Unibet Przegląd zakładów na e-sport 2024 - Konto

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusPremia 500 dolarów
Zaufany od 1997 Legendarny bukmacher
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Zaufany od 1997 Legendarny bukmacher
Unibet is not available in your country. Please try:
Konto

Konto

Założenie konta w Unibet jest szybkie i proste. Można go skonfigurować za pomocą laptopa lub telefonu komórkowego w ciągu kilku minut. Po skonfigurowaniu konta gracz może uzyskać dostęp do e-sportu za pośrednictwem dowolnego z tych urządzeń. Konfiguracja konta jest następująca;

Najpierw gracz przejdzie do strony głównej Unibet i wybierze przycisk dołączenia. Przycisk poprowadzi nowego gracza do kilku kroków. Pierwszym krokiem jest wpisanie prawidłowego adresu e-mail i potwierdzenie go. Następnie wpisz imię i nazwisko, numer telefonu, adres fizyczny, lokalizację i inne informacje.

Po wykonaniu tych kroków gracz będzie musiał się zalogować za pomocą dostarczonego kodu. Po pomyślnym zalogowaniu gracz doda dane bankowe i dokona wpłaty, która zostanie zaksięgowana na jego koncie, dzięki czemu gracz może w pełni uczestniczyć w grach online.

Założenie konta nie jest trudne, ponieważ kroki są nieliczne i bezpośrednie. Gracz musi podać dane osobowe, które obejmują imię i nazwisko, adres i nazwę stanu. Ponadto gracz powinien podać aktywny numer telefonu, adres e-mail, dowód osobisty oraz dane konta bankowego lub karty do wpłaty. Bonus powitalny zwykle następuje po utworzeniu konta.