Wiadomości

February 13, 2024

Jak zejść ze statku w Skull and Bones: niezbędne wskazówki i ograniczenia

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Skull and Bones to gra, która oferuje graczom możliwość poznania życia piratów. Jest wiele do odkrycia – od zbierania ósemek po zdobywanie różnych statków. Aby jednak w pełni cieszyć się grą i odkryć wszystko, co mają do zaoferowania Kaa Mangrove i Telok Penjarah, ważne jest, aby wiedzieć, jak zejść ze statku.

Jak zejść ze statku w Skull and Bones: niezbędne wskazówki i ograniczenia

Proces

Aby zejść na ląd i opuścić statek w Skull and Bones, musisz zbliżyć się do placówki, jaskini piratów lub wraku statku. Gdy znajdziesz się w pobliżu jednej z tych lokalizacji, poczekaj, aż na ekranie pojawi się komunikat „zejdź na ląd”. Następnie naciśnij odpowiedni przycisk akcji, aby uruchomić przejście.

Oto kroki, które należy wykonać:

  1. Płyń łodzią, aż dotrzesz do placówki, jaskini piratów lub wraku statku.
  2. Poszukaj wyskakującego komunikatu „Wysiądź” u dołu ekranu.
  3. Przytrzymaj przycisk Kółko na PlayStation, przycisk B na Xbox lub przycisk S na PC.
  4. Po kilku sekundach gra zmieni kolor na czarny, a Twoja postać pojawi się na lądzie.

Ograniczenia

W przeciwieństwie do innych pirackich gier, takich jak Assassin's Creed IV: Black Flag i Sea of ​​Thieves, Skull and Bones ogranicza czas, w którym możesz zejść ze statku. Nie możesz po prostu zeskoczyć, kiedy tylko chcesz. Dodatkowo istnieją pewne czynności, które można wykonać bez opuszczania statku, np. zbieranie zasobów.

Porady

  • Upewnij się, że jesteś wystarczająco blisko brzegu, aby móc zejść na ląd. Jeśli jesteś za daleko, zobaczysz wyszarzony komunikat z prośbą o podpłynięcie bliżej.
  • Uważaj na błędy przy schodzeniu na ląd, które mogą spowodować, że utkniesz na piechotę i nie będziesz mógł wrócić na łódź.
  • Pamiętaj, że w Skull and Bones nie ma walki wręcz, więc miecz nie jest potrzebny.

Wniosek

Aby w pełni cieszyć się grą, niezbędna jest wiedza o tym, jak wyokrętować statek w Skull and Bones. Wykonując kroki opisane powyżej i pamiętając o ograniczeniach i wskazówkach, będziesz mógł odkryć wszystko, co ma do zaoferowania pirackie życie.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości