1xBet Ostatnie transakcje na zakłady e-sportowe

Wiadomości

2022-10-06

1xBet zostaje oficjalnym partnerem bukmacherskim TSM w Indiach

1xBet, jeden z najlepsze strony z zakładami eSport, stale powiększa listę sponsorów e-sportu. Tym razem bukmacher i TSM, amerykańska organizacja e-sportowa, zgodzili się na roczną umowę. Umowa wyznaczyła 1xBet jako uznanego partnera bukmacherskiego w kategorii Battlegrounds Mobile India. 

1xBet Ostatnie transakcje na zakłady e-sportowe

W rezultacie strój drużyny będzie miał teraz emblemat 1xBet. Przeprowadzona zostanie również kampania promocyjna z udziałem graczy TSM BGMI. Ponadto wydarzenia będą udostępniać kilka gratisów w mediach społecznościowych dla swoich obserwujących.

1xBet Rzecznik prasowy Alex Somers powiedział, że TSM BGMI to młody zespół z poważnymi ambicjami. Zespół zdobył już nagrody na ważnych zawodach e-sportowych w tym roku. TSM jest jednym z najlepszych zawodników w dyscyplinie BGMI, o czym świadczy ich ostatni triumf w Nodwin x Loco All-Stars Invitational.

Ze swojej strony Ned Watkins, starszy wiceprezes ds. sprzedaży w TSM, powiedział, że są podekscytowani rozpoczęciem współpracy z firmą bukmacherską 1xBet. Podobnie jak zespół eSports jest jednym z liderów BGMI, wszyscy wiedzą, że ta firma jest liderem na międzynarodowym rynku zakładów. W rezultacie fani e-sportu w Indiach wkrótce będą świadkami owoców współpracy 1xBet i TSM BGMI.

Partnerzy OG Esports z 1xBet

Bukmacher i czołowy zespół e-sportowy podpisali niedawno partnerstwo. Dzięki współpracy OG będzie nadal produkować najwyższej jakości materiały wideo, w tym Road to Międzynarodowy seria i inne treści związane z marką 1xBet.

Na ich Dota 2 oraz koszulki i kurtki CS:GO roster, Zespół OG będzie nosić logo 1xBet. Firma stwierdziła, że ponieważ zwiększy swoją ofertę treściową, jej nowy partner będzie miał kluczowe znaczenie w przyszłości. 

Według przedstawiciela 1xBet, Alexa Sommersa, wierzą oni, że organizacja osiągnęła zaangażowanie setek tysięcy kibiców w każdym zakątku planety. Osiągnięcia zawdzięczają zwycięstwie nad The International zaledwie rok po jej utworzeniu.

Sommers ponadto zauważył, że OG może rozpalić pasję fanów dzięki wybitnym występom i oryginalnym perspektywom CS: GO i Dota 2. Bukmacher jest przekonany, że czeka nas piękna przygoda, która będzie oznaczać spektakularne zwycięstwa.

1xBet zostaje oficjalnym sponsorem MIBR

Jedna z wiodących drużyn e-sportowych w Brazylii, MIBR, ogłosiła bukmachera jako swojego nowego sponsora. Bycie głównym sponsorem drużyny zwiększa zaangażowanie firmy bukmacherskiej w profesjonalne e-sporty i wzmacnia jej relacje z CBCS.

Wszystkie zespoły powinny przyspieszyć swoje dążenie do wysokiej wydajności w 2022 roku dzięki inwestycjom. Według dyrektor generalnej zespołu eSport, Roberty Coelho, MIBR przewiduje, że ten rok będzie owocny, a potencjalne skutki pandemii będą mniej dotkliwe. 

Zespół zainwestuje w liczne boot campy, konkursy, doświadczenia, możliwy powrót do naszego Gaming House w Stanach Zjednoczonych i, miejmy nadzieję, tytuły.

Alex Somers, rzecznik 1xBet, powiedział, że są podekscytowani możliwością wspierania jednej z najlepszych drużyn e-sportowych na świecie i cieszą się, że mogą być częścią ich rozwoju. Rzecznik zauważył ponadto, że są zainteresowani tym, co zespół i jego fani doświadczą w ciągu najbliższych trzech lat.

Szczególnie popularna w Brazylii MIBR jest dobrze znaną marką e-sportową, która ma wielbicieli na całym świecie. Według Twitter Gaming Insights, MIBR był trzecim najczęściej publikowanym na Twitterze o składzie na świecie w 2020 roku. To stwierdzenie niewątpliwie pokazuje siłę marki MIBR w porównaniu z wschodzącymi firmami, które progresywnie wspierają i inwestują w rozwój ogólnego scenariusza.

Kim jest 1xbet?

1xbet jest wschodnioeuropejskim bukmacherem stacjonarnym, który został założony w 2007 roku. Prowadzi go 1xCorp NV, a w 2011 roku również wszedł online. Oprócz posiadania lokalnych licencji w Nigerii, Rosji, Kenii i Meksyku, jest licencjonowany w Curacao. 

Ponad 100 narodów, w tym Kanada, Indie i Norwegia, mogą korzystać z zakładów sportowych. Oprócz szerokiej gamy usług, języków stron internetowych i opcji płatności, słynie z bardzo wysokich kursów praktycznie we wszystkich dyscyplinach sportowych i rynkach.

Czy 1xbet Bukmacher jest popularny?

Grupa 1xBet słynie z budowania niezawodnych sojuszy. Bukmacher sponsoruje brazylijską ligę piłkarską, włoską ligę piłkarską, hiszpańską La Liga i francuską CAF. 1xBet ma joint venture z FC Barcelona i Olympique Lyonnais. Dwayne Bravo reprezentuje markę również w Indiach jako jej ambasador.

1xBet wspiął się na szczyt gier online i stał się jednym z najlepszych serwisów bukmacherskich eSport w branży. Nowy główny sponsor, aktywny w ponad 130 krajach, wspiera prestiżowe drużyny i organizacje sportowe na całym świecie, takie jak Barcelona i międzynarodowe Turnieje ESL.

Na ich stronie znajdzie się coś dla każdego miłośnika sportu i gracza. Nawet najbardziej wybredni konsumenci znajdą mnóstwo opcji zakładów na eSport. Użytkownicy oceniają dziennie ponad tysiąc wydarzeń, od dobrze znanych po specjalistyczne. Posiadając licencję Curaçao eGaming, 1xBet prowadzi działalność w zakresie gier online i zakładów sportowych.

Aktualności

Podstawy zakładów na e-sporty
2022-12-01

Podstawy zakładów na e-sporty

Wiadomości