Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z FastPay

FastPay to metoda płatności, której można używać do obstawiania e-sportów. Ta metoda płatności jest dostępna tylko dla osób, które obecnie mieszkają w Iraku. Jest to bardzo bezpieczny i popularny sposób wpłacania pieniędzy na główne platformy zakładów e-sportowych. Jednym z powodów, dla których stał się najpopularniejszą metodą płatności, jest to, że jest tak łatwy w użyciu. Portfel jest używany głównie do bezdotykowych procesów płatności.

Jest to opcja płatności, której strony z zakładami e-sportowymi używają również do wypłacania wygranych. Posiada również wiele innych funkcji, które ułatwiają każdemu rozpoczęcie korzystania z pieniądza elektronicznego. FastPay jest akceptowany na tych znanych stronach z zakładami e-sportowymi: ComeOn, BetWinner, 22BET, BetVictor, 888 Casino, 10bet, Casumo, Parimatch.

Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z FastPay
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Czy metoda FastPay jest popularna u bukmacherów?

ten popularna metoda płatności została uruchomiona w 2017 roku przez Next-Generation Communications, która działa w regionie Kurdystan-Erbil w Iraku. Wiele osób w kurdyjskim regionie Iraku korzysta z płatności mobilnych. Firma szybko stała się najważniejszym graczem na tamtejszym rynku. FastPay jest jedynym dużym graczem z szeroką dystrybucją swoich urządzeń POS. Innym sposobem, w jaki firma była w stanie zachęcić więcej osób do korzystania z ich usług, jest silne partnerstwo i rozdawanie specjalnych kuponów za pośrednictwem swojej platformy.

FastPay to najszybszy, najwygodniejszy i najbezpieczniejszy portfel mobilny w Iraku. Miliony ludzi będą używać go do zakupów, doładowania telefonu komórkowego, doładowania Internetu, przelewów pieniężnych, opłacania rachunków i obstawiania e-sportów. W ten sposób metoda płatności stała się popularna w serwisach bukmacherskich e-sportu.

Obecnie można go używać tylko w Iraku, ponieważ użytkownik musi mieć numer telefonu komórkowego w Iraku, aby się zarejestrować. Z tego powodu trudno było rozprzestrzenić się poza Irak. Firma pracuje nad rozwiązaniem problemu, tak aby mogła wejść również na rynek globalny.

Jak dokonać wpłaty za pomocą FastPay

FastPay to metoda wpłaty, która pozwala wygodnie wpłacić dowolną kwotę pieniędzy na konto bukmacherskie. Wpłata pieniędzy na konto bukmacherskie za pomocą tej metody płatności nie wiąże się z żadnymi kosztami. Gracze mogą również dokonywać dowolnej liczby transakcji każdego dnia, dowolną kwotą, ponieważ nie ma limitów.

Korzystanie z metody FastPay u bukmachera internetowego

Pieniądze można przesyłać do FastPay za pośrednictwem kilku agentów w Iraku. Większość z tych firm pracuje w sklepach spożywczych lub innych firmach oferujących usługi finansowe. Aplikacja zawiera wszystkie potrzebne informacje o dostępnej sieci agentów. Ułatwia również użytkownikom znalezienie agenta, który znajduje się w pobliżu. Jeśli użytkownicy chcą dokonać wpłaty lub wypłaty, powinni przynieść identyfikator, którego użyli do rejestracji.

Osoby, które chcą skorzystać z tej usługi płatniczej, muszą znaleźć dobrą usługę online, która to robi. Muszą mieć zawsze telefon z aplikacją FastPay, aby szybko wpłacać pieniądze. Aplikację można znaleźć w najpopularniejszych sklepach z aplikacjami zarówno na Androida, jak i iOS. Użytkownicy mogą pobrać aplikację od razu, jeśli wejdą na stronę programisty.

Mając konto FastPay, możesz jednocześnie korzystać z wielu różnych usług do codziennych spraw. Tak więc, gdy użytkownik pobierze pieniądze ze swojego konta zakładów, nie będzie potrzeby przenoszenia ich na inną metodę płatności.

Jak dokonać wypłaty za pomocą FastPay

Przed wypłatą pieniędzy z strona z zakładami e-sportowymi, należy upewnić się, że mają na to wystarczająco dużo pieniędzy. Następnie użytkownik przejdzie do zakładki wypłaty na stronie z zakładami i zażąda wypłaty.

Większość transakcji jest przetwarzana od razu, chyba że wystąpi problem z systemem, o czym FastPay poinformuje. Po dokonaniu płatności za transakcję następuje aktualizacja w aktywności Konta FastPay i otrzymujesz potwierdzenie transakcji. Ta wiadomość będzie Twoim potwierdzeniem.

Usługa FastPay pomaga klientom płacić za rzeczy zarówno online, jak i offline, zamiast płacić kartą kredytową lub kontem bankowym. Ta metoda ma na celu przyspieszenie procesu wysyłania pieniędzy. Skraca czas przesyłania pieniędzy z jednego banku do drugiego.

Jest to domyślna usługa dla wszystkich bankowości internetowej i mobilnej, a transakcje zwykle są rozliczane od razu, chociaż może to potrwać do dwóch godzin. Wiele osób w Iraku korzysta z FastPay, aby wpłacać pieniądze na swoje ulubione strony z zakładami online i zacząć obstawiać swoje ulubione gry.

Plusy i minusy z FastPay

Plusy

  • W większości przypadków transakcja będzie natychmiastowa.
  • FastPay to bezpieczna i bezpieczna opcja płatności dla swoich klientów.
  • Możesz wyłączyć połączenie między swoim kontem a kontami stron trzecich w dowolnym momencie, wysyłając wiadomość e-mail.
  • Jeśli masz więcej niż jeden legalny numer telefonu komórkowego, możesz mieć wiele kont na platformie.
  • Nie ma opłat za doładowanie i limitów wpłat.

Cons

  • Prośby o dokumentację identyfikacyjną
  • Jest dostępny tylko dla Irakijczyków.
  • Przekazywanie środków z Iraku do innego kraju jest trudne.
  • Do FastPay można uzyskać dostęp przez Internet lub połączenie danych.

Proces otwierania konta FastPay

Wystarczy smartfon z działającym numerem telefonu, dostępem do internetu i adresem e-mail.

Jak założyć konto

Mieszkańcy Iraku, którzy ukończyli 18 lat, mogą uzyskać dostęp do strony internetowej portfela (www.szybka płatność.gotówka). Następnie wybiorą język z trzech dostępnych opcji: arabski, kurdyjski lub angielski. Następnie klikną kartę rejestracji, która poprosi ich o podanie swojego irackiego numeru telefonu komórkowego, imienia i nazwiska, krajowego numeru identyfikacyjnego oraz adresu domowego.

Następnie aplikacja wyśle SMS z kodem potwierdzającym, który należy natychmiast wpisać w aplikacji, aby zweryfikować konto. Jeśli gracze nie mogą uzyskać dostępu do żadnych witryn bukmacherskich, mogą skorzystać z usługi VPN. Możesz zarejestrować się w FastPay, logując się za pomocą ważnego konta w serwisie społecznościowym, takim jak Facebook, Twitter lub Google.

Po potwierdzeniu użytkownicy będą mieli teraz swoje konto FastPay i będą mogli uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem strony internetowej portfela lub aplikacji mobilnej. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli jakiekolwiek informacje podane podczas procesu rejestracji lub później okażą się niedokładne, fałszywe lub wprowadzające w błąd, FastPay zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub zamknięcia konta, a także do odzyskania nazwy użytkownika utworzonej za pośrednictwem usługi, która narusza ich warunki.

Opcje obsługi klienta FastPay

Ze względu na prostotę tej metody płatności FastPay stał się popularną metodą płatności w zakładach na e-sporty. Jednak podczas korzystania z usługi pojawiają się pewne problemy. Większość skarg dotyczy opóźnień lub niepowodzeń transakcji.

Aby uniknąć niedogodności dla użytkowników, firma posiada silny zespół obsługi klienta, który jest zawsze dostępny w celu rozwiązania wszelkich pojawiających się problemów. Ponieważ cenią swoich klientów, kontakt z ich wsparciem jest prosty. Ich obsługa klienta jest dostępna przez telefon, media społecznościowe i e-mail. Użytkownicy mogą samodzielnie rozwiązać niektóre problemy, przechodząc do sekcji FAQ na swojej stronie internetowej (www.szybka płatność.gotówka).

Interakcje klientów z obsługą FastPay

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak