Wiadomości

February 15, 2024

Odblokowanie kutego kamuflażu dla Holgera 556: Pokonywanie wyzwań i wybór odpowiednich dodatków

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Odblokowanie kamuflaży w Modern Warfare 3 może czasem stanowić wyzwanie. Na przykład proces odblokowywania kutego kamuflażu dla Holgera 556 może być mylący z powodu niejasnych wyjaśnień.

Odblokowanie kutego kamuflażu dla Holgera 556: Pokonywanie wyzwań i wybór odpowiednich dodatków

Zagadka załączników

Jednym z powodów, dla których odblokowanie kutego kamuflażu dla Holgera 556 przypomina rozwiązanie łamigłówki, jest to, że w grze znajduje się wiele dodatków, które pasują do opisu konieczności zabicia 25 wrogów za pomocą podlufy ładunku bez wiertła. Jednak wydaje się, że nie ma żadnych aktualizacji postępu w miarę zdobywania zabójstw Holgerem 556. Może to być frustrujące, ponieważ wymaga przetestowania wszystkich dodatków w arsenale, aby znaleźć te, które działają.

Co to jest podlufa bez ładunku wiertniczego?

W MW3 ładunek niewiertniczy odnosi się do niewybuchowych dodatków. Jednakże, jeśli próbujesz odblokować kuty kamuflaż dla Holgera 556, wymóg 25 zabójstw przy użyciu podlufy ładunku innego niż wiertnicze wydaje się być błędny. Aby ukończyć to wyzwanie, będziesz musiał użyć określonych załączników.

Jak odblokować kuty kamuflaż dla Holgera 556

Aby pokonać tę przeszkodę i odblokować kuty kamuflaż dla Holgera 556, masz dwie możliwości. Można używać granatnika SPW 40MM HE lub mocowania podlufowego do strzelby Corvus Masterkey. Należy pamiętać, że strzelba Corvus Masterkey może nie być najpotężniejszą bronią i może się okazać, że zostaniesz zastrzelony przez silniejszą broń, gdy będziesz próbował podejść wystarczająco blisko, aby z niej skorzystać. Dodatkowo Corvus ma ograniczoną amunicję. Jednak gra w trybach Hardkorowych może być korzystna, ponieważ wrogowie będą mieli ograniczoną amunicję do swoich strzelb i mniejszą ilość zdrowia, co da ci większą szansę na zabicie wroga spod lufy za pomocą Corvusa lub granatnika SPW 40MM HE.

Wybór odpowiedniego załącznika

Kiedy zacząłem wykonywać zadanie, początkowo korzystałem z granatnika, ale później przerzuciłem się na strzelbę Corvus Masterkey ze względu na problem z amunicją w granatniku. Początkowo myślałem, że będę musiał używać dodatków, które nie są materiałami wybuchowymi, ale wygląda na to, że istnieje błąd uniemożliwiający graczom postęp, chyba że użyją dwóch wymienionych powyżej dodatków. Niektórzy gracze zgłosili, że dodatek do strzelby nie działał w ich przypadku, więc jeśli napotkasz ten sam problem, zaleca się pozostanie przy granatniku.

Odblokowywanie kamuflaży w Modern Warfare 3 może być trudnym i czasami frustrującym doświadczeniem. Jednakże, postępując zgodnie ze wskazówkami i korzystając z zalecanych dodatków, możesz pokonać przeszkody i odblokować kuty kamuflaż dla Holgera 556. Powodzenia!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości