Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z ePay

Osoby fizyczne mogą korzystać z usługi ePay, aby płacić rachunki za media lub wysyłać pieniądze online. Tworząc konto ePay, użytkownicy muszą zarejestrować swoją kartę debetową lub kredytową. Następnie mogą dokonać płatności za pomocą swojego eWallet lub karty kredytowej lub debetowej powiązanej z ich kontem. Usługa ePay jest prosta w użyciu i oferuje różne opcje płatności oprócz wpłat pieniężnych, takich jak płacenie rachunków i dokonywanie zakupów w wiodących światowych sklepach internetowych. Metoda płatności jest szeroko stosowana od samego początku.

Oto niektóre z najlepszych witryn z zakładami eSports, które akceptują metodę płatności ePay: Melbet, 22bet, BetWinner, Betandyou, SlotV, Unibet, Megapari, 5plusbet, Linebet i Fansport.

Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z ePay
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

ePay zostało założone w 2014 roku przez grupę ekspertów w dziedzinie przetwarzania płatności. Dzięki najnowocześniejszej technologii firma szybko się rozwinęła, aby stać się czołowym graczem w płatnościach. Platforma ePay jest przeznaczona do międzynarodowych przelewów płatniczych, które są bezpieczne, bezpieczne i szybkie. Nadaje się do użytku osobistego i e-commerce. Usługa ePay jest jedną z najlepszych w przypadku pożyczek peer-to-peer, globalnych zakupów i handlu. Jest prosty w użyciu.

Ta metoda płatności jest stosowana w większości głównych krajów na całym świecie, a użytkownicy mogą szybko i bezpiecznie wysyłać i odbierać pieniądze za pomocą komputerów stacjonarnych lub aplikacji mobilnych. Ta międzynarodowa firma jest rozpoznawana przez wszystkich głównych bukmacherów, więc wiesz, że to renomowana marka. To ma sens, że dobrze znane bukmacherzy pozwalają używać ePay do dokonywania wpłat i wypłacania pieniędzy.

Czy ePay jest popularne?

Metoda płatności jest bardzo popularna w zakładach na eSporty. Jest używany w Azji Południowo-Wschodniej, a także w innych częściach świata, w tym w Europie i Ameryce Północnej. Usługi są oferowane w ponad 70 krajach i regionach, z których wiele zalegalizowało zakłady online.

Ma solidną reputację, przyciągnął nowych obserwujących i oczarował klientów swoją wszechstronnością i przejrzystością. Klienci mogą dokonywać transakcji we wszystkich głównych walutach, w tym w funcie brytyjskim, dolarze amerykańskim i euro. Za każdym razem, gdy stawiasz zakład, możesz wpłacić pieniądze i od razu zacząć obstawiać.

Jak dokonać wpłaty za pomocą ePay

Wpłaty są dokonywane poprzez wybranie metody wpłaty ePay spośród dostępnych metod na stronie zakładów eSports. Witryna przekierowuje Cię do zakładki ePay, gdzie logujesz się, wpisujesz kwotę i klikasz Potwierdź.

Wszystkie wpłaty ePay na Twoje konto zakładów są natychmiastowe. Wszystkie depozyty pojawiają się na Twoim koncie w witrynie bukmacherskiej natychmiast, co pozwala na natychmiastowe dodawanie środków i obstawianie eSportów i sportów tradycyjnych, w tym piłki nożnej Premier League. To idealne rozwiązanie dla osób obstawiających w biegu lub poszukujących najlepszych kursów bukmacherskich.

Wypłaty są również szybkie i niezawodne. Najlepsi bukmacherzy internetowi to zazwyczaj ci, którzy oferują duży wybór opcji. Bukmacherzy powinni być w stanie wesprzeć wiele dyscyplin sportowych i odpowiednich rynków dobrymi kursami, transmisjami na żywo, doskonałą ofertą powitalną i szybkimi wypłatami.

Korzystanie z ePay u bukmacherów internetowych

Ilekroć ePay jest dla Ciebie wyborem, obstawianie eSports tą metodą jest bardzo proste. Najpierw musisz mieć konto, które możesz założyć na swojej stronie w kilka minut, jeśli jeszcze go nie masz. Rejestracja w ePay jest bezpłatna i prosta. Aby rozpocząć, wszyscy użytkownicy potrzebują adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego, aby zarejestrować konto ePay.

Osoby fizyczne mogą używać ePay do obstawiania zakładów online w podobny sposób, jak karty kredytowej lub debetowej, zarówno do wpłacania, jak i wypłacania środków, po zarejestrowaniu się i powiązaniu ich z metodą płatności. Aby otrzymać darmowy zakład, wielu z tych bukmacherów umożliwia wpłatę pieniędzy za pomocą ePay.

Jak dokonać wypłaty za pomocą ePay

Większość witryn, które akceptują ePay jako metoda płatności mieć minimalną kwotę wypłaty 10 lub 20 USD, z maksymalną kwotą wpłaty/wypłaty 10 000 USD dziennie. W przypadku wpłaty przelewem bankowym nie ma żadnych opłat, a transakcje między kontami ePay są również wolne od opłat. Inne transakcje mogą podlegać opłatom, które różnią się w zależności od używanej waluty i metody płatności.

Otwórz stronę wypłat lub kliknij przycisk Wypłata w opcji konta na stronie z zakładami eSports, aby wypłacić pieniądze za pomocą tej metody płatności. Jeśli dostępne są różne waluty, należy wybrać odpowiednią walutę i wprowadzić kwotę.

Następnie przed kliknięciem wypłaty wybierz ePay jako opcję płatności i dwukrotnie sprawdź, czy wszystkie inne niezbędne dane są poprawne. Użytkownicy mogą zostać poproszeni o potwierdzenie operacji kodem 2FA przed przesłaniem środków na ich konto ePay. Dział pomocy technicznej będzie w stanie rozwiązać wszelkie pojawiające się problemy.

Moduł ePay eliminuje podwójne wprowadzanie danych i umożliwia przetwarzanie płatności w czasie rzeczywistym. Płynnie integruje płatności z systemem księgowym i automatycznie stosuje płatności do faktur.

Plusy i minusy z ePay

Plusy

ePay to metoda płatności, która Strony z zakładami e-sportowymi a gracze kochają, ponieważ:

  • Wpłaty i wypłaty są natychmiastowe.
  • Akceptowane są wszystkie główne waluty.
  • ePay nie pobiera opłat transakcyjnych u bukmacherów.

Cons

  • Maksymalne limity transakcji.
  • Aby się połączyć, trzeba mieć kartę lub konto bankowe.

Proces otwierania konta ePay

Rejestracja w usłudze ePay jest szybka i prosta. Użytkownik może preferować to za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej lub witryny internetowej. Strona zawiera link do pobrania aplikacji mobilnej. Pojedyncza nieruchomość może mieć tylko jedno konto bankowe, które może wysyłać i odbierać płatności online. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe dodaje kolejną warstwę bezpieczeństwa do aplikacji ePay, zapewniając, że osoba ją wypełniająca jest tym, za kogo się podaje.

Usługa ePay weryfikuje to, wysyłając jednorazowy kod dostępu za pośrednictwem wiadomości tekstowej lub połączenia głosowego do użytkownika lub pozwalając mu odpowiedzieć na pytania bezpieczeństwa.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe uniemożliwia nieautoryzowanym użytkownikom dostęp do kont bankowych menedżera biznesowego za pośrednictwem usługi ePay.

Jak założyć konto

Połączenie internetowe, prawidłowy adres e-mail i prawidłowy numer telefonu to wszystko, co jest wymagane, aby użytkownicy mogli utworzyć konto za pomocą metody płatności. Po dokładnym sprawdzeniu wszystkiego wejdź na stronę i wypełnij prosty formularz rejestracji online. Następnie postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami aktywacji portfela.

Aby potwierdzić numer telefonu komórkowego, otrzymasz kod potwierdzający. Na podany adres e-mail zostanie również wysłany e-mail w celu potwierdzenia. Po ich zweryfikowaniu Twoje konto zostanie zatwierdzone. Użytkownicy mogą korzystać ze swoich kart bankowych, aby wypłacać pieniądze w dowolnej walucie.

Jeśli mają jakiekolwiek problemy z aplikacją lub potrzebują więcej informacji, powinni skontaktować się z obsługą klienta.

Opcje obsługi klienta ePay

Aby przesunąć aplikację do przodu, obsługa klienta będzie kontaktować się z Tobą przez e-mail kilka razy w tygodniu. Obawy dotyczące wpłat i wypłat można również zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub dzwoniąc na infolinię obsługi klienta firmy.

Ponieważ obsługa klienta reaguje tak szybko i jest pomocna dla użytkowników, wszelkie problemy napotkane podczas korzystania z usługi powinny być szybko przekazywane do jednego z przedstawicieli obsługi klienta. Z drugiej strony, niektóre problemy mogą być niewielkie i można je rozwiązać, przeglądając często zadawane pytania na stronie.

Interakcje klientów z obsługą ePay

E-mail: Wsparcie@Epayservices.com
Call Center: +44 (20) 81-3333-12

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak