Najlepsze strony z zakładami Heroes of the Storm 2024

Heroes of the Storm (HotS) to gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Typowy mecz obejmuje dwie pięcioosobowe drużyny, które walczą na losowym polu bitwy. Każda drużyna ma ten sam cel, zdziesiątkować bazę przeciwnika. Zaangażowane zespoły wykorzystują elementy taktyczne i zręcznościowe, aby osiągnąć główny cel.

Niewątpliwie Heroes of the Storm nadal nie spełnia większości swoich oczekiwań. W jego węźle toczą się dynamiczne bitwy na różnych płaszczyznach, z których każda służy wyjątkowemu celowi. Jak sama nazwa wskazuje, Bohaterowie mają znaczący wpływ na wynik gry. W przeciwieństwie do konwencjonalnych doświadczeń MOBA, gracze nie muszą się martwić o kupowanie losowych przedmiotów lub powolne granie, aby osłabić swoją determinację.

Najlepsze strony z zakładami Heroes of the Storm 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Unikalne atrybuty

Podczas rozgrywki gracze muszą walczyć ostro i szybko. A co najważniejsze, oczekuje się od nich, że będą pracować jako zespół, aby przeciwdziałać wszelkim postępom wroga i opracowywać strategie. To powiedziawszy, oto cztery atrybuty Heroes of the Storm, które stawiają go oczko wyżej niż inne Gry MOBA.

Wybór bohaterów i role

HoTS łączy w sobie wybór bohaterskich postaci z uniwersów gier Blizzarda. Ci bohaterowie są sklasyfikowani jako wojownicy, wspierający, asasyni lub specjaliści. Gracze powinni zapoznać się z każdym z tych bohaterów, co ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia, w jaki sposób ich unikalne atrybuty łączą się na mapie.

Wyrównywanie drużyn

Praca zespołowa jest kluczem do skutecznego wypełniania misji każdego zespołu. Każdy gracz wnosi wkład do wspólnej puli doświadczenia, więc awansowanie drużyn odgrywa fundamentalną rolę w zapewnieniu graczom czerpania korzyści z ich wysiłków.

System talentów

Każdy bohater w tej grze MOBA ma unikalne umiejętności ujawniane w miarę rozwoju gry. Idealnie, te talenty zastępują to, co często oferuje się w „sklepie z przedmiotami”, które można znaleźć w grach konwekcyjnych.

Dynamiczne pole bitwy

Każde z pól bitewnych Heroes of the Storm oferuje unikalną rozgrywkę i cele. Gracze muszą wystrzegać się interesujących miejsc i konfliktów, aby zdobyć lojalność najemników zamieszkujących pole bitwy.

Obstawianie Heroes of the Storm

Podobnie jak inne gry MOBA, HotS cieszy się ogromną popularnością na scenie gier e-sportowych. Chociaż Heroes of the Storm nie zalicza się do najczęściej granych gier e-sportowych, niektórzy gracze są naprawdę zainteresowani obstawianiem zakładów w tej grze.

Jak z każdą formą zakłady na e-sporty online, gracze mogą zostać przytłoczeni morzem porad dotyczących zakładów obejmujących różne wydarzenia HotS. Jednak najważniejsze jest zrozumienie różnych rodzajów zakładów dostępnych dla graczy, którzy lubią obstawiać Heroes of the Storm.

Zwycięzca meczu

Klasyczny zakład na zwycięzcę meczu jest niewątpliwie najczęstszym typem zakładu w grach e-sportowych. Ten zakład wymaga tylko od graczy, aby wytypowali zwycięzcę walki. Zgodnie z oczekiwaniami, faworyt będzie miał mniejsze szanse niż słabsi.

Zwycięzca mapy

Zakład na zwycięzcę mapy polega na przewidzeniu, że drużyna wygra daną mapę. Doświadczeni gracze HotS uważają ten zakład za szczególnie atrakcyjny podczas obstawiania zakładów na żywo. W idealnym przypadku łatwo jest przewidzieć wynik danej mapy, patrząc na wybranych bohaterów.

Zakłady z handicapem

Gracze lubiący minimalizować ryzyko fantazyjne zakłady z handicapem. Idealnie, ten zakład jest podobny do zakładu na zwycięzcę meczu, z tą różnicą, że drużyna, na którą postawił zakład, ma dodawane pewne wygrane do wyniku drużyny.

Zakłady na pierwszą krew

Jak sama nazwa wskazuje, pierwsza krew odnosi się do pierwszego zabójstwa. Ten zakład może być trafiony lub chybiony, ponieważ wymaga od graczy przewidzenia drużyny, która zdobędzie pierwszy wynik. Najlepiej byłoby, gdyby zakłady na pierwszą krew były polecane głównie doświadczonym, którzy rozumieją dynamikę gry.

Dlaczego Heroes of the Storm jest popularne?

Heroes of the Storm stale zyskuje na popularności, pomimo początkowych ponurych perspektyw. Jednym z głównych powodów stałego wzrostu jest to, że twórcy gier skupili się na zapewnieniu graczom jak największej równowagi. Co więcej, HotS oferuje bardziej opłacalne ciemne, zabawne talenty i, co najważniejsze, fantastyczne interakcje bohaterów.

Chociaż wydawanie zawartości odbywało się stosunkowo wolno, twórcy HotS nadrobili to, oferując graczom regularne aktualizacje balansu, przeróbki, poprawki rozgrywki i niektóre wydarzenia sezonowe. Dzięki graczom serwowanym z szerokim spektrum epickich chwil, ta gra ma wszystko, co można pokochać. Ponadto pełne akcji walki drużynowe, ukochane postacie i doskonała grafika to wystarczające powody, dla których ta gra e-sportowa nadal się rozwija.

Społeczność internetowa

Społeczność internetowa HotS jest bardziej zachęcająca niż inne MOBA, zwłaszcza gracze, którzy są nowicjuszami w grze. Wiadomo jednak, że społeczność internetowa może czasami stać się nieco wrogo nastawiona, ponieważ jest wypełniona wszelkiego rodzaju graczami. To znaczy, że gracz nie może przewidzieć swoich doświadczeń w społeczności. Ale ogólnie rzecz biorąc, gracze HoTS są bardziej wyrozumiali i zaradni dla nowych graczy.

Granie w Heroes of the Storm online

Gracze, którzy chcą grać w HotS online, mogą chcieć spojrzeć na numer. Bez wątpienia wielu graczy MOBA gromadzi się online, aby zagrać w tę grę, ale dokładna liczba w danym momencie może być myląca. Jeśli jednak ogólne statystyki są czymś, do czego można się przydać, globalna liczba HotS szacuje się na około 7 milionów.

Gracze Big Heroes of the Storm

Większość najlepszych HotS gracze e-sportowi istnieją już od jakiegoś czasu i pojawiły się w innych tytułach Blizzarda. Jeśli suma wygranych w grze jest cokolwiek do przejścia, następujący gracze mogą zostać sklasyfikowani jako najważniejsi gracze w grze.

 • Jeong, Won Ho
 • Lee, Jung Hyeong
 • Lee, Jae Won
 • Ja, Jin Woo
 • Kang, Woon Sung

Dlaczego gracze kochają HoTS?

Jeśli chodzi o MOBA, Heroes of the Storm jest bez wątpienia jedną z najbardziej lubianych gier. A oto kilka powodów, dla których coraz więcej graczy e-sportowych uważa to za atrakcyjne:

 • Jest więcej map lub pól bitewnych
 • Oferuje rozgrywkę skoncentrowaną na drużynie
 • Ma projekt zorientowany na cel

Jak grać w HotS

HoTS to gra zespołowa. Gracz zaczyna od wyboru trybu gry. Dostępnych jest pięć trybów gry: Versus AI, Quick Match, Unranked, Ranking i Brawl. Przed przystąpieniem do innych poziomów, nowi gracze powinni zacząć od najniższego poziomu w porównaniu ze sztuczną inteligencją. Konto na poziomie 50 kwalifikuje każdego gracza do rozgrywania meczów rankingowych.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, celem jest natarcie w kierunku bazy przeciwnika i zniszczenie jego węzła.

Najwięksi gracze i drużyny w grze

Po HotS Global Championships większość zespołów franczyzowych, takich jak Cloud9, Gen.G i Team Liquid, została rozwiązana. Jednak innym udało się utrzymać i w rezultacie odnieśli ogromny sukces w grze. To powiedziawszy, oto lista kogutów, które odniosły wielki sukces w turniejach Heroes of the Storm:

 • Prostota
 • E-sporty WildHeart
 • Kontrola tłumu
 • E-sporty tlenowe

Czy są mistrzostwa Heroes of the Storm?

Znany również jako esports World Convention (ESWC) to profesjonalne mistrzostwa, w których biorą udział jedni z najlepszych graczy i drużyn. Zorganizowane w formacie kwalifikacji, drużyny, które przejdą kwalifikacje, zdobywają miejsce, aby reprezentować swoje kraje na mistrzostwach świata ESWC.

Czym jest puchar świata HotS?

HotS World Cup, znany również jako Mistrzostwa Świata Heroes of the Storm, został rozegrany po raz pierwszy w 2015 roku. Ten turniej po raz pierwszy odbył się na BlizzConie w 2015 roku. W tym turnieju osiem drużyn walczyło o 500 000 $. W 2016 roku pula nagród została podwojona, co oznaczało rozpoczęcie Heroes of the Storm Global Championship Circuit. Jednak pod koniec 2018 roku Blizzard ogłosił zamiar zmniejszenia rozmiaru wydarzenia HotS.

Zakłady bukmacherskie na mistrzostwa świata Heroes of the Storm

Gracze, którzy chcą obstawiać globalne wydarzenia e-sportowe, mogą chcieć postawić na Mistrzostwa Świata Heroes of the Storm. Początkowo postrzegany jako wielka rzecz w najlepszym serwisie bukmacherskim na e-sporty, dzisiejszym graczom HotS pozostały tylko globalne wydarzenia po ruchu downsizingu.

Gracze HotS zainteresowani Mistrzostwami Świata lub innymi światowymi mistrzostwami powinni być żywo zainteresowani drużynami lub krajami, które konsekwentnie osiągają sukcesy na dużej scenie. Na przykład drużyny z Korei Północnej i USA są zwykle o krok od reszty w globalnych wydarzeniach.

Obstawianie Heroes of the Storm u dostawców

Ponieważ Heroes of the Storm staje się coraz bardziej popularne, niektóre z najlepszych stron z zakładami e-sportowymi są żywo zainteresowane tym sportem. Podczas gdy niektóre aplikacje bukmacherskie mogą być nieco niechętne do omawiania tego sportu, większość „dużych chłopców” w branży już ujawniła swoje zamiary. To powiedziawszy, oto kilka witryn z zakładami e-sportowymi, które wyczerpująco obsługują zakłady e-sportowe HotS:

Zwycięzca zakładów

Zwycięzca zakładów szybko zaznacza swoją obecność wśród graczy e-sportowych Heroes of the Storm. Ten bukmacher obsługuje wiele wydarzeń e-sportowych na całym świecie. Co najważniejsze, Betwinner oferuje dodatkowe rynki na określone wydarzenia.

22Bet

22Bet to kolejna opcja, jeśli chodzi o obstawianie HotS. Ten bukmacher już od jakiegoś czasu zajmuje się wydarzeniami e-sportowymi. Dzięki hojnym kursom i wielu rynkom zakładów, 22Bet powinien być najlepszym wyborem dla obstawiających HotS.

1xBet

1xBet jest jednym z najpopularniejszych operatorów w tradycyjnych zakładach sportowych. Ten operator wyróżnia się również w zakładach na e-sporty dzięki znakomitej obsłudze klienta, hojnym zachętom, korzystnym kursom i różnym rynkom zakładów.

Śledź najlepsze drużyny Heroes of the Storm i obstawiaj trafnie

Obstawianie dowolnego wydarzenia e-sportowego wymaga należytej staranności. W rezultacie śledzenie najlepszych drużyn Heroes of the Storm na świecie jest kluczem do częstego dokonywania trafnych prognoz.

Gen G

Południowokoreańska generacja G jest uznawana za jedną z najlepszych drużyn e-sportowych. Ta drużyna wygrała osiem turniejów Heroes of the Storm, zdobywając aż 1 360 000 $.

Zespół Dignitas

Zespół Dignitas to kolejna drużyna, którą każdy gracz HoTS powinien chętnie naśladować. Zespół z siedzibą w Newark w stanie New Jersey rzadko zawodzi na dużej scenie. Jego zespół Heroes of the Storm zgromadził łącznie 1 178 555 $ z trzydziestu rozgrywek.

MVP

MVP to kolejna południowokoreańska drużyna na naszej liście najlepszych drużyn. Chociaż istnieją doniesienia, że jego drużyny nie będą już występować w rozgrywkach Heroes of the Storm, zawsze jest to najlepszy wybór, gdy pojawia się w dowolnym wydarzeniu e-sportowym HoTS.

Gdy gracz zrozumie naturę rywalizacji, będzie mu bardzo łatwo dokonać trafnych prognoz. Co więcej, każdy gracz musi być na bieżąco z bieżącymi wydarzeniami i dynamiką otaczającą ten sport, biorąc pod uwagę różne zmiany w czasie.

Plusy i minusy

Nie trzeba wiele, aby zrozumieć, co oferuje Heroes of the Storm. Oto lista niektórych hitów i chybień HotS, które mogą zainteresować graczy i graczy obstawiających zakłady.

Plusy

Gra toczy się w szybkim tempie, z krótkimi i ekscytującymi walkami. Przeciętny czas gry HoTS wynosi około 20 minut, co wystarczy, aby zainwestować gracza bez wyczerpania.

 • Bohaterowie nie mają cech statycznych
 • Ma wielu bohaterów z najlepszych gier Blizzard
 • Gracze otrzymują bardzo pożądaną różnorodność map, aby zapewnić wartościowe wrażenia z gry.
 • Proste i fajne wizualizacje
 • Gracze są nagradzani podwyższonym rankingiem
 • Gra daje graczom 30 dni na przejrzenie swoich poprzednich gier i znalezienie lepszego sposobu na rywalizację
 • Nowi gracze mogą przetestować grę, zanim zdecydują się wydać na grę

Cons

 • Doświadczenie może być powolne, jeśli obszary, w których pozostawieni są bohaterowie i maniacy
 • Gracze nie mają możliwości grania w swoje ulubione mapy
 • Gracze od czasu do czasu napotykają przeszkody oparte na postępach, które są poza meczem
 • Interfaza użytkownika nie jest konfigurowalna

Zrozumienie kursów bukmacherskich w Heroes of the Storm

Każdy gracz e-sportowy powinien zrozumieć szanse z której korzysta dowolna aplikacja do obstawiania e-sportów. Na początek, wysokie kursy na zakłady HotS przynoszą największą wartość. Gracze zainteresowani obstawianiem w HotS powinni rozumieć kursy oferowane przez różnych bukmacherów. Oto kilka typowych typów kursów Heroes of the Storm.

 • Kursy amerykańskie: Jak sama nazwa wskazuje, kursy amerykańskie są powszechnie używane w Ameryce. Wyróżniająca się funkcja ma zwykle dołączone znaki plus (+) i minus (-). W idealnym przypadku liczba ze znakiem minus często wskazuje kwotę, którą należy postawić, aby wygrać 100 USD.
 • Kursy dziesiętne: Stosowane głównie w europejskich serwisach bukmacherskich kursy dziesiętne należą do najłatwiejszych w obsłudze. Wszystko, co gracz musi zrobić, to pomnożyć kursy przez postawioną kwotę.
 • Kursy ułamkowe: Większość bukmacherów oferuje kursy ułamkowe. Podobnie jak kursy dziesiętne, ich zrozumienie jest dość proste. Pomnożenie ułamka przez kwotę zakładu daje zysk lub uzyskaną kwotę.

Jak najlepiej podbić zakłady na Heroes of the Storm

Teraz, gdy wszystko, co dotyczy Heroes of the e-sport, zostało szczegółowo przeanalizowane, ważne jest również, aby przyjrzeć się sposobom lub podejściom, które mogą pomóc graczom zasmakować sukcesu w grze. Oto kilka cennych wskazówek dla obstawiających HotS.

 • Zobacz, jak doświadczeni gracze obstawiają zakłady, aby szybko zrozumieć podstawy
 • Zwracaj uwagę na statystyki i angażuj społeczność
 • Skoncentruj się bardziej na trendach META
 • Obstawiaj zakłady po najwyższych możliwych kursach dla maksymalnej wartości
 • Upewnij się, że uprawiasz odpowiedzialny hazard
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
E-sport
About

Jun-ho Kim, dynamiczny maestro e-sportu z Korei Południowej, jest latarnią wiedzy w EsportRanker. Łącząc zdolności analityczne z wrodzoną miłością do gier, Jun-ho odkrywa zawiły gobelin konkursów online, zapewniając graczom stały dostęp do informacji i inspirację.

Send email
More posts by Jun-ho Kim