Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Q Card

Qcard Mastercard to ekscytujący produkt z Nowej Zelandii. Łączy kartę do nieoprocentowanych płatności w wybranych sklepach w Nowej Zelandii z kartą Mastercard. Ma to oczywiste zalety dla osób, które lubią obstawiać na stronie z zakładami eSport. Karty Qcard Mastercard zapewniają zwykłą dostępność, bezpieczeństwo i wygodę karty Mastercard.

O QcardJak dokonać wpłaty za pomocą QcardJak dokonać wypłaty za pomocą QcardPlusy i minusy z QcardOpcje obsługi klienta Qcard
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Qcard metoda wpłaty zapewnia łatwy dostęp online do informacji o płatnościach w serwisie i aplikacji. Obsługa klienta jest również punktualna, a klienci będą zaskoczeni wszechstronnością karty. Zapewnia również użytkownikom nagrody i promocje. Jednak na kartę obowiązują pewne istotne limity i opłaty, więc spójrzmy na opcję płatności Qcard.

O Qcard

Qcard została założona w Nowej Zelandii i była wcześniej własnością Fisher & Paykel Finance Ltd. Karta powstała jako sposób na zakup towarów od sprzedawców detalicznych, a następnie ich spłatę.

Okres bezodsetkowy umożliwił klientom dokonanie tańszej płatności Qcard przed wprowadzeniem dalszych zmian oprocentowania. Australijska firma FlexiGroup przejęła firmę w 2015 roku, a firma kontynuowała model biznesowy firmy.

Klienci mogą korzystać z produktu QMastercard jak z każdej innej karty Mastercard. Może być używany do robienia zakupów online i wpłat u sprzedawców lub Qcard Strona z zakładami eSport z wyboru. Karta może być również używana w wybranych sklepach w Nowej Zelandii. Gracze mogą kupować w dowolnym sklepie w kraju i skorzystać z okresu bezodsetkowego. Karta może być używana w bankomatach i sklepach Mastercard za granicą.

Użytkownicy mogą płacić poleceniem zapłaty, Bpay oraz płatnościami automatycznymi z platformy internetowej. Do spłaty rachunku można również użyć czeku. Jednak rozliczenie może potrwać pięć dni.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Qcard

Wpłata na stronę z zakładami Qcard eSport wymaga kilku prostych kroków. Po pierwsze, aby dokonać wpłaty, należy uzyskać kartę Qcard. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej lub u wybranych sprzedawców.

Wpłata na stronę eSport rozpoczyna się od przejścia do strony z zakładami Qcard eSport i przejścia do strony bankowej lub kasjera. Następnie wybierz Mastercard z opcji wpłaty. Lepsi zostaną poproszeni o dodanie kwoty depozytu.

Następnym krokiem jest udzielenie odpowiedzi na kilka pytań zabezpieczających, takich jak imię i nazwisko na karcie oraz numer karty. Osoby fizyczne mogą dodać datę ważności i kod CVC na odwrocie karty.

Określ kwotę wpłaty do Qcard. Odpowiedz na inne pytania bezpieczeństwa, takie jak imię i nazwisko na karcie kredytowej, numer karty, data ważności i kod CVC karty. Należy pamiętać, że będzie również istniał minimalny i limit depozytu. Będzie to zależeć od każdej strony z zakładami Qcard eSports. Obowiązują również opłaty.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Qcard

Wygrana na stronie eSports oznacza, że nadszedł czas na dokonanie wypłaty. Mastercard jest często używany przez kasyna online, ale nie wszystkie. Gracz przechodzi do sekcji kasjera lub bankowości na stronie internetowej i wybiera Mastercard jako

Metoda płatności Qcard. Kasyna online zwykle proszą o dane z przodu iz tyłu karty kredytowej, takie jak depozyty. Wypłaty muszą zostać zweryfikowane przez kasyno online, co może potrwać kilka dni lub dłużej.

Skontaktuj się z pomocą techniczną, aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań kasyna dotyczących wypłat. Istnieją również minimalne i maksymalne limity wypłat z kasyna online. Łatwo jest również wypłacać pieniądze na telefony komórkowe, przechodząc do kasyna online i wycofując się z odpowiedniej sekcji. Można to zrobić w wersji witryny na komputery stacjonarne lub korzystając z aplikacji i przechodząc do strony wypłaty.

Plusy i minusy z Qcard

Plusy

 • Zdobądź kartę Mastercard do wpłat i wypłat na stronach z zakładami eSports
 • Otrzymuj produkty z góry bez opłat i dokonuj nieoprocentowanych płatności przez trzy miesiące u wybranych sprzedawców
 • Bezpieczny sposób na dokonywanie wpłat na strony internetowe eSport
 • Rób zakupy u sprzedawców detalicznych na całym świecie i wypłacaj pieniądze w zagranicznych bankomatach

Cons

 • Wysokie stopy procentowe
 • Niektóre zakupy są droższe niż pierwotna cena po dodaniu odsetek
 • Sprzedawcy detaliczni oferują trzymiesięczne nieoprocentowane oferty na produkty takie jak artykuły spożywcze, które promują niskie wydatki
 • Wyczerpujące opłaty

Opcje obsługi klienta Qcard

Qcard posiada bezpieczną i szyfrowaną platformę do dokonywania płatności Qcard. Ma również dużą obsługę klienta. Obsługa klienta jest odpowiednia, a obsługa klienta jest dostępna w Nowej Zelandii i za granicą. Obsługa klienta jest więcej niż wystarczająca, aby zapytania mogły być traktowane poważnie. Oto więcej szczegółów;

 • Telefon sprzedawcy: 0800 22 22 55
 • Telefon klienta: 0800 119 100
 • Klient zagraniczny: +64 9 580 7399

Pisanie to również inny sposób przesyłania korespondencji.

Columbus Financial Services Ltd – Prywatna torba zespołu rozstrzygania sporów 94013 Auckland 2241

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak