Wiadomości

February 15, 2024

Zdobądź potężną runę zaporową w sezonie odkryć WoW Classic

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Zapora Rakietowa to nowa Runa Pasa dla Magów wprowadzona w drugiej fazie Sezonu Odkrycia World of Warcraft Classic. Ten potężny, tajemny wybuch jest dostępny tylko wtedy, gdy zmierzysz się z Mrocznymi Jeźdźcami rozproszonymi po całym Azeroth.

Zdobądź potężną runę zaporową w sezonie odkryć WoW Classic

Jak zdobyć runę zaporową rakiety

Aby zdobyć Runę Zapory Rakietowej w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft, musisz porozmawiać z Agentem Dalaranu na Przełęczy Martwego Skrzydła. Od tego NPC otrzymasz Pieczęć Aridena, przedmiot pozwalający wykryć pobliskich Mrocznych Jeźdźców. Musisz zebrać wszystkie siedem Reliktów Dalaranu, które wypadają z Mrocznych Jeźdźców, zanim wrócisz do Dalarańskiego Agenta. Gdy zbierzesz wszystkie relikty, zostaniesz nagrodzony Runą Zapory Rakietowej.

Wskazówki dotyczące zdobycia runy

Zaleca się utworzenie grupy w celu wykonania zadania gromadzenia Reliktów Dalaranu. Dzięki temu proces będzie łatwiejszy i szybszy. W drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic znalezienie grupy nie powinno być trudne ze względu na duże zapotrzebowanie na Relikty Dalaranu.

Zrozumienie runy zaporowej rakiety

Runa Zapory Rakietowej wzmacnia twoje zaklęcie Tajemnego Wybuchu, dając mu 40% szansy na skrócenie czasu trwania kolejnego zaklęcia Tajemnego Pocisku o 50%. Dodatkowo twoje zaklęcia Fireball i Frostbolt mają 20% szansy na wywołanie tego efektu. Runa zmniejsza także koszt many zaklęcia Tajemne Pociski o 100 procent i pozwala na jego wystrzeliwanie co 0,5 sekundy. Pomimo skróconego czasu utrzymywania umiejętności, zaklęcie nadal zadaje większe obrażenia, co czyni go nieocenionym narzędziem dla Magów Tajemnych.

Wniosek

Runa Zapory Rakietowej to potężny dodatek do arsenału maga w Klasycznym Sezonie Odkryć w World of Warcraft. Wykonując kroki potrzebne do zdobycia Runy i rozumiejąc jej działanie, Magowie mogą znacznie zwiększyć swoje możliwości zadawania obrażeń. Zbierz swoją grupę, zbierz Relikty Dalaranu i uwolnij moc Runy Zapory Rakietowej!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości