Melbet wprowadza szereg nagród

Wiadomości

2022-06-23

Strona bukmachera Melbet to jedna z najbardziej niesamowitych lokalizacji dla entuzjastów zakładów sportowych. Gracze mogą grać z dobrymi kursami i szybko wypłacać pieniądze. Melbet to bardzo przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Po zakończeniu szybkiego procesu rejestracji, użytkownicy będą mogli od razu rozpocząć obstawianie. Pierwsza wpłata również nie jest przesadnie niska i wynosi 1 €.

Melbet wprowadza szereg nagród

Melbet Group posiada licencję Curacao oraz licencje w kilku innych krajach. Bukmacher po raz pierwszy dołączył do rynku w 2012 roku i stał się jednym z najlepsi bukmacherzy w branży globalnie. Liczbę wizyt miesięcznie szacuje się na miliony. Wysokie kursy, szybkie wypłaty i rozbudowana linia to kluczowe powody gwałtownego rozwoju firmy Melbet Betting Company.

Melbet zapewnia wyrafinowaną i atrakcyjną platformę bukmacherską, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy. Renomowana organizacja bukmacherska oferuje szeroką gamę opcji zakładów sportowych. Oficjalna strona jest dostępna w wersji desktopowej, mobilnej oraz w aplikacjach na Androida i iOS. Użytkownicy mogą również pobierać aplikacje i instalować je na swoich komputerach.

Turniej gier codziennych Melbet w Indiach

Melbet Daily Games Tournament to codzienne losowanie nagród za aktywną grę w części Fast Games w ofercie promocyjnej bukmachera. Im więcej pieniędzy gracz postawi, tym więcej punktów bonusowych zbierze. Te punkty przybliżają do zdobycia głównej nagrody Apple iPhone 12.
Ta promocja dotyczy wszystkich gier w obszarze Fast Games, z wyjątkiem:

 • Kości PF.
 • Ruletka PF.
 • PF Pokerlight.
 • Pachinko.
 • Zakręć i wygraj.
 • Małpy.
 • Koło szczęścia.
 • Korona i kotwica.
 • Wyścigi Derby.
 • Respin Slot.
 • Ruletka.
 • Afrykańska ruletka.
 • Wyścigi Chartów.
 • Poker.

Jak zdobywa się punkty

Turniej Melbet Daily Games prowadzi kampanię z 15 nagrodami. Zakład w wysokości 100 EUR jest wart 1 punkt, a stawka 200 EUR jest warta 3 punkty. Gracze, którzy postawią 500 euro, otrzymają 7 punktów, a ci, którzy postawią 1000 euro, otrzymają 15 punktów. Gracze, którzy postawią zakłady 2500 i 5000 EUR, otrzymają odpowiednio 40 i 85 punktów. Gracze z wyższymi stawkami zdobywają więcej punktów, przy czym 10 000 EUR zdobywa 180 punktów, a 25 000 EUR 450 punktów.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma Apple iPhone 12. Inni gracze, którzy zajmą miejsca od drugiego do piętnastego w tabeli, wygrają 10–100 darmowych spinów na Lucky Wheel.

Każdego dnia w sklepie bukmacherskim odbywa się losowanie nagród. Użytkownicy mogą śledzić swoje postępy w tabeli liderów online na stronie promocyjnej. Lista tytułów znajdujących się w ofercie może ulec zmianie, więc gracze muszą być na bieżąco. Aby kwalifikować się do turnieju Melbet Daily Games, osoby muszą być zarejestrowanymi użytkownikami platformy internetowej.

Dzisiejszy akumulator Melbet

Melbet Accumulator of the Day to cenna funkcja dla wszystkich fanów zakładów akumulacyjnych. Ta funkcja pozwala każdemu klientowi zwiększyć swoje dochody o 10%, jeśli wygra.

Promocja Melbet Accumulator of the Day jest prosta: platforma internetowa umożliwia użytkownikom losowy wybór kuponu akumulacyjnego. Voucher elektroniczny zawiera zwykle wyniki pięciu oddzielnych wydarzeń sportowych z korzystnymi kursami. Firma uzyskała również dodatkowy współczynnik 1,10. Jeśli stawka wygra, gracz otrzymuje dodatkowe 10% całkowitych zarobków.

Jak wziąć udział w akumulatorze dnia Melbet

Gracze muszą zalogować się na stronie Melbet. Jeśli ktoś nie ma jeszcze konta w tej witrynie, będzie musiał utworzyć konto do gry. Akumulator dnia znajduje się w prawej części strony głównej serwisu. Jeśli komuś nie podoba się wybór bukmachera, musi kliknąć symbol kości, aby wyświetlić inną alternatywę akumulatora. Gracze mogą zmieniać kupon tyle razy, ile chcą, dopóki nie znajdą odpowiedniego. Kolekcje są aktualizowane codziennie.

Stawki akumulowane można podać podczas wydarzenia przedmeczowego i wydarzenia na żywo. Gracze Kliknij przycisk Dodaj do kuponu zakładu, jeśli widzą zniżkę, która im się podoba. Następnie należy przejść nieco wyżej, wpisać kwotę zakładu, a następnie kliknąć opcję Postaw zakład. Użytkownicy muszą uzbroić się w cierpliwość, aby umożliwić obliczenie stawki akumulatora. Jeśli okaże się zwycięzcą, otrzymasz dodatkowe 10% swoich zarobków, co jest dodatkowym kursem 1,10.

Kenijski biznesmen wygrywa 500 000 KSh (4300 USD) w promocji Melbet

Kampanię #TwendeEuroNaMelbet wygrał biznesmen Ismael Mohammed Ibrahim. Ismael otrzymał czek na 500 000 KShs (około 4 000 EUR) rankiem 17 marca 2022 r. Wygrana przypadła na promocję między kwietniem a majem zeszłego roku. Zwycięzca miał otrzymać wycieczkę dla dwojga na oglądanie Turnieju Euro. Nie było to jednak możliwe ze względu na ograniczenia w podróży związane z pandemią COVID-19.

Według Melbet Kenya, zdecydowali się zastąpić podróż Ismaela do Euro podróżą AFCON. Również festyn był równie niewykonalny ze względu na ograniczenia w podróży. W końcu podjęliby decyzję o zadośćuczynieniu za nagrodę finansową. Dostawcy przybyli do Ismaela po przeprowadzeniu losowego losowania.

Ismael był na początku sceptyczny. Ale po otrzymaniu telefonu od Melbeta potwierdził, że to prawda i obiecał wykorzystać pieniądze na promocję swojej firmy. Był zachwycony zwycięstwem, które określił jako niewiarygodne, początkowo podejrzewając, że to podstęp. Jednak po otrzymaniu telefonu od Melbeta przekonał się, że to prawda.

Aktualności

Podstawy zakładów na e-sporty
2022-12-01

Podstawy zakładów na e-sporty

Wiadomości