ComeOn Przegląd zakładów na e-sport 2024 - Bezpieczeństwo

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusPremia 200 dolarów
Szybkie wypłaty
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Szybkie wypłaty
ComeOn is not available in your country. Please try:
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Polityka prywatności witryny mówi, że jako środek bezpieczeństwa nie przechowują żadnych płatności dokonywanych wyłącznie kartą. W terminologii amatorskiej oznacza to, że nawet jeśli twoja karta kredytowa zostanie skradziona lub ktoś w jakiś sposób uzyska do niej dostęp, nikt nie może jej obciążyć bez czterocyfrowego kodu PIN.

Bezpieczne płatności, bezpieczne gry

ComeOn stwierdza wyraźnie, że żadne transakcje nie mogą być śledzone bezpośrednio od osoby do osoby. Oznacza to, że jeśli ktoś używa numeru Twojej karty kredytowej, nie może uzyskać żadnych informacji z ComeOn, więc nie musisz się martwić, że dowie się, czyja karta została użyta lub ile została obciążona.

ComeOn współpracuje z systemem plików cookie. Oznacza to, że jeśli nie chcesz być rozpoznawany przez witrynę za każdym razem, gdy logujesz się do serwisu, możesz zablokować pliki cookies lub je usunąć. Odbywa się to poprzez ustawienia Twojej przeglądarki. ComeOn nie przechowuje żadnych danych osobowych dotyczących przeglądania ich strony internetowej, chyba że zdecydujesz się zapisać do jednej z ich promocji.

Bezpieczeństwo konta

ComeOn oferuje również weryfikację dwuetapową. Dlatego nawet jeśli ktoś zdobędzie Twoje hasło, nie będzie mógł zalogować się na Twoje konto bez jednorazowego kodu wysyłanego SMS-em za każdym razem, gdy chcesz zaktualizować swój profil lub zmienić niektóre dane osobowe.

Najważniejszą rzeczą dla każdego użytkownika ComeOn jest to, aby zawsze chronić swoje hasło i nigdy nikomu go nie ujawniać. ComeOn nigdy nie poprosi o podanie hasła, a jeśli to zrobi, ktoś inny jest za stroną i jest to oszustwo. Powinieneś kliknąć "zamknij" lub natychmiast zamknąć przeglądarkę.

Przed zalogowaniem należy zawsze sprawdzić adres strony internetowej ComeOn, aby upewnić się, że jesteś chroniony i nie udostępniać nikomu swojego hasła. Jeśli ktoś otrzyma Twoje hasło, może zalogować się jako Ty, wyświetlić Twoje dane osobowe, a nawet zmienić hasło, jeśli zna Twój czterocyfrowy kod PIN, więc pamiętaj, aby zawsze przechowywać to w bezpiecznym miejscu.

Witryna jest bardzo bezpieczna w użyciu (co nie jest tym samym, co 100% bezpieczna). Do tej pory nigdy nie było udokumentowanego przypadku utraty kryptowaluty na stronie.

Bezpieczna rejestracja

Tworząc konto, użytkownicy muszą podać imię i nazwisko, adres e-mail i hasło. W przeszłości użytkownicy mogli również dodać swój kraj zamieszkania podczas rejestracji, ale nie jest to już konieczne.
Podczas rejestracji użytkownicy proszeni są o wprowadzenie kodu polecającego, jeśli go posiadają. Odbywa się to głównie w celach marketingowych, aby sędzia mógł otrzymywać bonusy.