Wiadomości

October 28, 2023

COD Warzone Mobile: Powrót do Verdansk w nowej erze Call of Duty

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Call of Duty Warzone Mobile zrobi furorę w świecie gier dzięki już ponad 45 milionom rejestracji wstępnych. Gra, której premiera zaplanowana jest na wiosnę 2024 roku, wzbudziła ogromne oczekiwania wśród fanów.

COD Warzone Mobile: Powrót do Verdansk w nowej erze Call of Duty

Wracając do Werdanska

COD Warzone Mobile przeniesie graczy z powrotem na ukochane mapy Verdansk i Rebirth Island, które są uważane za kultowe w gatunku Battle Royale. Opublikowane dotychczas fragmenty rozgrywki spotkały się z pozytywnym odzewem, co jeszcze bardziej podsyciło emocje związane z grą.

Nowa era Call of Duty

Wraz ze zbliżającą się premierą Modern Warfare III 10 listopada, po której nastąpi nowe doświadczenie Warzone rozgrywające się w Urzykstanie, Call of Duty wkracza w nową erę. Gracze mogą nie mogą się doczekać spotkania z kultową postacią Władimirem Makarowem i poznania szybkiego ruchu oraz nowej mechaniki Modern Warfare III.

Jak dołączyć do akcji

Aby dołączyć do kolejki COD Warzone Mobile, po prostu przejdź do strony Call of Duty Warzone Mobile w sklepie iOS lub Google Play i kliknij „Rejestracja wstępna”. Po dokonaniu wstępnej rejestracji otrzymasz powiadomienie, gdy gra zostanie udostępniona wiosną 2024 r.

Gra o nieograniczonym potencjale

Oczekuje się, że COD Warzone Mobile na nowo zdefiniuje gry mobilne dzięki wciągającej rozgrywce i nostalgicznej wartości. Jako jedna z najbardziej oczekiwanych gier mobilnych ostatnich lat, zyskała już ogromną rzeszę fanów, liczącą 45 milionów graczy.

Bądź na bieżąco z Esports.net, aby uzyskać więcej ekscytujących wiadomości o grach mobilnych.

Aktualności

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników
2023-11-26

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników

Wiadomości