Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z GiroPay

Strony z zakładami e-sportowymi GiroPay są teraz bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej wśród niemieckich fanów zakładów na e-sporty. Ta metoda wpłaty jest szybka, bezpieczna i niedroga. Co więcej? Jest to jedna z najbardziej zaufanych marek fintech, obsługująca ponad połowę populacji Niemiec. To wszystko powody, dla których GiroPay jest opcją płatności, którą uwielbiają fani e-sportu.

Obecnie istnieje wiele niemieckich stron z zakładami e-sportowymi z GiroPay. Niektóre oferują fantastyczne wrażenia z obstawiania. Ale gracze powinni unikać innych. Na szczęście eksperci zrobili wszystko, co w ich mocy, wymieniając wszystkie najlepsze strony z zakładami GiroPay. Dzieje się tak po rygorystycznym procesie testowania, w ramach którego analizowano takie aspekty, jak licencjonowanie, rynki i kursy zakładów e-sportowych, wsparcie, bonusy i inne.

Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z GiroPay
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O GiroPay

GiroPay to niemiecka firma fintech, która ułatwia płatności online, wykorzystując PIN i TAN bankowości internetowej. Chociaż firma powstała w 2005 roku, działalność rozpoczęła się w 2006 roku. Model biznesowy GiroPay jest podobny do holenderskiego iDEAL czy kanadyjskiego Interac Online.

Założycielami GiroPay są Deutsche Postbank, GAD, Fiducia IT i Star Finanz-Software Entwicklung und Vertriebs GmbH.

Dziś marka jest jedną z niemiecki najbardziej dominujące rozwiązania płatności online. Według Wikipedii, GiroPay przetworzył w 2008 roku ponad 3,2 miliona przelewów o łącznej wartości 185 milionów euro. Dziś GiroPay jest liderem na rynku obsługującym ponad 45 milionów klientów, co odpowiada 54% populacji Niemiec.

Jednym z powodów sukcesu GiroPay są jego partnerzy. Firma współpracuje z ponad 1500 bankami w Niemczech, co przekłada się na ponad 60% wszystkich niemieckich banków. GiroPay oferuje użytkownikom szybkie, wygodne i niedrogie przelewy pieniężne. To kolejny powód, dla którego jest ulubieńcem konsumentów (kupujących) i kupców (sprzedawców).

Pomimo pandemii GiroPay nadal się rozwija. W 2021 roku firma połączyła się z dwoma innymi fintechami, paydireckt i Kwitt, aby stać się New GiroPay. Jest to krok w kierunku wzmocnienia usług płatności internetowych opartych na rachunku bieżącym firmy.

Jak dokonać wpłaty za pomocą GiroPay

Zasilenie konta zakładów e-sportowych za pomocą GiroPay jest dość proste. Ale po pierwsze – konto w niemieckim banku z funduszami jest koniecznością. Bank powinien również znaleźć się wśród instytucji finansowych, które nawiązały współpracę z GiroPay. Gracze powinni również upewnić się, że witryna bukmacherska współpracuje z GiroPay.

W pierwszym kroku gracze powinni zarejestrować się na stronie z zakładami e-sportowymi za pomocą GiroPay lub zalogować się na swoje konto zakładów e-sportowych, jeśli już je posiadają. Następnie przejdź do sekcji bank/kasjer i wybierz opcję „wpłata”.

Drugim krokiem jest wybranie banku z listy. System przekierowuje do strony logowania do bramki bankowości internetowej banku. Wprowadź dane uwierzytelniające do bankowości internetowej, następnie kwotę i zakończ transakcję. Należy pamiętać, że większość banków używa obecnie uwierzytelniania dwuskładnikowego. Bank może poprosić graczy o wpisanie jednorazowego kodu wysłanego na ich numery telefonów. Operatorzy zakładów e-sportowych ustalają również minimalny i maksymalny limit depozytów.

Depozyty GiroPay są szybkie. Oczekuj, że środki natychmiast pojawią się na koncie zakładów e-sportowych. Ale wszystko zależy od serwisu bukmacherskiego – większość depozytów przetwarza natychmiast, podczas gdy transakcja może potrwać kilka minut. Jedną wielką zaletą GiroPay jest to, że nie ma żadnych opłat depozytowych.

Jak dokonać wypłaty za pomocą GiroPay

Wszystkie GiroPay strony z zakładami e-sportowymi na tej stronie są prowadzone przez zaufanych operatorów zakładów sportowych, którzy płacą zwycięzcom. W przeciwieństwie do niektórych pozbawionych skrupułów witryn, które zaczynają angażować graczy w grę w kotka i myszkę, gdy wygrywają.

Niestety GiroPay nie obsługuje wypłat. Chociaż gracze mogą korzystać z tego systemu płatności online, aby załadować swoje konta zakładów e-sportowych, nie mogą wypłacać wygranych. Nie oznacza to jednak, że gracze stracą swoje środki; kilka alternatyw omówiono poniżej.

Pierwszą alternatywą jest przelew bankowy. Jeśli witryna bukmacherska ma to metoda płatności, środki zostaną przelane bezpośrednio na preferowany rachunek bankowy. Jedynym mankamentem jest to, że wycofanie może potrwać dłużej.

Innym sposobem wypłaty w witrynach bukmacherskich GiroPay jest Trustly. Jest to zaufana szwedzka metoda płatności otwartej bankowości, która niedawno rozszerzyła się na Niemcy. Trustly oferuje szybkie wypłaty i bezpieczne transakcje. Co więcej? Rejestracja konta jest bezpłatna.

Szczęśliwi zwycięzcy mogą również wypłacić swoje środki na MasterCard lub Visa. Ten pierwszy jest liderem w płatnościach globalnych i oferuje płynną bankowość. Z drugiej strony Visa jest największą siecią kart na świecie.

Plusy i minusy GiroPay

GiroPay to znana marka w niemieckiej branży płatności online. Jednak żadne rozwiązanie płatności online nie jest idealne.

Zalety GiroPay

  • Korzystanie z GiroPay jest całkiem proste. Opiera się na bezpośrednim przelewie bankowym, eliminując konieczność posiadania karty.
  • GiroPay jest również niedrogi. Depozyt jest całkowicie darmowy.
  • GiroPay jest szybki. Ten system płatności online oferuje natychmiastowe wpłaty.
  • Wszystkie platformy GiroPay są zabezpieczone przy użyciu najnowszego szyfrowania klasy wojskowej.
  • GiroPay współpracuje ze wszystkimi popularnymi bankami w Niemczech.

Wady GiroPay

  • Rozwiązanie płatności online jest dostępne tylko w Niemczech
  • GiroPay nie obsługuje wypłat

Proces otwierania konta GiroPay

Jednym z powodów popularności GiroPay są szerokie partnerstwa z bankami w Niemczech. Oznacza to, że dociera do większej liczby niemieckich konsumentów, w tym fanów zakładów na e-sporty. Kolejną świetną rzeczą w GiroPay jest to, że rejestracja konta jest nie tylko darmowa, ale bardzo łatwa.

Jak wspomniano wcześniej, warunkiem wstępnym jest posiadanie konta w języku niemieckim. Poza tym gracze muszą upewnić się, że ich bank uczestniczy w GiroPay. Istnieje prosty sprawdzacz bankowy, w którym użytkownicy mogą sprawdzić, czy ich bank jest partnerem, wprowadzając nazwę banku i system.

Poniżej znajdują się proste kroki, które należy wykonać podczas rejestracji konta GiroPay.

Uzyskać dostęp do Witryna GiroPay. Na tej stronie pojawią się dwa główne produkty; GiroPay dla kupujących i GiroPay dla sprzedawców. Pierwsza jest przeznaczona dla graczy, a druga jest dostosowana do operatorów witryn z zakładami e-sportowymi.

Wybierz GiroPay dla kupujących, przewiń w dół i kliknij kartę AKTYWUJ PAYDIRECT. Następnie znajdź „Nowe? Odblokuj teraz za darmo” i wybierz preferowany bank z listy rozwijanej. Kolejna procedura różni się w zależności od banku, ale jest prosta.

Środki są przekazywane z banku do GiroPay za pomocą przelewu bankowego. Zwrot transakcji jest natychmiastowy.

Opcje obsługi klienta GiroPay

GiroPay to marka, która rozumie żywotność relacji z klientami. Zainwestowała w solidną infrastrukturę, aby zapewnić klientom niezwykłe wrażenia. Aby zapewnić płynne działanie, istnieją dwa zespoły obsługi klienta; jeden dla kupujących, a drugi specjalnie dla sprzedających.

Jeśli chodzi o opcje obsługi klienta, GiroPay ma infolinię. Agenci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00. W weekendy i święta obsługa jest dostępna od 8:00 do 18:00. Istnieje również system sprzedaży biletów e-mail.

Oprócz powyższych opcji wsparcia, GiroPay posiada szczegółową sekcję FAQ.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak