Wiadomości

November 7, 2023

Turniej Slimebox Nick All-Star Brawl 2: ważne wydarzenie w społeczności bijatyk

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wkrótce ukaże się Nickelodeon All Stars Brawl 2, z ulepszeniami w stosunku do pierwszej gry z serii. Gra wzbudziła zainteresowanie społeczności graczy i zostanie wystawiona na próbę podczas nadchodzącego turnieju Slimebox.

Turniej Slimebox Nick All-Star Brawl 2: ważne wydarzenie w społeczności bijatyk

Wczesne wydarzenie od organizatora Coinbox Hungrybox

Hungrybox, dobrze znana postać w społeczności Super Smash Bros., organizuje wczesne wydarzenie dla Nickelodeon All-Star Brawl 2. Pomimo kontrowersyjnej historii związanej z pierwszą grą, Hungrybox powraca do serii z turniejem Slimebox, który odbędzie się będzie pierwszym ważnym wydarzeniem w grze.

Skup się na Nickelodeon All-Star Brawl 2

Podczas turnieju Slimebox zaprezentowana zostanie Nickelodeon All-Star Brawl 2, jedna z najbardziej oczekiwanych bijatyk roku 2023. Podobnie jak wydarzenie Coinbox dla Smash, turniej ten jest organizowany przez Hungrybox we współpracy z GameMill i oferuje pulę nagród o wartości 50 000 dolarów.

Ekskluzywny turniej online w Ameryce Północnej

Ze względu na format online turniej jest przeznaczony wyłącznie dla uczestników z Ameryki Północnej. Ta decyzja ma na celu zapewnienie wszystkim graczom płynniejszej i bardziej zlokalizowanej rozgrywki.

Data i platforma

Cały turniej odbędzie się 15 listopada 2023 r. i będzie transmitowany na kanale Twitch Hungrybox. Wydarzenie to posłuży jako wczesny test potencjału konkurencyjnego gry, a jeśli się powiedzie, turniej Slimebox może stać się cykliczną serią.

Podsumowując, turniej Slimebox Nick All-Star Brawl 2 organizowany przez Hungrybox to ekscytująca okazja dla graczy do zaprezentowania swoich umiejętności w długo oczekiwanej grze Nickelodeon All-Star Brawl 2. Dzięki ulepszeniom gry turniej ten ma potencjał stać się znaczącym wydarzeniem w społeczności bijatyk.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame

Wiadomości