Wszystko o zakładach na Gambit Esports

Gambit Esports to czołowy zespół e-sportowy z Rosji. Zespół należący do rosyjskiej firmy telekomunikacyjnej MTS był początkowo znany jako Gambit Gaming. Gambit został założony w styczniu 2013 roku po przejęciu starego zespołu Moscow Five League of Legends. Apex Legends, Dota 2 i Valorant to jedne z gier, w których w Gambicie rywalizują najlepsze drużyny e-sportowe. Miał drużynę w grze League of Legends, która rywalizowała podczas European League of Legends Championship Series. Zespół uczestniczył również wcześniej w League of Legends Continental League.

Diamondprox, Darien, Alex Ich, Edward i Genja byli pierwszymi graczami w drużynie Gambit League of Legends. Ta słynna drużyna wygrała IEM Global Challenge Katowice niecały tydzień po jej założeniu. Gambit Esports był pierwszą drużyną spoza kontynentu azjatyckiego, która pokonała dwie najlepsze drużyny Korei Południowej na swojej drodze do mistrzostwa.

Wszystko o zakładach na Gambit Esports
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Gracze Gambit Esports

Drużyna zajęła trzecie miejsce w marcu 2020 roku na Mistrzostwach Świata IEM, które odbyły się w Niemczech, przegrywając tylko jeden mecz. Gambit dwukrotnie znalazł się w pierwszej trójce w Eurolidze LCS, która odbyła się w Kolonii w Niemczech. Debiutancki rok zespołu zakończył się zwycięstwem na IEM Cologne. Z biegiem lat Gambit stał się jednym z najpopularniejszych zespołów e-sportowych na świecie.

Zespół Dota 2 wystawia gwiazdorską listę w różnych zawodach. Ten międzynarodowy skład powstał pod koniec 2021 roku i obecnie rywalizuje w drugiej lidze DPC EEU. Graczami są Aleksey Sviridov, alias Smiling CARRY (Białoruś) i Maksym' Mellojul' Pnov (Ukraina).

Pozostali członkowie Dota 2 to Rosjanie, w tym Vasilii Shishkin, alias AfterLife. Pozostali to Oleg „sayuw” Kalenbet i Nikita Balaganin alias pantomem. Trenerem drużyny jest Kulmukhambetow Timura Ahillesa. Aleksandr „StrangeR” Solomonov jest dyrektorem generalnym, a Ivan Karpov alias ivan_4sv jest kierownikiem.

Gambit ma również skład w Apex Legends, który składa się z trzech graczy i menedżera Aleksandra „Sweetypotz” Scherbakova. Pozostali zawodnicy to Leonid Grishin alias Leogri3x6, ARTur' Artyco' Tishchenko oraz Konstantin Kozlov alias Hardecki. Wszyscy zawodnicy to Rosjanie, z wyjątkiem Artyco, który jest Ukraińcem.

Lista Valorant składa się z siedmiu rosyjskich członków. Wśród zawodników jest Vladimir „Kayos” Ivanovic, menedżer drużyny. Igor Własow, alias Redgar, Achmetszyn Ayaz 'nAts' i Nikita 'd3ffo' Sudakov są również graczami Valorant w Gambit Esports. Naumow Bogdana Szejdosa i główny trener Andriej Szołochow, alias Engh, uzupełniają listę.

Najmocniejsze gry Gambit Esports

Obecnie zespół ma składy w trzech meczach. Położyli duży nacisk na te trzy, czyniąc je silniejszymi.

Dota 2

Gambit utworzył Dota 2 w maju 2017. Skład Dota 2 zdobył medale wicemistrzów w Katowicach i Hamburgu na Mistrzostwach Świata ESL One. Gambit Esports zajął trzecie miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal w Singapurze w ONE eSports. Zespół prawie zakwalifikował się do najważniejszego konkursu roku, The International w Szanghaju. To było po tym, jak zajęli drugie miejsce wśród nieletnich w Kijowie i Bukareszcie. Podczas sezonu DPC 2018-19 Major w Moskwie zespół znalazł się w gronie najlepszych ośmiu drużyn.

Legendy Apex

Gambit Esports rozpoczęło działalność w Apex Legends w sierpniu 2019 roku. Drużyna fantastycznie przebiegła w tej dyscyplinie w swoim pierwszym meczu LAN, docierając do finału turnieju w Krakowie. Do 2020 roku Gambit Esports znalazł się wśród trzech najlepszych europejskich drużyn na kontynencie. Przez 18 tygodni zespół Apex firmy Gambit był najwyżej ocenianym zespołem europejskim.

Valorant

We wrześniu 2020 r. Gambit rozpoczął Valorant dział. Drużyna wygrała dwie konkurencje w konkursie CIS i zabrała do domu brązowy medal. Grupa Valorant była pierwszą drużyną CIS, która wygrała VCT Masters pod koniec marca 2021 r. Gambit Esports wygrał VCT EMEA Challengers w sierpniu. Podobnie we wrześniu drużyna zajęła pierwsze miejsce na VCT Masters w Berlinie. Drużyna zajęła drugie miejsce na inauguracyjnych Valorant Champions w grudniu.

Dlaczego Gambit Esports jest popularny?

ten Zespół e-sportowy zgromadził miliony obserwujących z całego świata. Gambit Esports udało się nawiązać partnerstwa z uznanymi markami, co pomogło im w rozwoju.
Wśród partnerów są WASD.TV i Abios. Interaktywna platforma medialna WASD.TV to usługa przesyłania strumieniowego, na podstawie której MTS podejmuje różne decyzje dotyczące gier, profesjonalnego eSportu i treści multimedialnych. Gambit Esports jest kluczowym partnerem platformy.

Abios jest znaczącym źródłem danych i statystyk eSports B2B od 2013 roku. Ich interfejs API zapewnia najbardziej szczegółowe informacje i najszerszy zakres meczów, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszelkich wymagań dotyczących danych.

Dlaczego Gambit Esports jest popularny do obstawiania?

Pomimo utraty kluczowych graczy i zmiany języka, zespół Gambit Esports w LoL wygrał IEM Cologne drugi rok z rzędu. Było to szóste z rzędu miejsce w pierwszej trójce drużyny na imprezie IEM, dzięki czemu ich drużyna ligi zdobyła nieoficjalny tytuł „Masters of Intel Extreme Masters”

Gambit Esports jest wyjątkowy, ponieważ gra w różnych znanych drużynach eSportowych, co ułatwia odkrywanie zakładów Gambit Esports online. Łatwo będzie znaleźć kursy bukmacherskie w swoich zespołach Dota 2, Apex Legends i Valorant. Ponadto wkrótce będzie można obstawiać niektóre ekscytujące zawody e-sportowe z udziałem drużyn Gambit, takich jak Valorant Champions.

Nagrody i wyniki Gambit Esports

Valorant

Zespół wygrał ponad 450 000 dolarów w różnych konkursach. Rok 2021 był bardzo udany dla zespołu, kiedy wygrali 150 000 $ i 225 000 $ w Bohaterowie Valorant 2021 i VCT 2021: odpowiednio Stage 3 Masters Berlin. Gambit Esports wygrał VCT 2021: EMEA Stage 3 Challengers Playoffs i VCT 2021: CIS Stage 3 Challengers 1.

Na początku roku Gambit Esports wygrał cztery edycje turniejów VCT 2021. Były to odpowiednio CIS Stage 1 Challengers 2, CIS Stage 1 Masters i CIS Stage 2 Challengers 2.

Legendy Apex

Przed pierwszymi mistrzostwami świata w tej dyscyplinie Gambit Legendy Apex skład został wydany w sierpniu 2019 r. Drużyna Gambit rutynowo bierze udział w międzynarodowych finałach turniejów i jest pierwszą i jedyną europejską drużyną, która wygrała trzy europejskie kwalifikacje ALGS. Zespół wygrał ponad 160 000 dolarów w różnych konkursach. W tym roku zespół zajął trzecie miejsce w ALGS: 2022 Split 1 Playoffs – EMEA, gdzie otrzymał nagrodę w wysokości 25 000 $.

Mieli jednak mieszane wyniki w 2021 roku. Zaczęli od wygrania ALGS Winter Circuit #4 – Europe, a zakończyli rok, wygrywając ALGS: 2021 Split 1 Pro League – EMEA. W ostatnim turnieju wygrali 30 000 $. Jednak pomiędzy rokiem zajęli ósme miejsce w ALGS Championship 2021 -EMEA, wygrywając 15 025 $ po wygraniu GLL Masters Spring -Show Match. Zajęli również drugie i trzecie miejsce w odpowiednio GLL Master Spring -Europe i ALGS Winter Circuit Playoffs -EMEA. W 2020 roku zespół wygrał ALGS Online #3 – Europe i ALGS Summer Circuit #1 – EMEA.

Dota 2

Zespół jest najbardziej udanym strojem Gambit. Zespół Dota 2 wygrał ponad 700 000 $ w różnych konkursach. Ten międzynarodowy skład powstał pod koniec 2021 roku i obecnie rywalizuje w drugiej lidze DPC EEU. Gambit jeszcze się nie zakwalifikował Międzynarodowy, główna impreza w najpopularniejszej MOBA w WNP, ale zespół do niej dąży.

Pomimo mniejszej liczby pierwszych ukończonych turniejów, zespół odniósł komercyjny sukces w tych samych turniejach. Wygrali 54 000 $ i 42 000 $ w StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor Season 3 i WePlay! Bukowel! Mniejsze 2020 odpowiednio. Wcześniej wygrali łącznie 470 000 $ w różnych turniejach. Najwięcej pochodziło z The Bucharest Minor i StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor Season 1, gdzie każdy z nich wygrał po 70 000 $ po zajęciu drugiego miejsca.

Najlepsi i najpopularniejsi gracze Gambit Esports

Uśmiechnięty Rycerz

Oficjalnie znany jako Aleksey Sviridov, 20-letni zawodnik z Białorusi jest pracowity, spokojny i rozsądny. Gra rolę Carry w Dota 2, która wymaga od graczy podjęcia właściwej decyzji i jak dotąd odnosi w tym zakresie sukcesy.

Mellojul

21-letni ukraiński zawodnik jest oficjalnie znany jako Maksym Pnov. Mellojul to gracz zespołowy, który nie boi się brać odpowiedzialności. Jego głęboka pula bohaterów i umiejętność poczucia się komfortowo w różnych strategiach drużynowych Dota 2 sprawiają, że wyróżnia się wśród swoich odpowiedników. Gromadzi tysiące obserwujących w swoich mediach społecznościowych i Twitchu.

Życie pozagrobowe

25-letni Wasilij Sziszkin jest cichy i nierozmowny IRL. Afterlife jest jednym z najbardziej doświadczonych oflanerów w WNP. Grał na swoim pierwszym majorze w Dota 2 w 2016 roku, rok przed utworzeniem pierwszego składu Gambitu 2.

Redgar

Utalentowana osoba, która jest ekspertem we wszystkim. Igor osiągnął poziom arcymistrza w League of Legends na EUW i top 100 w Hearthstone oraz wygrał mistrzostwa ligi uniwersyteckiej w Moskwie w Counter-Strike: Global Offensive. 24-letni Rosjanin jest oficjalnie znany jako Igor Własow.

Gdzie i jak obstawiać Gambit Esports?

To ekscytująca chwila, gdy grasz w zespołach Gambit Esports, które rywalizują z najlepszymi w branży. 1xBet, Betway, Betwinner, Pixel.bet i Betfair to najlepsze strony z zakładami eSports, w których można znaleźć kursy Gambit Esports.

Kiedy gracze obstawiają wygraną którejkolwiek z drużyn Gambitu eSports, mają szansę na zarobienie pieniędzy. Jednak niektóre zespoły są lepsze od innych i mogą być bezpieczniejszą opcją. Gambit ma potężny skład Dota 2. W marcu 2021 roku Gambit Apex zajął również pierwsze miejsce w europejskich rankingach.

Gambit Valorant, nie dający się prześcignąć, był pierwszą drużyną CIS eSports League, która wygrała VCT Masters. Ilya „Toose” Chernyshov, gracz Gambit Fortnite, również był częścią zwycięskiego duetu na Otwórz DreamHack Zawody w duecie Fortnite.

Jaka jest najlepsza strategia obstawiania w Gambit Esports?

Gracze mają do wyboru różne opcje zakładów, z których wszystkie można przetestować za darmo. Jednak użytkownicy muszą być przygotowani na poświęcenie czasu na zbadanie i rozwinięcie znajomości konkretnych technik obstawiania. Strategia na dłuższą metę bez wątpienia przyniesie korzyści graczom w zakładach na eSporty.

Zakłady przedmeczowe to jeden z najlepszych sposobów na obstawianie każdej drużyny Gambit Esports. Obstawiający będą mogli obstawiać zakłady na określonych rynkach przed rozpoczęciem meczu eSports. Oprócz standardowych rynków na zwycięzcę meczu, niektórzy bukmacherzy pozwalają również graczom obstawiać inne wydarzenia związane z grą.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak