Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Sofort

Sofort jest jedną z najpopularniejszych opcji płatności w Europie, szczególnie w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Belgii i ponad 40 krajach. Obecnie ma ponad 147 milionów aktywnych użytkowników. To sprawia, że jest to pozycja obowiązkowa dla większości firm internetowych skierowanych do klientów europejskich, w tym internetowych witryn bukmacherskich. Metoda płatności Sofort jest szczególnie popularna wśród graczy e-sportowych ze względu na zaawansowane funkcje bezpieczeństwa.

Najwyższe bezpieczeństwo jest niezbędne w świecie gier hazardowych online, aby zapobiec padaniu ofiarą licznych oszustów. W przeciwieństwie do e-portfeli użytkownicy Sofort nie muszą koniecznie rejestrować się w usłudze ani tworzyć konta wirtualnego. Mogą używać swoich danych bankowych do dokonywania transakcji i wyboru procedury uwierzytelniania.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sofort to metoda bankowa w czasie rzeczywistym, która umożliwia użytkownikom dokonywanie szybkich i łatwych płatności online, w tym wpłat do kasyn eSports. Marka Pay Now powstała w 2014 roku po tym, jak Klarna Group przejęła firmę Sofort. W 2017 roku Klarna przejęła również bezpośredniego konkurenta Sofort, firmę BillPay. Ten ruch umocnił pozycję Sofort jako jednego z największych rozwiązań płatniczych w Europie, z ponad 70 000 handlowców i przetwarzającym ponad 3 000 000 transakcji miesięcznie.

Siedziba Pay Now znajduje się w Monachium, Bayern. Organizacja posiada jednak biura sprzedaży w Hiszpanii, Belgii i Polsce. Firma współpracuje również z 66 dostawcami płatności przez Europę.

Czy Sofort jest popularny?

Sofort wyrobił sobie markę w branży e-sportowej jako bezpieczny dostawca płatności online. Głównym powodem jego popularności jest to, że gracze nie muszą podawać danych karty bankowej. Co więcej, nie muszą nawet zakładać konta, aby korzystać z usługi.

Gwarantuje to, że żaden sprzedawca nie może przechowywać informacji o kartach kredytowych lub debetowych użytkowników. Zamiast tego Sofort umożliwia użytkownikowi korzystanie z danych bankowości internetowej w celu dokonywania wpłat. Użytkownicy otrzymują również natychmiastowe powiadomienia o wszystkich dokonanych wpłatach. W przypadku wpłacania środków na strona z zakładami e-sportowymi, korzystanie z usługi umożliwia graczom kontynuowanie zakładów, gdy tylko zatwierdzą swoje transakcje depozytowe.

Jak dokonać wpłaty w Sofort

Aby zasilić konto eSports w Sofort, gracze muszą mieć konta w określonych bankach w jednym z 13 europejskich krajów, w których Sofort jest dostępny. Ponadto użytkownicy muszą potwierdzić, czy ich banki obsługują usługę przed rozpoczęciem procesu wpłaty. Następnym krokiem jest upewnienie się, że bukmacher eSports akceptuje depozyty Sofort. Wreszcie, gracze powinni upewnić się, że mają wystarczająco dużo pieniędzy na swoich kontach bankowych, aby sfinansować depozyt, który chcą dokonać.

Korzystanie z Sofort u bukmacherów internetowych

Nowi użytkownicy będą musieli zarejestrować konto w serwisie bukmacherskim przed kontynuowaniem. Posiadając konto, gracze mogą wybrać Sofort spośród opcji wpłat na stronie bankowej. Powinna pojawić się wyskakująca strona z polem do wpisania kwoty do wpłaty.

Złożenie wniosku o wpłatę spowoduje przekierowanie użytkowników do interfejsu użytkownika Sofort. Użytkownicy muszą następnie potwierdzić, że zainicjowali wpłatę oraz wybrać bank i rachunek, z którego zostaną wpłacone środki. Numer uwierzytelniający transakcję zostanie automatycznie wysłany do użytkownika SMS-em. Wprowadzenie kodu spowoduje walidację transakcji, która zostanie natychmiast przetworzona.

Limity depozytowe

Sofort nie ma żadnych ograniczeń dotyczących kwot, które gracze mogą wpłacać na swoje konta zakładów eSports. W większości przypadków te metody wpłat są ustalane przez serwisy bukmacherskie eSports.

Jak dokonać wypłaty z Sofort

Główną wadą Sofort jest to, że nie obsługuje wypłat. Oznacza to, że gracze muszą odkrywać alternatywne metody płatności do wypłat. Istnieje wiele innych alternatyw do wyboru, każda z różnymi zestawami zalet i wad.

Właściwy wybór sprowadza się zwykle do wygody, kosztów transakcji i osobistych preferencji. Na przykład opcja wypłaty, która obsługuje wypłaty mobilne z dowolnego miejsca i zero opłat transakcyjnych, najprawdopodobniej będzie dobrym wyborem, o ile jest godna zaufania.

Dobrą rzeczą w wypłatach eSportów jest to, że gracze są traktowani z długą listą godnych uwagi opcji. Oprócz gotówki, oto niektóre z alternatyw Sofort, których można użyć do wypłaty wygranych pieniężnych z dowolnego kasyna eSports:

 • Karty kredytowe, np. Visa, MasterCard i American Express
 • Portfele elektroniczne, np. Skrill, Neteller i Paypal
 • Bezpośrednie przelewy bankowe
 • Karty przedpłacone, np. PaySafeCard
 • Kryptowaluta, np. Bitcoin, LiteCoin

W idealnej sytuacji każda z powyższych metod wypłaty podlega osobistym preferencjom. W związku z tym zaleca się graczom zachowanie należytej staranności podczas badania wszelkich alternatyw Soforta.

Plusy i minusy firmy Sofort

Plusy

 • Bezpieczne: Sofort dodaje dodatkową warstwę prywatności i bezpieczeństwa podczas dokonywania wpłat na stronach z zakładami eSports. Odbywa się to za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego, protokołów SSL, zaawansowanych szyfrowania i wielu innych funkcji bezpieczeństwa. Informacje bankowe użytkownika również nigdy nie są udostępniane osobom trzecim, co gwarantuje prywatność użytkownika.

 • Natychmiastowe wpłaty: Wpłaty dokonywane za pośrednictwem Sofort są zazwyczaj natychmiastowe. Kwota depozytu zostaje zaksięgowana na koncie gry użytkownika po autoryzacji transakcji. Gracze mogą kontynuować obstawianie swoich ulubionych gier e-sportowych, gdy tylko potwierdzą płatności.

 • Akceptuje zwroty i obciążenia zwrotne: Sofort obsługuje zwroty i obciążenia zwrotne. Zwykle przydaje się to, gdy dostawca zakładów eSports lub gracz popełnił błąd i chce cofnąć transakcję. Jednak ma rygorystyczne środki zapobiegające oszustwom podczas żądania zwrotu pieniędzy lub obciążenia zwrotnego.

 • Gracze nie muszą otwierać konta: Użytkownicy Sofort nie są poddawani długiemu procesowi otwierania konta, co daje usługom płatniczym przewagę konkurencyjną nad większością opcji płatności eSports w kasynie.

Cons

 • Dostawca płatności nie oferuje zasięgu globalnego
 • Nie podwaja się jako opcja wypłaty

Proces otwierania konta Sofort

Jak założyć konto

Wśród rzeczy, które sprawiają, że Sofort jest tak wygodny, jest to, że nie wymaga od użytkowników tworzenia kont przed skorzystaniem z usług płatniczych. Jedynym wymogiem jest posiadanie przez użytkowników kont bankowych obsługujących usługę. Gracze mogą korzystać ze swoich danych bankowości internetowej, aby wpłacać środki na swoje konta zakładów eSports. Główną różnicą w korzystaniu z Sofort jest to, że nie będą musieli podawać kasynowi swoich danych bankowych, co działa jako dodatkowa warstwa ochrony.

Limit wieku

Sofort nie ma ograniczeń wiekowych dotyczących osób, które mogą korzystać z usługi, ponieważ nie działa ona jako konto bankowe. Jednak większość banków zwykle ma minimalny wiek 18 lat, w którym użytkownicy mogą otwierać konta. Domyślnie granica wieku korzystania z Sofort wynosi 18 lat. Nie ma innych znaczących ograniczeń korzystania z Sofort.

Opcje obsługi klienta Sofort

Sofort jest znany z doskonałej obsługi klienta. Przedstawiciele klienta zazwyczaj odpowiadają profesjonalnie i szybko. Istnieją dwa główne kanały obsługi klienta, wyróżnione poniżej.

Telefon

Najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem uzyskania dostępu do usług obsługi klienta są rozmowy telefoniczne. Każdy obsługiwany kraj ma dedykowany numer telefonu, pod który użytkownicy mogą zadzwonić, aby porozmawiać z agentami pomocy technicznej. Użytkownicy mogą znaleźć numery telefonów na stronie pomocy na oficjalnej stronie Sofort.

E-mail

Alternatywnym sposobem kontaktowania się z przedstawicielami klienta jest e-mail. E-maile przydają się podczas wysyłania zapytań opisowych. Jednak otrzymanie odpowiedzi e-mail zajmuje zwykle od jednego do trzech dni. Adres e-mail obsługi klienta to wsparcie@Sofort.com.

Gracze mogą również uzyskać odpowiedzi na stronie pomocy Sofort. Strona zawiera wiele informacji dotyczących typowych problemów oraz najczęściej zadawanych pytań. Ponadto funkcja wyszukiwania umożliwia użytkownikom wyszukiwanie rozwiązań konkretnego problemu, którego doświadczają.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak