ComeOn Przegląd zakładów na e-sport 2024 - Płatności

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusPremia 200 dolarów
Szybkie wypłaty
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Szybkie wypłaty
ComeOn is not available in your country. Please try:
Płatności

Płatności

Metody płatności obejmują usługi e-portfela, karty kredytowe i debetowe, przelewy bankowe, kupony Ukash, Neteller i Moneybookers. ComeOn oferuje również swoim klientom możliwość wpłaty gotówki w ponad 170 000 placówkach Payzone w Irlandii, Irlandii Północnej i Wielkiej Brytanii.

ComeOn umożliwia wypłatę wszystkich wygranych klientów kasyna i poker roomu online bez opłat za wypłatę. Dział obsługi klienta może podać więcej szczegółów dla poszczególnych krajów.

Limity wypłat ComeOn są zalecane dla większości krajów z ograniczeniami dotyczącymi określonych transakcji nałożonymi przez niektóre banki, instytucje finansowe lub firmy obsługujące karty kredytowe. Witryna podaje, że większość depozytów klientów jest księgowana w ciągu kilku minut po dokonaniu.

Jednak ComeOn nie może zagwarantować, że wypłaty zostaną przetworzone natychmiast ze względów bezpieczeństwa i różnych zgód, które mogą być potrzebne. Firma zachęca klientów do dokonywania wpłat za pomocą usług e-portfela, takich jak Moneybookers i Neteller, przetwarzanych natychmiastowo.