Betsson Przegląd zakładów na e-sport 2024 - Konto

BetssonResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus powitalny do 100 € + 101 darmowych spinów
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Betsson is not available in your country. Please try:
Konto

Konto

Gracze już przekonani, że Betsson jest dla nich najlepszym bukmacherem, mogą przystąpić do tworzenia swoich kont bukmacherskich. Procedura rejestracji jest szybka i prosta.

Jak założyć konto w Betsson

Poniżej znajdują się kroki, które gracze powinni wykonać podczas zakładania konta w Betsson:

Wejdź na stronę Betsson i kliknij ikonę „Utwórz konto” w prawym górnym rogu platformy.

Wypełnij formularz rejestracyjny. Gracze muszą najpierw wprowadzić swój adres e-mail i podać unikalny, silny kod dostępu. Następnie muszą podać szczegóły, takie jak imię i nazwisko, lokalizacja, preferowana waluta, numer telefonu, data urodzenia i płeć. Należy również potwierdzić, że zapoznał się z regulaminem serwisu Betsson, jego polityką prywatności i osiągnął wiek uprawniający do hazardu.

Zakończ procedurę rejestracji, klikając zieloną ikonę „Utwórz konto” u dołu formularza.

Zweryfikuj swój numer telefonu komórkowego, wprowadzając kod weryfikacyjny wysłany na ich telefony SMS-em.

Czego unikać przy zakładaniu konta w Betsson

Rejestracja konta w Betsson jest prosta. Ale w tym momencie lub później mogą wystąpić komplikacje, jeśli popełnią lekkomyślne błędy. Oto kilka rzeczy, których gracz powinien powstrzymać się podczas procesu rejestracji.

  • Podanie błędnych danych – Betsson ma rygorystyczną procedurę weryfikacji. Musi potwierdzić, że gracz jest tym, za kogo się podaje, zanim zatwierdzi swoje konto. Dlatego należy podać prawidłowe dane osobowe i legalną dokumentację w celu weryfikacji tożsamości. Niektórzy podejrzani hazardziści tworzą konta z fałszywymi dokumentami. Jeśli Betsson je odkryje, ich konta zostaną ograniczone lub zamknięte, nawet jeśli są członkami od lat.
  • Korzystanie z VPN – Jeśli gracz korzysta z VPN podczas rejestracji w Betsson, jego konto nie zostanie zatwierdzone. Oznacza to, że platforma już wie, że ukrywa swoją obecną lokalizację i może znajdować się w jednym z krajów objętych ograniczeniami.
  • Tworzenie wielu kont – Członkowie Betsson mogą mieć tylko jedno konto. Jeśli ktoś spróbuje otworzyć inny, ich rejestracja się nie powiedzie. Mogą jednak skontaktować się z zespołem pomocy technicznej witryny, aby zamknąć stary, zanim spróbują zarejestrować się po raz drugi.
  • Wybór waluty, której ich system płatności nie obsługuje – To bardziej zawodowa wskazówka dla graczy, którzy szukają satysfakcjonujących spotkań w Betssonie. Należy wybrać walutę podaną przez preferowaną metodę płatności, aby zapłacić przystępne opłaty transakcyjne podczas dokonywania wpłat i wypłat.
Świat zakładów e-sportowych Betsson
2022-10-27

Świat zakładów e-sportowych Betsson

Pomóc Grupa Betssona Rozszerzyć swoje zakłady sportowe online na Stany Zjednoczone, procesor płatności Nuvei nawiązał współpracę ze szwedzką firmą hazardową. W Kolorado Betsson założył firmę pod nazwą Betsafe. Gracze mogą automatycznie wpłacać pieniądze na swoje konta do gier ze swoich kont bankowych, korzystając z funkcji natychmiastowego przelewu bankowego Nuvei.