JeeF dołączył jako kierownik zespołu. MVP stworzyło swoją drugą Dota 2 zespół następnego miesiąca, nazwany MVP Phoenix, 21 listopada. W tym samym miesiącu MVP Phoenix dodał American DeMoN do swojego składu. W grudniu DeMoN opuścił zespół po wygraniu 2. sezonu NSL.

W lutym 2014 roku drużyna MVP Phoenix zagrała w pierwszym sezonie KDL, a DuBu grał w drużynie. W maju Phoenix z powodzeniem zdobył miejsce w The International 4 po zajęciu drugiego miejsca w kwalifikacjach TI4 Southeast Asia Qualifiers. W 2015 roku zespół był bardzo aktywny. Drużyna Phoenix została podzielona w lutym, a Heen i Forev przenieśli się do MVP Hot6ix. Febby i Kpii dołączyli do MVP Phoenix, aby wypełnić wakaty. Reisen przestał działać w marcu i został zastąpiony przez NutZ.

Counter Strike globalna ofensywa

Drużyna odnosiła sukcesy w różnych turniejach przed jej rozwiązaniem w 2020 roku. Team MVP znokautował ALPHA_Czerwona drużyna w drodze do wygrania fazy 2 Cobx Masters. Pokonali także NASR_Esport w finale eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2018. Podczas ZOTAC Cup Masters 2018 drużyny e-sportowe Team MVP wyeliminowały w finale Signature Gaming.

Dlaczego Team MVP jest popularny?

Wieloosobowy zespół południowokoreański składał się głównie z graczy z klanu MVP. Zespół rozpoczął działalność jako skład StarCraft II pod koniec 2010 roku. Wraz z rozwojem GSL, Team MVP wszedł na scenę Dota 2 we wrześniu 2013 roku. To był ten sam dzień, w którym zespół Team MVP StarCraft II opuścił organizację eSports, aby dołączyć do KeSPA. Zespół MVP ma tysiące obserwujących na swoich kontach na Twitterze i Facebooku.

Dlaczego Team MVP jest popularny do obstawiania?

Team MVP startował w różne gry e-sportowe, który zapewnił graczom szeroką gamę opcji obstawiania. Najlepsze strony z zakładami Team MVP oferowały graczom konkurencyjne kursy na obecne i nadchodzące mecze zespołu.

Team MVP Dota ma za sobą kilka wspaniałych sezonów i niesamowite osiągnięcia w wielu kategoriach e-sportowych. Byli uważani za jedną z najbardziej utytułowanych organizacji e-sportowych w głównych turniejach Dota 2 i CS: GO. Ich bieg w Międzynarodowy turnieje pomogły Team MVP zdobyć nowych fanów, zyskując tym samym popularność.

Nagrody i wyniki Team MVP

Dota 2

Zespół odniósł duże sukcesy w różnych konkursach, w których wygrał ponad 2 000 000 $ w nagrodach pieniężnych. Drużyna odniosła ogromny sukces na The International 2016 i The International 2015. Drużyna MVP zajęła szóste i siódme miejsce, odpowiednio 934 761 $ i 829 333 $ w każdym turnieju. Zespół wygrał również 255 000 dolarów za zajęcie czwartego miejsca podczas The Shanghai Major 2016 i 202 500 dolarów za zajęcie szóstego miejsca podczas The Manila Major 2016.

Team MVP wygrał kilka turniejów, w tym Pro Gamer League 2016 - Summer i WePlay Dota 2 League Season 3. Wygrali także Dota Pit League Season 4 i World Cyber Arena 2015 - SEA Pro Qualifiers i Korea Dota League Season 3. Pierwsza godna uwagi drużyna MVP wygrali w drugim sezonie Nexon Sponsorship LEAGUE, w którym wygrali zawody i zarobili 75 605 $.

Counter Strike globalna ofensywa

Drużyna Counter-Strike Team MVP wygrała kilka turniejów, takich jak Cobx Masters Phase 2, gdzie wygrał 60 706 $. Wygrali także eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2018 oraz ZOTAC Cup Masters 2018- Asia. Zarobili 40 000 $ i 10 000 $ w odpowiednich turniejach. MVP zarobił 30 000 $ po wygraniu CS: GO Asia Summit.

W ZOTAC Cup Masters 2018 MVP zgarnął 20 000 $ za czwarte miejsce. Podobną nagrodę zdobyli za zajęcie czternastej pozycji w finałach 7 sezonu ESL Pro League. Team MVP w 2018 r. dwukrotnie zajął drugie miejsce, zdobywając 20 000 USD i 6 859 USD podczas dwóch finałów WESG 2017 Asia Pacific Finals i ZEN Esports Network League 2017- Finals.

Obserwacja

ten Obserwacja zespół nie odniósł sukcesu, jak CS: GO i Dota 2. Zajęli szóste miejsce w Overwatch Contenders 2018 sezon 3: Korea i ósme w Overwatch Contenders 2019 sezon 1: Korea. W dwóch rozgrywkach Team MVP wygrał odpowiednio 14 419 $ i 11 600 $. Team MVP wygrał 14 162 $ w Overwatch CONTENDERS 2018 sezon 2: Korea.

League of Legends

Zespół nie odniósł ogromnego sukcesu jako zespół Dota 2. Zajęli drugie miejsce w Rift Rivals 2017: LCK vs. LPL vs. LMS, gdzie wygrali 10 000 $. Wygrali również 17 596 $ za zajęcie czwartego miejsca w LCK Spring 2017. Kolejnym znaczącym sukcesem było LCK lato 2016, gdzie zarobili 9 040 $ za zajęcie szóstego miejsca, a podczas LCK Spring 2018 zajęli dziewiąte miejsce i zarobili 9 348 $.

PUBG

ten PUBG dywizja również nie odniosła większych sukcesów. Zajęli trzecie miejsce w PUBG Warfare Masters 2018 - sezon pilotażowy, zdobywając 11 221 dolarów w nagrodach pieniężnych. Drużyna MVP zajęła drugie miejsce w AfreecaTV PUBG League – Sezon pilotażowy, gdzie wygrała 18 630 $.

Najlepsi i najpopularniejsi gracze Team MVP

DuBu

Kim Doo-young to południowokoreański gracz Dota 2, który grał w Team MVP. Pomógł zespołowi wygrać Pro Gamer League 2016- Summer, WePlay Dota 2 League Season 3 i Dota Pit League Season 4. DuBu to popularny gracz, który ma ponad 100 000 obserwujących na swoich stronach w mediach społecznościowych, w tym na Twitchu.

Stax

Oficjalnie znany jako Kim Gu-taek, gracz jest emerytowanym profesjonalistą Counter-Strike. Gracz ma tysiące obserwujących na stronach mediów społecznościowych. Koreańczyk z Korei Południowej jest dobrze znany ze swojej roli strzelca, w której osiągnął około 23 000 $. Stax ma ponad dwudziestu dziewięciu obserwujących na swoim profilu Twitch i tysiące obserwujących na Instagramie i Twitterze.

Kim Kyu-Seok

To południowokoreański gracz i trener League of Legends. Jest dobrze znany z roli Dżungli i alternatywnych identyfikatorów; Zemsta lub Yondu.

QO

Kim Sun Yeob jest graczem Dota 2 z Korei Południowej i Australii. Podczas swojego pobytu w Australii QO dla zabawy grał w DotA pod szyldem RoastedKimchi podczas nauki gry. Po wydaniu kontynuacji gry, Dota 2, kontynuował grę. W styczniu 2017 roku zrezygnował z Team MVP na kilka dni przed jego demontażem.

Motyw

Gracz League of Legends jest oficjalnie znany jako Cho Se-hee. Gracz jest dobrze znany ze swojej roli jako Support. Motive dołączył do Team MVP w kwietniu 2018 roku i odszedł w grudniu następnego roku.

Gdzie i jak obstawiać Team MVP

Gracze mogą zobaczyć kursy drużynowe Team MVP na Unibet, ArcaneBet, 1xBet i Betwinner. Wydarzenia Team MVP można również znaleźć na GBet, Pixel.bet, Casumo i 22BET, wśród najlepsze strony z zakładami e-sportowymi. Strony te oferują różne rynki dla turniejów e-sportowych, ale gracz musi zawsze je porównać i wybrać najbardziej rynkową opcję.

Strategia obstawiania na Team MVP

Ważne są dodatkowe badania na temat najlepszych drużyn e-sportowych i ich graczy. Gracze mogą wykrywać korzystne okazje do obstawiania, zbierając dobre dane na temat aktualnej formy zespołu i kluczowych graczy.

Z drugiej strony Team MVP będzie miał dużą przewagę w bezpośrednich pojedynkach w większości wydarzeń. Prawie zawsze są wyraźnymi faworytami, zwłaszcza gdy grają w Dota 2 i CSGO w najlepszym wydaniu. Byli kiedyś jedną z najpopularniejszych drużyn e-sportowych w turniejach Dota 2. Team MVP wygrał ostatnio sześć duże turnieje, w tym The International 2017, za 934 761 USD. Są to bez wątpienia najlepsze drużyny e-sportowe na świecie, na które można obstawiać w najlepszych serwisach bukmacherskich.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak