Wszystko o Valorant Betting Odds

Valorant wystartował z jedną z najlepszych strategii marketingowych, jakie ktokolwiek kiedykolwiek widział. Była tak udana, że miliony graczy zaczęło grać w tę grę, jeszcze zanim wyszła z fazy beta. Przechodząc do dzisiaj, baza graczy Valorant jest nadal silna. Gra ma również ogromną scenę e-sportową, z ogromnymi wydarzeniami każdego roku.

Sądząc po tym wzroście popularności, wydaje się, że naturalni obstawiający e-sporty zaczną przestawiać się na zakłady Valorant. Jeśli jesteś fanem Valorant, który lubi emocje związane z obstawianiem, prawdopodobnie chcesz również obstawiać Valorant. Zanim wkroczysz w świat zakładów Valorant, musisz dowiedzieć się, jak to działa. Musisz także nauczyć się i rozumieć kilka podstawowych terminów dotyczących zakładów.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach zakładów Valorant

Jednym z najbardziej podstawowych warunków obstawiania zakładów Valorant są kursy na zakłady Valorant. Na szczęście dla Ciebie, oto nasze obszerne podejście do wszystkiego, co musisz wiedzieć o kursach Valorant.

W istocie, zakłady Valorant nie są trudne do zrozumienia. Zaczyna się od Valorant wydarzenie e-sportowe. Załóżmy, że odbywa się mecz e-sportowy pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami Valorant. Myślisz, że dana drużyna ma największe szanse na wygraną. Lub uważasz, że najprawdopodobniej nastąpi jakiś inny wynik. Więc stawiasz zakład na ten wynik.

Jest to jednak tylko uproszczone wyjaśnienie. Problem pojawia się, gdy otwierasz bukmachera internetowego i zaczynasz obstawiać. Łatwo jest zostać przytłoczonym, jeśli jesteś początkującym graczem w zakładach Valorant.

Możesz być zaskoczony słysząc, że nie uzyskasz takiego samego zwrotu za obstawianie różnych wyników. Właśnie to pomagają Ci obliczyć kursy Valorant. Kursy na zakłady w tej grze wideo pomagają również określić prawdopodobieństwo wygrania zakładu.

Objaśnienie kursów na zakłady Valorant Esport

Jak już wspomnieliśmy, kursy Valorant mówią dwie rzeczy o obstawianiu. Po pierwsze, kursy na zakłady Valorant wskażą Ci dokładny zwrot, jaki uzyskasz za postawioną kwotę. Na przykład, jeśli postawisz zakład o wartości 200 $, będziesz dokładnie wiedział, czy otrzymasz w zamian 400 $, 500 $ czy 300 $.

Następną rzeczą, którą poznajesz, czytając kursy na zakłady Valorant na e-sporty, jest prawdopodobieństwo wygrania zakładu. Załóżmy na przykład, że obstawiasz, że Drużyna A wygra mecz w Valorant. Jeśli kursy sugerują, że otrzymasz zwrot przekraczający dwukrotność kwoty obstawionej, to jest mało prawdopodobne, że wygra Drużyna A.

Jeśli jednak kursy sugerują, że otrzymasz zwrot niższy niż dwukrotność kwoty zakładu, szanse na wygraną Drużyny A są znacznie wyższe. Krótko mówiąc, im niższy zwrot, tym większe szanse na wystąpienie zdarzenia.

Aby wyodrębnić te informacje z kursów zakładów Valorant, musisz wiedzieć, jak je czytać. Istnieją różne sposoby odczytywania kursów zakładów w zależności od używanego formatu, co szczegółowo wyjaśniono w następnej sekcji.

Rodzaje kursów zakładów Valorant

Musisz nauczyć się czytać te trzy najczęstsze rodzaje kursów bukmacherskich lub nieparzyste formaty zakładów Valorant. Formaty te obejmują format dziesiętny, format ułamkowy i format amerykański. Chociaż pierwsze dwa są bardziej powszechne, możesz również natknąć się na platformy, które mają opcję reprezentowania kursów w formacie amerykańskim.

Kursy dziesiętne

Kursy dziesiętne są zdecydowanie najłatwiejsze do zrozumienia. Kursy dziesiętne używają liczby z ułamkiem dziesiętnym, np. 5,5 lub 3,2. Aby znaleźć kwotę, którą otrzymasz w zamian, pomnóż kurs dziesiętny przez swój zakład. Na przykład, jeśli obstawiasz 100 USD na wynik po kursie 3,2 i wygrywasz, otrzymasz 3,2 razy 100, czyli 320 USD.

Kursy ułamkowe

Format ułamkowy nieparzysty jest bardzo popularny. Używamy ułamków do przedstawienia kursów w formacie ułamkowym, takim jak 4/1 lub 3/2. W tym formacie druga liczba reprezentuje kwotę zakładu, a pierwsza liczba oznacza zwrot, jaki z tego uzyskasz. Tak więc, jeśli postawisz 100 $ na wynik po kursie 4/1, otrzymasz w zamian 400 $.

Kursy amerykańskie

Wreszcie mamy amerykański format nieparzysty. Amerykański format nie jest tak popularny, jeśli chodzi o zakłady Valorant. Jest to również trochę skomplikowane do zrozumienia. W formacie amerykańskim kursy są przedstawiane za pomocą liczby ze znakiem dodatnim lub ujemnym tuż obok.

Wynik, który prawdopodobnie się wydarzy, ma szanse ze znakiem ujemnym. Z drugiej strony wynik najmniej prawdopodobny ma pozytywny znak. Załóżmy na przykład, że drużyna zdominowała wszystkie mecze w turnieju. The szanse na wygraną tej drużyny kolejny mecz będzie miał znak ujemny, np. -150.

Ta liczba mówi Ci, że będziesz musiał postawić 150 $, aby wygrać 100 $. Z drugiej strony +150 oznacza, że wygrasz 150 $ za obstawienie 100 $.

Gdzie znaleźć najlepsze kursy Valorant

Za pomocą Internetu możesz łatwo przełączać się z jednej platformy na drugą jednym kliknięciem myszy. Z tego powodu nie powinieneś zadowalać się platformami, które nie zapewniają przyzwoitego zwrotu. W rzeczywistości zawsze powinieneś szukać platform, które dają najlepsze zyski. Dotyczy to również kursów zakładów Valorant.

Ponieważ każda platforma będzie miała różne kursy zakładów dla tego samego wyniku dla wydarzenia e-sportowego Valorant, nie ma sensu trzymać się platformy, która ma kursy, które nie zapewniają najwyższego zwrotu. Zamiast tego powinieneś poszukać platform, które mają najlepsze kursy Valorant.

Aby znaleźć najlepsze kursy Valorant, być może będziesz musiał sprawdzić kilka platform, zanim będziesz mógł wylądować na tej, która faktycznie ma najlepsze kursy Valorant. Może się to jednak wydawać trudnym i czasochłonnym zadaniem. Na szczęście możesz po prostu sprawdzić esportranker.com, czyli platforma, która przegląda witryny bukmacherskie online.

Na esportranker.com możesz znaleźć strony bukmacherskie z najlepszymi kursami na Valorant.

Najlepsze kursy na zakłady Valorant na żywo

Czy wiesz, że możesz postawić na mecz e-sportowy Valorant na żywo, który rozgrywa się w czasie rzeczywistym? Innymi słowy, możesz oglądać na żywo mecz e-sportowy Valorant i jednocześnie obstawiać zakłady na ten mecz.

Ponieważ jednak sytuacja w meczu zmienia się prawie co minutę, kursy również się zmieniają i aktualizują. Te zmieniające się kursy na zakłady na żywo nazywane są kursami na zakłady na żywo, które w tym przypadku są kursami na zakłady Valorant na żywo.

Jeśli jesteś doświadczonym graczem lub jeśli wiesz, jak przebiegają mecze Valorant e-sport, zawsze powinieneś mieć oko na kursy zakładów na żywo dla Valorant. Nigdy nie wiesz, kiedy możesz znaleźć szanse, które doprowadzą Cię do szalonych zwrotów. Jeśli będziesz uważnie monitorować kursy na żywo, będziesz w stanie wykorzystać okazje, które zapewnią Ci przyzwoite zwroty przy niskim ryzyku.

Postaw na Valorant za prawdziwe pieniądze

Osoby, które lubią Waleczne e-sporty a obstawiający za prawdziwą gotówkę odczuliby ulgę, gdyby dowiedzieli się, że mają możliwość obstawiania Valorant za prawdziwe pieniądze.

Chodzi o to, że wraz z rosnącą popularnością e-sportów Valorant, mnóstwo bukmacherów internetowych zaczęło oferować rynki zakładów dla e-sportów Valorant. Istnieje mnóstwo opcji do wyboru. Nie tylko to, ale również sam proces obstawiania Valorant jest naprawdę prosty.

Jak jednak zdecydować, czy obstawianie Valorant za prawdziwą gotówkę jest dla Ciebie dobrym pomysłem? To również jest całkiem proste. Zadaj sobie kilka prostych pytań. Czy od jakiegoś czasu śledzisz e-sporty Valorant? Czy jesteś dobrym graczem Valorant? Czy jesteś dobry w przewidywaniu wyników wydarzeń e-sportowych Valorant?

Jeśli odpowiedź na wszystkie te pytania jest twierdząca, zdecydowanie powinieneś spróbować obstawiać Valorant za prawdziwą gotówkę.

Często zadawane pytania

Jakie są kursy na zakłady Valorant?

Kursy na zakłady Valorant pomagają obstawiającym obliczyć zwrot, jaki uzyskają po obstawieniu określonej kwoty, a następnie wygraniu tego zakładu. Kursy pomagają im również przeanalizować prawdopodobieństwo wygranej. Obie te rzeczy mogą pomóc obstawiającym określić, czy obstawianie określonego wyniku jest warte ryzyka.

Jakie są najlepsze kursy na zakłady Valorant?

Mówiąc najprościej, najlepsze kursy na zakłady Valorant to te, które przyniosą Ci największy zwrot z kwoty zakładu. Na przykład, kurs 3,3 jest lepszy niż kurs 3,2, jeśli wynik jest taki sam.

Czy możesz obstawiać Valorant za prawdziwe pieniądze?

Tak, możesz obstawiać Valorant za prawdziwe pieniądze. W rzeczywistości tysiące ludzi robi to regularnie, a mnóstwo bukmacherów internetowych oferuje rynki zakładów dla Valorant.

Czy zakłady Valorant są legalne?

Dopóki mieścisz się w dozwolonym wieku uprawniającym do hazardu i przebywasz w kraju, w którym hazard jest dozwolony, obstawianie Valorant jest dla Ciebie całkowicie legalne. Jednak nadal dobrze jest sprawdzić przepisy obowiązujące w Twoim kraju, zanim weźmiesz udział w jakimkolwiek obstawianiu.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak