Wiadomości

November 7, 2023

Przeżyj emocje związane z zombie MW3: Operacja Deadbolt w Urzykstanie

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Modern Warfare 3 wprowadza nowy, ekscytujący tryb Zombie o nazwie „Operacja Deadbolt”. Ta epicka walka między graczami a środowiskiem z otwartym światem, oparta na oddziałach i środowisku, rozgrywa się w Urzikstanie i oferuje wyjątkowe wrażenia z strzelanki ekstrakcyjnej. Gracze muszą wykonać zadania, wykorzenić nieumarłe koszmary i pomyślnie wydostać się z mapy. To wszechstronne doświadczenie Zombie, które obejmuje zupełnie nową mechanikę, świeże sposoby gry i szereg ekscytujących funkcji.

Przeżyj emocje związane z zombie MW3: Operacja Deadbolt w Urzykstanie

Cechy szczególne

MW3 Zombies umożliwia graczom tworzenie ekwipunku składającego się z kombinacji broni kontrabandy i broni będącej własnością gracza, podobnie jak w DMZ. Gracze mogą także wybierać Operatorów i korzystać z przedmiotów, które przenoszą się z gry na grę, takich jak bonusy, wzmocnienia, ulepszenia pola, torby i inny sprzęt. Dodatkowo, wraz ze wzrostem poziomu gracza, odblokowywane są unikalne ulepszenia pola, w tym Kopalnia Energii, Szalona Straż, Aura Uzdrawiająca, Mroźny Podmuch, Całun Eterowy i Burza Tesli.

Przejęcia i schematy

Dwa nowe elementy w MW3 Zombies to „Przejęcia” i „Schematy”. Gracze mogą podnosić te przedmioty podczas najazdów na COD Zombie i używać ich do tworzenia specjalnych przedmiotów, które ulepszają broń Pack-a-Punched, czyniąc ją potężniejszą. Specjalne przedmioty nazywane są Aetherium i Aether Tools.

Perk-a-Cola

MW3 Zombies przywraca popularne „Perk-a-Cola” z Call of Duty: Black Ops. Te Perk-a-Cole zapewniają graczom różne korzyści i usprawniają ich rozgrywkę. Lista Perk-a-Coli w MW3 Zombies obejmuje Deadshot Daquiri, Death Perception, Elemental Pop, Jugger-Nog, PHD Flopper, Quick Revive, Speed ​​Cola, Stamin-Up i Tombstone Soda.

Modyfikacje amunicji

Podobnie jak poprzednie gry COD Zombies, MW3 Zombies zawiera szereg modyfikacji amunicji, które zapewniają ulepszenia żywiołów, gdy gracze zabijają nieumarłych w Urzikstanie.

Rozgrywka i cele

W MW3 Zombies głównym celem jest ukończenie zadań, misji, „poziomów” i „aktów”, podczas gdy gracze eksplorują otwarty świat Urzykstanu podczas apokalipsy zombie. Świat podzielony jest na regiony o różnym natężeniu i poziomie zagrożenia. Gracze mają swobodę eksploracji i wybierania własnej ścieżki, ale muszą zachować ostrożność, aby uniknąć ugryzienia przez nieumarłych.

Powodzenia w wysiłkach związanych z walką z zombie!

Więcej aktualności dotyczących Call of Duty znajdziesz na Esports.net.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości