Wszystko o zakładach na Team Spirit

Team Spirit to rosyjska firma gamingowa z siedzibą w Moskwie. Kelner, model i przyszły lekarz utworzyli zespół po rzuceniu pracy i studiów, aby rozwijać swoją pasję do gier. Założyli drużynę w 2015 roku i rywalizowali w turniejach Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, League of Legends i Hearthstone. W ciągu zaledwie sześciu lat grupa stała się czołową drużyną e-sportową.

Ich głównym celem jest konkurowanie z najlepszymi klubami gier na świecie i konsekwentne osiąganie najwyższych poziomów. Poprzez angażowanie strategicznej i celowej współpracy zespół dąży do wpłynięcia na ich społeczeństwo.

Wszystko o zakładach na Team Spirit
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O Team Spirit

Latem 2021 roku potwierdzono, że sezon DPC rozpocznie się dopiero w drugiej połowie roku. W tym czasie Team Spirit eksperymentował z nowymi strategiami tworzenia składu. Chcieli znaleźć nowe nazwiska, które pomogą im zbudować jedną z najlepszych drużyn e-sportowych. Spośród ponad 80 zainteresowanych graczy tylko 12 zostanie zakwalifikowanych do wszystkich pozycji.

Powstała firma Yellow Submarine, która natychmiast zaczęła reprezentować Duch zespołu w różnych konkursach. Według Chukalina (prezesa grupy), cały renesans i podpisanie składu Yellow Submarine były częścią celów zespołu.

Podpisanie zostało ogłoszone na oficjalnej stronie zespołu oraz na kontach w mediach społecznościowych. Drużyna e-sportowa ogłosiła również dodanie Silenta jako nowego trenera (Airat Gaziev). W grudniu 2020 r. Team Spirit triumfalnie powrócił do Dota 2 z byłym składem Yellow Submarine.

Gracze Team Spirit

Każdy uczestnik tego zespołu zdecydował się przerwać studia i pracę, aby szkolić się. Wszyscy gracze zespołu dla zawodników CS:GO są Rosjanami. Są to Chopper (Vishnyakov Leonid), Magixx (Vorobyev Boris), Degster (Gasanov Abdulkhalik), Patsi (Isyanov Robert) i S1ren (Ogboblin Pavel).

Trzech Rosjan, TORONTOTOKYO (Khertek Alexander), Collapse (Khalilov Magomed), Miposhka (Naydenov Yaroslav) oraz dwóch Ukraińców, Mira (Kolpakov Mirosław) i Yatoro (Mulyarchuk Ilya), tworzą skład drużyny Dota 2.

Griffon (Gudkov Nikita), Dreampull (Leksin Mark) i Diamondprox (Reshetnikov Danil) to trzej Rosjanie w drużynie League of Legends. Mytant (Zavalny Evgeny) i Edward (Abgaryan Edward z Armenii) uzupełniają 5-osobową drużynę.

Silvername (Vladislav Sinotov) z Rosji jest jedynym reprezentantem drużyny w turniejach Hearthstone.

Najmocniejsze gry Team Spirit

Dota 2

Po przejęciu CIS Rejects w grudniu 2015 roku Team Spirit zadebiutował w tej grze. Wzrosła dzięki serii mieszanych wyników, aby stać się jednym z najsilniejsze drużyny w turniejach Dota 2. Umocnił swoją pozycję wśród najlepszych zespołów na świecie. W Wielkim Finale International 2021 drużyna pokonała PSG.LGD.

Za te exploity zarobili w sumie 18 208 300 USD. To była najwyższa nagroda w historii gier wideo. Byli pierwszą drużyną z Europy Wschodniej, która wygrała międzynarodowy mecz, odkąd Natus Vincere wygrał swój debiutancki mecz w 2011 roku. Po zwycięstwie Team Spirit stał się jedną z najpopularniejszych drużyn e-sportowych, która zgromadziła wielu fanów i zawarła umowy biznesowe na całym świecie.

Count-Strike: Globalna ofensywa

W czerwcu 2016 roku organizacja podpisała członków Team Phenomenon. Podczas głównych mistrzostw grupa rozwijała się, aby konkurować uczciwie. iDISBALANCE (Artem Jegorow) i chopper (Leonid Vishnyakov) dołączyli do zespołu trzy lata po jego założeniu. Zarówno COLDYY1 (Pavel Veklenko), jak i SotF1k (Dmitriy Forostyanko) zostali zwolnieni z zespołu w tym samym roku. Ich celem jest rekrutacja obiecujących graczy, którzy mogą reprezentować klub w najważniejszych turniejach na całym świecie. Mir (Nikolai Bityukov) z Gambit Gaming i 17-letni Magixx (Boris Vorobyov) z zespołu ESPADA zostali sprowadzeni na miejsce zwolnionych graczy.

Dlaczego Team Spirit jest popularny

Mimo że po powstaniu zespół zmierzył się z drużynami domowymi, pokazał wszystkim, że nigdy nie należy go bagatelizować. Nie radzili sobie również dobrze w początkowym i kolejnych turniejach, ale znakomite wyniki w kilku meczach sprawiły, że fani ich rozpoznali. Ucząc się na własnych błędach i dokonując ciągłych ulepszeń, drużyna wygrała BTS Pro Series Season 4: EU/CIS po tym, jak znalazła się w pierwszej piątce (4.) w Epic Prime League Season 1 (2020).

Duch zespołowy zyskał ogromną popularność dzięki strojowi Dota 2. Najlepsze wykończenia w różne turnieje gdzie zdenerwowali najlepsze nazwiska, pracowały na ich popularność. International 10 był jednym z najbardziej ekscytujących turniejów do oglądania, a fani śledzili podróż Team Spirit do zwycięstwa. To wtedy zdobyli największą popularność, pokazując, że byli najlepszym czarnym koniem sezonu, pokonując poprzednich mistrzów (OG Esports).

Europejski zespół (OG) Europe wygrał edycję 2018 i 2019 r. Międzynarodowy. Zaczęli w niższych drabinkach, eliminując faworytów turnieju i najsilniejsze drużyny. Zespół powoli się rozwijał, aż w końcu wygrał największą pulę nagród w historii gier wideo po ekscytującym finale pięciu gier.

Nagrody i wyniki Team Spirit

W sierpniu 2020 roku rozpoczęła się wielka era obecnego ducha zespołowego. W tym momencie pięciu graczy połączyło się pod nazwą Yellow Submarine. Zespół spisał się wyjątkowo dobrze, docierając nawet na szczyty rankingów WNP. W rezultacie Team Spirit nabył go jako jedną ze swoich dywizji i zgodził się podpisać kontrakty ze wszystkimi swoimi graczami. Zespół nie wystartował jednak w mistrzostwach Dota (2020) po odwołaniu imprezy z powodu globalnej pandemii COVID-19.

Międzynarodowe Mistrzostwa Dota 2 to najbardziej lukratywne wydarzenia związane z grami. W ciągu ostatnich sześciu turniejów ustanowili rekord świata pod względem nagród pieniężnych. Po zmianie lokalizacji, ubiegłoroczna impreza odbyła się w Bukareszcie w Rumunii. Początkowo oczekiwano pojawienia się publiczności na trybunach, ale ze względu na niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się COVID-19 Valve (gospodarz) postanowił zrezygnować z obecności publiczności na rzecz wirtualnego modelu do śledzenia meczów.

Nagrody

Pod względem nagród pieniężnych Turniej 2021 był wydarzeniem rekordowym. Łączna nagroda pieniężna wyniosła 40 milionów dolarów, z czego 18 milionów dolarów trafiło do zwycięskiej drużyny - Team Spirit. Udało im się zrewanżować poprzednią porażkę z PSG: LCD w OGA Dota PIT Invitational, gdzie zajęli drugie miejsce. Dzięki zakupowi Kompendium i Battlepassu przez społeczność firma Valve była w stanie zagwarantować tę nagrodę. Ponieważ Dota Pro Circuit zostanie wznowione w tym roku, Team Spirit wykorzystuje doświadczenie zdobyte podczas poprzednich turniejów, aby uzyskać najlepszy sprzęt do codziennego treningu.

Inne godne uwagi osiągnięcia Dota w konkursach Dota to: zwycięzcy DPC EEU 2021/2022 Tour 1: Division I (Poziom 2) i Pinnacle Cup (Poziom 2). Udało im się również zająć trzecie miejsce w Galaxy Battles II: Emerging Worlds w 2018 po wygraniu Pucharu Almeo Esports (Poziom 3) w 2017.

Drużyna CS:GO Team Spirit ma na swoim koncie kilka osiągnięć w różnych zawodach. Wygrał Pinnacle Cup II, DreamHack Open styczeń 2021: Europa, 9 do 5 #3, Eden Arena: Malta Vibes – Tydzień 8, ESL One Road to Rio-CIS i SECTOR: MOSTBET Sezon 1.

Dodatkowo był wicemistrzem w kilku innych dużych zawodach. Te turnieje to finały Champions Cup, StarLadder i ImbaTV Invitational Chongqing, wszystkie w 2018 roku, a także mistrzostwa CIS Minor Championship (2017) w Atlancie.

Najlepsi i najpopularniejsi gracze Team Spirit

Lista Dota 2 jest najbardziej znana ze swoich wyróżnień w Dota 2, w której zdobyli główną nagrodę na Międzynarodowym Konkursie 2021. Diamondprox (Danil Reshetnikov) i Edward (Edward Abgaryan) to dwaj najbardziej doświadczeni gracze na scenie WNP. Diamondprox to uznany dżungler z dużym doświadczeniem. W drugim i trzecim sezonie jego odważne strategie ukształtowały rywalizacyjny pojedynek. Był pierwszym, który odkrył efektywne wykorzystanie strategicznego podejścia do walki z dżunglą. Jego gry są zawsze oferowane na najlepsze strony z zakładami e-sportowymi.

Edward jest najbardziej znany ze swojego wrogiego stylu gry jako wsparcia w dolnej alei i jest uważany za fantastycznego gracza Thresha (prawdopodobnie na równi z koreańskim graczem MadLife). Na początku turniejów League of Legends obaj byli znani jako Moskiewska Piątka. Zespół był znany na całym świecie z tego, że jako pierwszy wywarł znaczący wpływ na supremację koreańskiej sceny. Te dwa są popularne w społeczności graczy i pomagają w rozwoju Team Spirit.

Miposhka (Yaroslav Naydenov), słynny lider zespołu e-sportowego i najstarszy członek, zaczął rywalizować w turniejach 2017 jako część oddzielnego zespołu. Szybko awansował do pierwszej dziesiątki najlepszych graczy i został uznany za obiecującego kapitana. Jego sława szybko osłabła, a w 2019 roku zdiagnozowano u niego depresję. Po roku dołączył do Team Spirit i jest teraz jednym z najlepszych graczy w drużynie.

Gdzie i jak obstawiać Team Spirit

Użytkownicy mogą eksplorować szeroką gamę rynków e-sportowych, o ile są w wieku uprawniającym do uprawiania hazardu, a hazard e-sportowy jest legalny w ich kraju. Gracze muszą wybierać między prawdziwymi pieniędzmi a skórkami (wirtualnymi przedmiotami w grach) podczas obstawiania. Hazard skórny jest obecnie znacznie bardziej rozpowszechniony niż zakłady gotówkowe. Zakłady sportowe, loterie, ruletka i rzuty monetą to popularne typy witryn. Skórki CS:GO są najpopularniejszą walutą wśród bukmacherów skin i stanowią ponad 80% wszystkich zakładów.

Betway to znana strona z zakładami e-sportowymi, która zapewnia jedne z najlepszych wartości kursy bukmacherskie w grach e-sportowych. Jest to jedna z niewielu stron, która oferuje rozległe rynki zakładów w szerokiej gamie e-sportów. Obejmuje Dota 2 i CSGO, ale także inne rozbudowane promocje e-sportowe. GBbet nadal zapewnia również najlepsze rynki zakładów na e-sporty.

Obstawianie zwycięzcy dowolnego meczu e-sportowego to jedna z najlepszych strategii. Korzystnymi opcjami są również zakłady z handicapem na rynek zwycięzcy meczu i zakłady na dokładny wynik. Użytkownicy mogą również postawić na liczbę map wygranych przez drużynę w serii i rund wygranych na handicap map. Remis (lub dogrywka) i rynki Powyżej/Poniżej dla sumy rund rozegranych na mapie są dostępne, mimo że są nieco trudne. Aby zwiększyć szanse na sukces, wymagane są dalsze badania dotyczące wcześniejszych wyników zespołów, a nawet bieżących ogłoszeń.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Porażka FaZe Clan na IEM Katowice 2024: donk vs f0rest
2024-02-15

Porażka FaZe Clan na IEM Katowice 2024: donk vs f0rest

FaZe Clan poniósł druzgocącą porażkę z rąk Team Spirit w wielkim finale IEM Katowice 2024. Porażka ta uniemożliwiła NEO zdobycie trofeum na własnym boisku. Zespołowi Spirit dowodził nowy supergwiazda CS2, Donk. NEO twierdzi jednak, że Donk nie jest najcięższym zawodnikiem, z jakim się mierzył.

Team Spirit zdobywa wspaniałego snajpera
2022-08-18

Team Spirit zdobywa wspaniałego snajpera

Przez ich Dota 2 dywizji, Team Spirit cieszy się ogromną popularnością. Ich rozgłos pomogły czołowe miejsca w kilku konkursach, w których pokonali znanych sportowców. Fani obserwowali triumf wspinaczki Team Spirit w jednym z najbardziej ekscytujących turniejów, jakim jest The International 10.