Wiadomości

February 14, 2024

Zdobądź rzadkiego fluorescencyjnego zielonego mechanostridera w WoW Classic

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

W świecie WoW Classic rzadkie wierzchowce są bardzo poszukiwane i uważane za symbol statusu. Niedawno kolekcjonerzy wierzchowców otrzymali ekscytujące wieści z potwierdzeniem, że najrzadszego wierzchowca w historii WoW-a można teraz zdobyć od ostatniego bossa najazdu Gnomeregan.

Zdobądź rzadkiego fluorescencyjnego zielonego mechanostridera w WoW Classic

Fluorescencyjny zielony Mechanostrider

Fluorescent Green Mechanostrider to wyjątkowy wierzchowiec, który wyróżnia się na tle innych. Żywa, zielona paleta kolorów odróżnia go od innych wierzchowców Gnome. Wierzchowiec ten był pierwotnie własnością gracza Gnome o imieniu Narshe, który przez pomyłkę usunął go wkrótce po premierze The Burning Crusade. Blizzard, zdając sobie sprawę z błędu, przyznał Narshe'owi w zamian nigdy wcześniej nie widzianego wierzchowca.

Podróż fluorescencyjnego zielonego mechanostridera

Przez osiem lat Narshe był jedynym właścicielem Fluorescent Green Mechanostrider. Jednak w 2015 roku rzekomo zostali zbanowani za próbę sprzedaży swojego konta. W rezultacie uchwyt pozostał nieużywany i ukryty w plikach gry.

Powrót Góry

Wraz z Sezonem Odkryć powraca fluorescencyjny zielony mechanostrider. Można go teraz zdobyć pokonując ostatniego bossa najazdu na Gnomeregan, Mekgineera Thermaplugg'a. Wierzchowiec ma czteroprocentową szansę na wypadnięcie, co czyni go rzadkim i pożądanym przedmiotem.

Kontrowersje wokół domu aukcyjnego

Początkowo wierzchowiec nie był dodawany do wyposażenia, co skłoniło graczy do sprzedawania go w domu aukcyjnym po wysokich cenach. Jednak Blizzard szybko naprawił ten problem, montując uchwyt do mocowania przy odbiorze, dzięki czemu tylko nieliczni szczęśliwcy, którzy go otrzymają, będą mogli go zatrzymać.

Wniosek

Teraz każdy, kto zapuści się do Gnomeregan, ma szansę zdobyć Fluorescent Green Mechanostrider i posiadać kawałek historii WoW. Ten rzadki wierzchowiec jest świadectwem poświęcenia i wytrwałości kolekcjonerów wierzchowców w WoW Classic.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości