Wiadomości

February 14, 2024

Ostatnia epoka: ceny, mikrotransakcje i uczciwa rozgrywka

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Model free-to-play stał się popularny w branży gier, a wiele gier oferuje mikrotransakcje. Nasuwa się zatem pytanie: czy Last Epoch jest grą darmową? W tym artykule przyjrzymy się modelowi cenowemu Last Epoch i temu, co oferuje graczom.

Ostatnia epoka: ceny, mikrotransakcje i uczciwa rozgrywka

Ceny z ostatniej epoki

Last Epoch nie jest grą free-to-play. Jest to tytuł premium, który można kupić na platformie Steam za 34,99 USD. Wersja standardowa zawiera dodatkowe zwierzątko o imieniu Golden Guppy the Baby Chronowyrm. Warto zaznaczyć, że zwierzaki mają charakter wyłącznie kosmetyczny i nie zapewniają żadnych korzyści w rozgrywce.

Dla graczy poszukujących dodatkowej zawartości dostępna jest edycja Deluxe w cenie 49,99 USD. Ta edycja zawiera zwierzaka Chronowyrm Adolescent, zestaw zbroi Fallen Ronin, portal kosmetyczny Firefly's Refuge, cyfrową ścieżkę dźwiękową i 50 punktów epoki do wydania w sklepie w grze.

Edycja Ultimate, wyceniona na 64,99 USD, zawiera wszystko z Edycji Deluxe, a także zwierzaki Dorosły Chronowyrm i Twilight Fox, zestaw zbroi Temporal Guardian, portal Celestial Way i 100 punktów Epoki.

Mikrotransakcje

Mimo że Last Epoch nie jest grą free-to-play, oferuje mikrotransakcje. Te mikrotransakcje ograniczają się jednak do przedmiotów kosmetycznych i nie zapewniają żadnych korzyści w rozgrywce. Gracze mogą kupować Punkty Epoki za prawdziwe pieniądze, ale nie mogą ich używać do odblokowywania klas postaci ani ulepszania umiejętności.

Uczciwa rozgrywka

Twórcy Last Epoch, Eleventh Hour Games, podkreślają, że w grze nie zastosowano mechaniki typu pay-to-win. Zależy im na stworzeniu sprawiedliwego środowiska dla wszystkich graczy i nigdy nie będą oferować korzyści w rozgrywce w zamian za prawdziwe pieniądze.

Wniosek

Podsumowując, Last Epoch nie jest grą typu free-to-play. Jest to tytuł premium, w którym można kupić różne edycje. Chociaż mikrotransakcje są obecne, ograniczają się do przedmiotów kosmetycznych i nie wpływają na rozgrywkę. Gracze mogą cieszyć się uczciwą rozgrywką bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy na korzyści.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości