Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Neosurf

Ponad 20 000 stron internetowych na całym świecie używa Neosurf jako metody płatności. Możesz także wpłacać środki za pomocą Neosurf w kilku uznanych serwisach bukmacherskich dostępnych w aplikacjach mobilnych. W przeciwieństwie do innych metod płatności, depozyty Neosurf są natychmiastowe, więc możesz dodać pieniądze do swoich kont bukmacherskich i od razu grać w swoje ulubione e-sporty.

Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania rynkowe, aby przedstawić naszą listę dziesięciu najlepszych bukmacherów Neosurf w 2022 roku. Na tej stronie możesz uzyskać dostęp do wszystkich informacji potrzebnych do rozpoczęcia gry. Dowiedz się już teraz, które strony akceptują płatności Neosurf za Twoje zakłady i jak możesz dokonywać wpłat za jego pomocą. Dowiesz się nawet, jak założyć konto w Neosurf.

Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Neosurf
O NeosurfieJak dokonać wpłaty z NeosurfJak dokonać wypłaty za pomocą NeosurfPlusy i minusy z NeosurfProces otwierania konta NeosurfOpcje obsługi klienta Neosurf
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O Neosurfie

Neosurf to alternatywna metoda płatności do e-portfeli, które zostały po raz pierwszy uruchomione we Francji w 2004 roku przez Nicolasa Saubie. Celem było jak najłatwiejsze dokonywanie płatności internetowych dla wszystkich, także tych, którzy nie mają karty kredytowej lub konta bankowego. Już dziś możesz kupić przedpłacone bony Neocash w gotówce do wykorzystania online.

Metoda wpłaty jest dostępna za około 40 krajów i jest szczególnie popularny we Francji, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Austrii, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Niemczech, Australii, Holandii i Polsce. Od niedawna jest również dostępny w Afryce. Ponad 350 000 klientów zaufało tej renomowanej karcie przedpłaconej do zakupów w sklepach internetowych oraz witrynach z grami i rozrywką.

Wielu bukmacherów oferuje Neosurf jako opcję płatności w sekcji e-sportu. Przed dokonaniem transakcji z witryną e-sportową musisz kupić przedpłacone karty kuponowe w obsługiwanych punktach sprzedaży. Inne opcje płatności oferowane przez Neosurf obejmują karty Neosurf i konta internetowe MyNeosurf. Oba mogą być ładowane pieniędzmi i wykorzystywane do celów internetowych. W zależności od kraju może obowiązywać opłata zgodnie z aktualnym kursem wymiany.

Jak dokonać wpłaty z Neosurf

Wpłacanie pieniędzy do bukmachera Neosurf jest bezpłatne. Najpierw miej kupon Neosurf lub MyNeosurf z wystarczającymi środkami. Następnie postępuj zgodnie z tymi wskazówkami:

 1. Zaloguj się do swojego konta bukmachera
 2. Przejdź do strony bankowej i wybierz Neosurf
 3. Zostaniesz przekierowany na nową stronę Neosurf
 4. Wpisz, ile wpłacić
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami i wprowadź przedpłacony kod Neosurf
 6. Potwierdź i kliknij „Prześlij”

Środki powinny natychmiast pojawić się na Twoim koncie e-sportowym.

Korzystanie z Neosurf u bukmacherów internetowych

Neosurf zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno danych osobistych, jak i finansowych. Ponieważ nie jest powiązany z kontem bankowym, jest dobrą opcją dla graczy, którzy kochają anonimowość. Ponieważ płatność jest przeznaczona do użytku mobilnego, możesz uzyskać do niej dostęp z dowolnego miejsca podczas grania w e-sporty na smartfonach.

Płacąc za pomocą Neosurf na stronie z zakładami e-sportowymi, pamiętaj, aby wybrać wartość karty, która będzie odpowiadać kwocie wpłaty. Kupony opłacone z góry są dostępne w nominałach 10, 15, 20, 50 i 100 USD. Każdy voucher posiada unikalny 10-cyfrowy kod PIN, który należy wpisać w powyższych krokach. Dzięki MyNeosurf możesz wykorzystać wiele kuponów na zakłady na e-sporty. Korzystanie z Neosurf w zakładach sportowych powinno ułatwić Ci życie, ponieważ nie ma potrzeby zapamiętywania numeru karty kredytowej/debetowej.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Neosurf

Najważniejszą wadą przedpłaconej metody płatności jest brak możliwości ułatwienia wypłat na stronach z zakładami e-sportowymi. Gracze Neosurf muszą znaleźć inne opcje wypłaty, ponieważ żadna z dostępnych usług Neosurf nie jest do tego odpowiednia. Portfele elektroniczne to jedne z najpopularniejszych alternatyw, np. Neteller, Skrill i PayPal.

W przypadku portfela elektronicznego może być konieczne powiązanie go z kontem bankowym lub kartą. Jest niesamowicie bezpieczny, z mniejszym ryzykiem oszustw internetowych niż karty kredytowe. Bezpośredni przelew bankowy to kolejna realna opcja, choć nieodpowiednia dla graczy, którzy chcą ukryć swoją tożsamość online. Ponadto te transakcje mogą być powolne, a ich przetworzenie zajmuje od 3 do 7 dni roboczych.

Inne popularne opcje wypłaty to karty kredytowe od gigantów branżowych, takich jak MasterCard, Visa, Amex i Maestro. Mimo że te karty nie zapewniają anonimowości, możesz liczyć na ich najwyższy poziom bezpieczeństwa przy kasie. Transakcje kartą kredytową są jeszcze bezpieczniejsze, gdy grasz u renomowanego bukmachera internetowego.

Nie jest łatwo naruszyć dane karty, jeśli wybierzesz licencjonowaną witrynę. Kanadyjscy gracze z przyjemnością dowiedzą się, że wielu bukmacherów Neosurf oferuje Interac do wypłat. Ta metoda jest bezpośrednio powiązana z kontem bankowym i zapewnia bezpieczną i szybką bramkę płatności.

Plusy i minusy z Neosurf

Podobnie jak w przypadku każdej metody wpłaty online, Neosurf ma zarówno zalety, jak i wady.

Plusy

 • Natychmiastowe wpłaty na stronach e-sportowych
 • Pozwala sprawdzić saldo online
 • Nie jest wymagana wstępna zgoda banku
 • Zachowuje poufność danych osobowych
 • Kupony można kupić za gotówkę

Cons

 • Nie obsługuje wypłat od bukmacherów
 • Może nie być odpowiedni dla high rollerów ze względu na małe kwoty kuponów

Proces otwierania konta Neosurf

Możesz założyć konto Neosurf online, odwiedzając myNeosurf.com. Po kliknięciu przycisku „Utwórz konto” zostaniesz poproszony o podanie tych danych:

 • Adres e-mail
 • Pełne imię i nazwisko
 • Data urodzenia
 • Hasło

Powinieneś to zrobić w ciągu minuty, po czym otrzymasz e-mail z linkiem aktywacyjnym. Po aktywacji konta możesz dodać swój numer telefonu, aktualny adres oraz zaakceptować regulamin. Mimo że Neosurf nie wymaga weryfikacji tożsamości, Twoje konto będzie ograniczone, jeśli pominiesz niektóre dane osobowe.

Aby uniknąć niepowodzeń, prześlij dowód tożsamości i miejsca zamieszkania zespołowi wsparcia Neosurf. Weź pod uwagę oficjalny dokument tożsamości ze zdjęciem, paszport lub prawo jazdy jako dowód tożsamości oraz rachunek za media lub wyciąg bankowy, aby potwierdzić swój adres. Większość z tych dokumentów wymaga osiągnięcia minimalnego wieku obowiązującego w Twoim kraju. Z tego powodu konto myNeosurf może być niedostępne dla nieletnich. Ale konto bankowe nie jest obowiązkowe, aby otworzyć konto Neosurf.

Zawsze dbaj o kupony Neosurf, ponieważ to jak papierowe pieniądze. Gdy go zgubisz, nie ma sposobu, aby go zastąpić. Możesz jednak zrobić zdjęcie kodu PIN kuponu i zapisać do późniejszego wykorzystania. Jednak portfel online może pomóc w śledzeniu salda.

Opcje obsługi klienta Neosurf

Istnieją powody finansowe, aby skontaktować się z pomocą techniczną Neosurf. Być może Twoja płatność została opóźniona lub masz spór. W przypadku jakichkolwiek zaistniałych kwestii należy koniecznie skontaktować się ze stroną partnerską, jak an internetowa strona e-sportowa tak dla pewności. Zespół wsparcia Neosurf jest zaangażowany w rozwiązywanie problemów klientów. Oferują następujące opcje komunikacji:

 • Strona FAQ
 • Formularz internetowy
 • E-mail
 • Czat na żywo

Formularz internetowy służy do wpisywania konkretnych pytań, na które nie można odpowiedzieć w ogólnej sekcji często zadawanych pytań. Tutaj podasz swój adres e-mail i numer telefonu, które posłużą do odpowiedzi. Jeśli chcesz porozmawiać bezpośrednio z agentem online, skorzystaj z czatu w prawym dolnym rogu oficjalnej strony. Ponieważ Neosurf jest globalną metodą płatności, strona jest dostępna w różnych językach.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak