Wiadomości

February 16, 2024

Nadchodzące osłabienia Twisted Fate i inne zmiany w aktualizacji League of Legends 14.4

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Twórcy Riot Games ogłosili dodatkowe zmiany, które zostaną wprowadzone w łatce 14.4, szczególnie skierowane przeciwko mistrzowi Twisted Fate.

Nadchodzące osłabienia Twisted Fate i inne zmiany w aktualizacji League of Legends 14.4

Nerfy Twisted Fate

Twisted Fate, popularny mag w League of Legends, otrzyma znaczne osłabienia. Zmiany opublikowane przez Spideraxe 15 lutego obejmują zmniejszenie wzrostu prędkości ataku z trzech procent do 2,5 procent. Współczynnik AP na niebieskiej karcie Twisted Fate również zostanie zmniejszony ze 115 procent do 100 procent. Dodatkowo, współczynnik AP jego umiejętności E zostanie zmniejszony z 50% do 40%.

Powód Nerfów

Nadchodzące osłabienia Twisted Fate nie są zaskoczeniem dla zwykłych graczy League. Według U.GG na środkowej linii Twisted Fate może się obecnie pochwalić współczynnikiem wygranych na poziomie 51,91% w rankingach Emerald+. Nie jest on jednak najskuteczniejszym mistrzem w tej roli. Co zaskakujące, Twisted Fate dominuje na górnej linii, a AD pełni rolę AD, co czyni go prawdopodobnie najsilniejszym wyborem w bieżącej aktualizacji.

Inne zmiany w aktualizacji 14.4

Łatka 14.4 wprowadzi szereg zmian w League of Legends. Oprócz osłabień Twisted Fate, inni bohaterowie, tacy jak Lulu, Aurelion Sol, Renekton i Volibear otrzymają zarówno wzmocnienia, jak i osłabienia. Różne przedmioty i systemy, w szczególności przedmioty wsparcia, również ulegną drobnym poprawkom.

Wpływ na kolejkę solo

Oczekuje się, że nadchodzące zmiany w aktualizacji 14.4 będą miały znaczący wpływ na kolejkę solo. Gracze będą mieli okazję doświadczyć tych zmian, gdy aktualizacja zostanie wydana w czwartek, 22 lutego.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości