Wiadomości

November 14, 2023

Powrót mroźnych lotów: ponownie odwiedź nostalgiczny zimowy biom w Fortnite, rozdział 1

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Wstęp

Fortnite Frosty Flights, jedno z najbardziej lubianych punktów szczególnych (POI) z rozdziału 1, powraca w nadchodzącej aktualizacji Fortnite. Ta kultowa lokacja o tematyce zimowej zajmuje szczególne miejsce w sercach graczy, a jej powrót jest bardzo oczekiwany.

Powrót mroźnych lotów: ponownie odwiedź nostalgiczny zimowy biom w Fortnite, rozdział 1

Dziedzictwo mroźnych lotów

Frosty Flights zostało po raz pierwszy wprowadzone w Rozdziale 1 Sezonu 7, wraz z dodatkiem śniegu do gry. Ten POI szybko stał się synonimem nowego zimowego biomu, a jego śnieżny krajobraz stał się ulubieńcem fanów. Choć nie jest tak kultowa jak Tilted Towers, Frosty Flights wywarła trwałe wrażenie na graczach, inspirując nawet kolekcję kosmetyków nazwanych jej imieniem.

Dom dla samolotów

Fizycznie Frosty Flights składa się z dwóch hangarów i kompleksu łączącego wypełnionego łupami. Ta lokalizacja została zaprojektowana jako centrum dla samolotów, ponieważ sezon 7 był pierwszym, w którym wprowadzono pojazdy do Fortnite. Hangary, rzekomo należące do sierż. Wintera, stały się popularnym celem graczy pragnących wzbić się w przestworza.

Powrót mroźnych lotów

Decyzja o przywróceniu Frosty Flights w nadchodzącej aktualizacji 7. sezonu Fortnite OG wprawiła graczy w ekscytację. Ten punkt orientacyjny o tematyce zimowej powróci 16 listopada i oczekuje się, że pozostanie w grze przez cały rozdział 1. Podobnie jak w poprzednich sezonach, Frosty Flights prawdopodobnie pozostanie do zakończenia bieżącego sezonu Fortnite koniec.

Wniosek

Przygotuj się na powrót do nostalgicznych Frosty Flights w pierwszym rozdziale Fortnite. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem zimowego biomu, czy po prostu lubisz dreszczyk emocji podczas latania samolotem, ta kultowa lokalizacja z pewnością przywoła miłe wspomnienia. Zaznacz w kalendarzu datę 16 listopada i przygotuj się do ponownego eksplorowania nieba!

Aktualności

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników
2023-11-26

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników

Wiadomości