Wiadomości

November 8, 2023

Nadchodzące zmiany w LoL Patch 13.23: Metakorekty i nie tylko

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Teraz, gdy łatka 13.22 jest już oficjalnie dostępna na serwerach aktywnych, przyjrzyjmy się nadchodzącej łatce 13.23, która pojawi się w LoL-u.

Nadchodzące zmiany w LoL Patch 13.23: Metakorekty i nie tylko

Jakie zmiany nadchodzą?

W patchu 13.22 osłabiono potężne typy w meta i dostosowano bohaterów takich jak Seraphine i Janna, aby poprawić ich rolę jako wspierających. Magowie środkowej alei otrzymali także premie do prędkości ataku, dzięki którym ich ataki automatyczne były płynniejsze i bardziej spójne.

Korekta wizji wpłynie na wysokie Elos w drabince rankingowej, zmniejszając promień ujawnienia i czas trwania ataków, aby zapobiec ujawnieniu członków drużyny podczas czyszczenia totemów.

Wraz z zakończeniem sezonu 13 trwają przygotowania do nowego przedsezonowego sezonu, który odbędzie się w styczniu wraz z aktualizacją 14.1. Wcześniej aktualizacja 13.23 przywróci LoL Arena i wprowadzi kilka dodatkowych meta-dostosowań.

Data wydania

Wydanie aktualizacji 13.23 zaplanowano na wtorek, 21 listopada. Po nim nastąpi jeszcze jedna aktualizacja przed końcem sezonu 13.

Wpływ na metę

Konkretne zmiany w nadchodzącej łatce nie zostały jeszcze ujawnione. Oczekuje się jednak, że Riot skoncentruje się na osłabianiu najskuteczniejszych typów z łatki 13.22 i wzmacnianiu niedocenianych typów.

Senna została już osłabiona w bieżącym patchu, a bohaterowie tacy jak Nilah i Jarvan IV również mogą zostać poddani zmianom.

Wstępne zmiany

W tej chwili nie ma żadnych wycieków dotyczących zmian w łatce 13.23. Bądź na bieżąco z aktualizacjami w ciągu najbliższych kilku dni!

Nadchodzące skórki

  • Bee’Koz – 1350RP
  • Beezcrank – 1350RP
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości