Redaktorzy wybierają z najnowszej recenzji Zulabet

Wiadomości

2022-06-02

Zulabet to jedna z nowszych internetowych platform bukmacherskich, która w ostatnim czasie cieszy się dużym zainteresowaniem. Stojąca za nim firma, Maltix Limited, musiała wiele zrobić, aby unosić się w wysoce konkurencyjnej branży hazardowej, zwłaszcza po dołączeniu do niej tak późno. Ta recenzja podkreśla niektóre z nowych i unikalnych funkcji, które firma Zulabet wdrożyła w ostatnim czasie, aby wyróżnić witrynę bukmacherską w branży.

Redaktorzy wybierają z najnowszej recenzji Zulabet

Koncesjonowanie

Zulabet ma siedzibę w jurysdykcji Malty i jest licencjonowany przez Malta Gaming Authority. Numer licencji to MGA/B2C/486/2018, a numer rejestracyjny firmy to C96904. Dzięki szczegółom licencyjnym i rejestracyjnym opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej Zulabet stworzył wysoki poziom zaufania wśród graczy i recenzentów.

Raporty wskazują, że ten bukmacher eSports otrzymał teraz szwedzką licencję na gry. Sugeruje to, że Zulabet najprawdopodobniej wejdzie na rynek regulowany w Szwecji, oferując zakłady eSport i inne usługi bukmacherskie większej liczbie graczy. Jednak nie było oficjalnego oświadczenia Maltix Limited Company dotyczącego tego, czy i kiedy nastąpi przeprowadzka. Licencja maltańska obowiązuje również do 2028 r., co budzi wątpliwości, dlaczego miałby przenieść się do Szwecji.

Marketing

Niektórzy eksperci twierdzą, że sukces Zulabet wynika z szeroko zakrojonych i skutecznych kampanii marketingowych. Zulabet zainwestował w wiele form marketingu, w tym reklamy w mediach społecznościowych, bezpośrednie e-maile i telemarketing. Strategie marketingowe są spersonalizowane i zaprojektowane dla konkretnej grupy docelowej, której szuka dostawca zakładów. Marketing szeptany również odegrał znaczącą rolę w ich sukcesie marketingowym, wywołanym dobrymi usługami.

Jednak kilku ekspertów twierdzi, że koszty marketingowe firmy mogą być zbyt wysokie, aby kampanie były trwałe. Mogła to być dobra strategia wejścia na rynek, ale nie jest finansowo możliwe utrzymanie go w dłuższej perspektywie.

Oferty bonusowe

Oferty bonusowe i kilka innych ofert promocyjnych są dość powszechne w witrynach bukmacherskich eSport i innych platformach bukmacherskich online, co sprawia, że logiczne jest, że Zulabet je oferuje. Różnica polega jednak na liczbie ofert, jakie ma Zulabet. Ma ponad 15 rodzajów bonusów i ofert promocyjnych dostępnych dla wszystkich graczy, w tym bonusy powitalne, darmowe zakłady, zakłady wzmocnione, bonusy tygodniowe i bonusy cashback.

Oferty bonusowe i promocyjne są również stosunkowo atrakcyjniejsze niż na innych konkurencyjnych platformach bukmacherskich online. Dotyczy to kwoty lub wartości, którą otrzymują gracze, oraz warunków obrotu dołączonych do ofert. Dobra platforma rankingowa eSports może pomóc graczom porównać oferty najlepszych bukmacherów obejmujących rynki zakładów eSports.

Obsługa klienta

Statystyki wskazują, że gracze mają tendencję do skłaniania się ku najlepszym stronom z zakładami eSports i innym platformom hazardowym, które oferują wysokiej jakości usługi obsługi klienta. Kilka innych Platformy bukmacherskie na sporty elektroniczne z pewnością zapewnia lepsze usługi obsługi klienta niż Zulabet, szczególnie w odniesieniu do dostępnych kanałów i czasu reakcji. Niezależnie od tego, obsługa klienta w Zulabet jest nadal godna pochwały.

Zulabet ma tylko dwa kanały dostępu do obsługi klienta. Pierwszy z nich to e-mail, który zajmuje trochę czasu, aby uzyskać odpowiedź, ale może się przydać w przypadku długich lub szczegółowych wniosków. Inną alternatywą jest czat na żywo. Gracze mogą również skorzystać ze strony FAQ w witrynie Zulabet lub na forach internetowych, aby znaleźć rozwiązania typowych problemów, które mogą napotkać.

Różnorodność rynku zakładów

Według Maltix Limited Company, ich głównym sekretem jest różnorodność rynków zakładów. Zulabet zapewnia rynki zakładów dla praktycznie wszystkich legalnych i zarejestrowanych sportów rozgrywanych na całym świecie, w tym eSportów i sportów wirtualnych. Sekcja przedmeczowa zazwyczaj oferuje ponad 32000 wydarzeń każdego miesiąca. Gracze mogą być pewni, że znajdą rynki zakładów dowolnego dużego turnieju sportowego i cieszą się różnymi rodzajami zakładów. Obsługiwane są również zakłady na żywo, w tym w przypadku eSportów.

Kursy zakładów są również celowo uatrakcyjniane niż oferta większości konkurentów, dzięki czemu transakcja jest jeszcze słodsza. Interfejs użytkownika witryny został zaprojektowany w taki sposób, aby gracze mieli łatwy czas na poruszanie się po licznych opcjach wyszukiwania sportów i meczów, na które chcą postawić.

Metody Płatności

Zulabet oferuje imponującą różnorodność rozwiązań depozytowych by pokryć preferencje większości graczy. Gracze mogą dokonywać płatności w czterech walutach, euro, forintach węgierskich, koronach norweskich i rupiach indyjskich. Proces wpłacania środków jest stosunkowo łatwy, ale zależy od zastosowanej metody płatności. Jednak opcje wypłaty są dość ograniczone. Na ogół obejmują one różne rozwiązania e-portfela. Zulabet nie oferuje również opcji płatności w kryptowalutach, które są obecnie pożądane wśród elitarnych graczy.

Odpowiedzialny hazard

Zulabet promuje odpowiedzialny hazard na kilka różnych sposobów. Na początek umożliwia graczom zamknięcie konta w dowolnym momencie, bez względu na powody, które proponują. Zamykanie kont hazardowych może pomóc graczom uniknąć uzależnienia od hazardu. Zulabet dopuszcza również limity kont, które gracze mogą ustawić, aby ograniczyć swoją działalność.

Aktualności

Podstawy zakładów na e-sporty
2022-12-01

Podstawy zakładów na e-sporty

Wiadomości