Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z WebMoney

WebMoney to uznana opcja płatności za zakłady eSports, która szybko zyskuje na znaczeniu w kręgach zakładów online, szczególnie w Europie Wschodniej. Jednak, chociaż ta opcja płatności cieszy się sporą popularnością, również często nie jest widziana. Jednym z głównych powodów jego popularności jest to, że ta usługa płatnicza jest e-portfelem. A ponieważ e-portfele są jedną z najbardziej preferowanych metod płatności w internetowych serwisach bukmacherskich eSports, WebMoney jest obecnie bardzo preferowane przez większość graczy sportowych.

Aby rozpocząć obstawianie eSportów online za pomocą WebMoney, gracze muszą jedynie przesłać środki na swoje konto WebMoney, zanim będą mogli wysłać je na swoje konta zakładów. Chociaż WebMoney może nie być największym e-portfelem, rośnie zainteresowanie ze strony ogromnej liczby graczy na eSporty.

Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z WebMoney
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O zakładach e-sportowych WebMoney

Firma WebMoney Transfer została utworzona w 1998 roku przez WM Transfer Ltd. WebMoney otworzyło swoje pierwsze biura w Moskwie w Rosji jako operator głównej firmy. Początkowo ta usługa płatności została stworzona, aby zaspokoić potrzeby rosyjskich klientów, którzy potrzebowali praktycznego rozwiązania do przesyłania pieniędzy online w tamtym czasie. A obecnie jest to jedna z najbardziej renomowanych metod płatności w kraju.

Nawet jeśli to usługa płatnicza została stworzona z myślą o obsłudze klientów z Europy Wschodniej, głównie Rosji, obecnie obsługuje globalną klientelę z biurami w wielu krajach. WebMoney jest dostępny w ponad 90 krajach z ponad 40 milionami użytkowników na całym świecie.

Jak sama nazwa wskazuje, WebMoney to przede wszystkim opcja płatności online, która obsługuje różnorodne transakcje finansowe, w tym pożyczanie pieniędzy, wymianę walut i zakłady online. Ponadto firma wprowadziła różne produkty, wśród których kluczowe są płatności kartą i rozwiązania e-portfela online.

Czy WebMoney jest popularny?

Jak wspomniano wcześniej, WebMoney obsługuje globalną klientelę. Mimo że jest używany głównie w krajach europejskich, znaczna część jego użytkowników to: z Rosji i krajów euroazjatyckich. Jeśli chodzi o dane demograficzne klientów, WebMoney jest szczególnie popularny wśród młodzieży, a znaczna liczba wykorzystuje go do obstawiania eSportów.

Jak dokonać wpłaty za pomocą WebMoney

Wpłacanie środków do internetowe strony z zakładami e-sportowymi z WebMoney powinno być tak proste jak ABC. Zasadniczo jest oczywiste, że ta usługa płatności poważnie traktuje wygodę, a wpłacanie pieniędzy na konto bukmachera online powinno być łatwe.

Oto kilka kroków, które należy wykonać podczas dokonywania wpłaty za pomocą WebMoney:

 • Krok 1: Znajdź odpowiedniego bukmachera internetowego WebMoney, załóż konto u bukmachera i zaloguj się. Stamtąd przejdź bezpośrednio do sekcji bankowej i wybierz metodę wpłaty WebMoney z dostępnych opcji.
 • Krok 2: Po znalezieniu ikony WebMoney i kliknięciu na nią, zostaniesz automatycznie przekierowany do określenia szczegółów płatności, głównie kwoty wpłaty, a zaraz potem przejdziesz do zalogowania się na swoje konto WebMoney. Proces logowania jest podobny do innych e-portfeli, ponieważ gracze muszą wprowadzić dane uwierzytelniające konto (e-mail i hasło) oraz 12-cyfrowy numer identyfikacyjny WebMoney.
 • Krok 3: Jeśli masz wystarczające środki na swoim koncie WebMoney, aby pokryć kwotę wpłaty, pozostaje tylko potwierdzić wpłatę. Po pomyślnym potwierdzeniu zostaniesz przekierowany na stronę bukmachera, a nowe saldo powinno się odzwierciedlić.

Korzystanie z WebMoney w bukmacherach internetowych

Jeśli chodzi o dokonywanie wpłat, ten e-portfel umożliwia użytkownikom ładowanie środków bezpośrednio z ich kont bankowych. Jeśli chodzi o dzienne limity depozytów, zawsze konieczne jest zapoznanie się z regulaminem bukmacherów, biorąc pod uwagę, że limity są zazwyczaj unikalne dla każdego bukmachera.

Jak dokonać wypłaty za pomocą WebMoney

Kiedy obstawiasz swoje ulubione wydarzenia e-sportowe, możesz mieć szczęście, że zarobisz trochę pieniędzy po dokonaniu prawidłowych prognoz. Kiedy myślisz o wypłacie, wypłata wygranych powinna być tak prosta, jak dokonanie wpłaty, tylko że wszystko dzieje się w „przeciwnym” kierunku.

Jeśli na swoim koncie zakładów sportowych masz pieniądze, które chcesz dostać w swoje ręce, proces wypłaty powinien zająć od 3 do 7 dni. Oto kilka kroków, które należy wykonać, aby wypłacić środki na konto WebMoney:

 • Zaloguj się do swojego konta zakładów sportowych
 • Odwiedź sekcję bankowości bukmacherów i kliknij „wypłata”
 • Wybierz WebMoney z listy dostępnych opcji
 • Wpisz kwotę do wypłaty
 • Dokończ transakcję
 • Środki zostaną natychmiast pobrane z Twojego konta, ale może minąć kilka dni, zwykle od trzech do siedmiu, zanim dotrą do Twojego konta WebMoney.

Oprócz punktów opisanych w procedurze, powinieneś również sprawdzić takie rzeczy, jak opłaty za wypłatę i czas oczekiwania. Oprócz opłat kasynowych, WebMoney pobiera standardową prowizję 0,8% od wszystkich transakcji. Jeśli chodzi o dostępność, WebMoney umożliwia wypłaty mobilne, głównie za pomocą aplikacji mobilnej „Keeper Mobile”, którą można pobrać z głównych sklepów z aplikacjami.

Plusy i minusy z WebMoney

Gracze korzystający z WebMoney do finansowania swoich exploitów mają wiele korzyści, aczkolwiek mają one kilka wad.

Plusy

 • Oferuje doskonałe szybkości transakcji – natychmiastowe wpłaty i szybkie wypłaty
 • Obsługuje wiele walut
 • Oferuje optymistyczne poziomy bezpieczeństwa przy użyciu trzech poziomów uwierzytelniania
 • Cieszy się globalnym zasięgiem

Cons

 • Wszystkie transakcje podlegają stałej opłacie procentowej
 • Obecnie doświadczamy pewnych ograniczeń geograficznych z powodu obecnego impasu między Rosją a Ukrainą

WebMoney to bez wątpienia opłacalna opcja dla graczy. Ponadto ta usługa płatności jest przydatna dla rosyjskich graczy i użytkowników w sąsiednich krajach.

Proces otwierania konta WebMoney

Proces otwierania konta WebMoney jest mniej więcej podobny do tego, który następuje podczas rejestracji za pomocą większości e-portfeli. Na początek użytkownicy muszą tylko odwiedzić oficjalną stronę WebMoney i kliknąć opcję otwarcia nowego konta.

Po kliknięciu na monit „otwórz nowe konto” użytkownicy będą musieli wypełnić swoje dane w określonych polach – imię i nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu. Przy kolejnych rejestracjach możesz użyć adresu e-mail lub numeru telefonu. Jednak WebMoney zapewnia każdemu użytkownikowi unikalny 12-cyfrowy numer identyfikacyjny (WMID) przy każdym udanym logowaniu.

Proces rejestracji można podsumować w następujących kluczowych krokach:

 • Kliknij Zarejestruj się
 • Wprowadź numer telefonu
 • Wprowadź dane osobowe
 • Ustaw hasło
 • Potwierdzenie e-mail

WebMoney działa jako pośrednik między początkowym kontem finansowania a bukmacherem. Chociaż większość ludzi korzysta ze swoich banków do finansowania konta WebMoney, istnieje wiele sposobów otrzymywania środków, w tym pieniądze od użytkowników WebMoney.

Ta metoda płatności pozwala również na wpłaty z ustalonych punktów sprzedaży, chociaż ta opcja jest dostępna głównie w Rosji lub krajach, w których działa usługa. Warto jednak zauważyć, że tylko osoby, które ukończyły 12 lat, mogą otworzyć konto.

Opcje obsługi klienta WebMoney

WebMoney ma wyróżniający się dział obsługi klienta, chociaż może to nie być jedna z jego najmocniejszych stron. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy mogą skontaktować się z działem wsparcia za pomocą dwóch głównych opcji: telefonu i poczty e-mail. Aby uzyskać pomoc techniczną, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do zespołu wsparcia przez telefon.

Warto również zauważyć, że użytkownicy mogą uzyskać pomoc za pośrednictwem strony support.wmtransfer.com i przesłać zgłoszenie w zależności od rodzaju pomocy, jakiej potrzebują – finansowej, technicznej, oficjalnych wniosków, sieci społecznościowych i centrum prasowego. W większości wsparcie WebMoney odpowiada na pytania i szybko rozwiązuje problemy.

Oto niektóre z dostępnych danych kontaktowych oferowanych przez WebMoney:

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak