Szybkie płatności

Gdy gracz wygra zakład i zobaczy te wygrane na saldzie swojego konta w witrynie bukmacherskiej, naturalne jest, że chcesz jak najszybciej uzyskać dostęp do tych środków. Czas potrzebny na przetworzenie wypłat przez szybko płacące witryny bukmacherskie różni się znacznie w branży bukmacherskiej, przy czym niektóre witryny są szybsze niż inne.

Co to jest strona z zakładami szybkich płatności?

Co to jest strona z zakładami szybkich płatności?

Szybka strona z zakładami płatności eSport pozwala graczom szybko wypłacić swoje środki, a czas przetwarzania wynosi teraz zaledwie 30 minut na niektórych platformach. Wiele czynników może mieć wpływ na to, ile czasu zajmuje przetworzenie wniosku o wypłatę, przy czym wybrany procesor płatności odgrywa również rolę w tym, ile czasu zajmuje udostępnienie środków graczowi jako gotówka do wydania.

W witrynach bukmacherskich zazwyczaj dostępne są różne opcje wypłaty, przy czym popularne są VISA i Mastercard, PayPal, a nawet przelew bezpośrednio na konto bankowe gracza. Witryna z zakładami szybkich płatności przetworzy prośbę gracza o wypłatę środków tak szybko, jak to możliwe, zazwyczaj unikając dłuższego niż kilka godzin, zakładając, że nie zostaną zgłoszone żadne problemy.

Gdy firma bukmacherska przetworzy żądanie i wyda środki do wypłaty, to do dostawcy płatności, którego gracz wybrał, aby zakończyć proces.

Co to jest strona z zakładami szybkich płatności?
Najszybciej płacące strony z zakładami eSport w 2021 r.

Najszybciej płacące strony z zakładami eSport w 2021 r.

Jak ustaliliśmy powyżej, strony internetowe z zakładami eSports mogą się znacznie różnić pod względem czasu potrzebnego na przetworzenie wniosków o wypłatę i przekazanie pieniędzy klientom. Oto 10 najszybciej płacących witryn bukmacherskich online w 2021 r.

BetVictor

Ta strona z zakładami online oferuje opcję szybkiej wypłaty VISA Direct i przetwarza żądania wypłaty w ciągu 30 minut. VISA Direct zapewnia dostawę środków w czasie rzeczywistym przy użyciu danych karty gracza.

PariMatch

Podobnie jak w przypadku BetVictor, PariMatch zapewnia opcję wypłaty VISA Direct i próbuje przetworzyć żądania wypłaty w ciągu 30 minut.

Bet365

Ta szybko płacąca strona z zakładami online wykorzystuje szybkie wypłaty za pośrednictwem Neteller i ma innych dostawców płatności dostępnych dla graczy. Bet365 przetwarza żądania wypłaty dla wygranych klientów w ciągu 12 godzin, zakładając, że nie zostaną zgłoszone żadne problemy, które mogłyby spowodować opóźnienia.

SBK

Witryna bukmacherska SBK tworzy naszą listę, ponieważ oferuje jedne z najszybszych dostępnych wypłat Trustly. Czas przetwarzania wniosków o wypłatę wynosi 1-2 dni.

Betway

Szybkie wypłaty są ponownie dostępne za pośrednictwem VISA Direct z Betway, a prośby o wypłatę są zazwyczaj przetwarzane w ciągu 12 godzin.

William Hill

Ta popularna strona z zakładami, ze sklepami fizycznymi, może zapewnić jedne z najszybszych obecnie dostępnych wypłat kart debetowych. William Hill przetwarza żądania wypłaty w ciągu 1-3 dni.

Betfair

Jeśli gracz szuka szybkich wypłat PayPal, Betfair oferuje jedne z najszybszych. Żądania wypłaty są przetwarzane w ciągu 4-24 godzin.

888Sport

Ta strona bukmacherska, która oferuje również kasyno online, zapewnia jedne z najszybszych dostępnych wypłat MuchBetter - dając graczom szybki dostęp do ich wygranych. Po zatwierdzeniu wniosku o wypłatę płatność jest zazwyczaj przetwarzana w ciągu 2-3 dni.

BoyleSport

Niektóre z najszybszych czasów przetwarzania Skrill są dostarczane przez BoyleSports, a żądania wypłaty od graczy są zwykle przetwarzane w ciągu 24 godzin.

Zakład sportowy

Jeśli klient szuka wypłaty czeku, SportingBet oferuje najszybsze dostępne czasy. Po zweryfikowaniu i zatwierdzeniu wniosku o wypłatę czeki zostaną wysłane w ciągu dwóch dni, gotowe do wpłaty gracza do swojego banku.

Najszybciej płacące strony z zakładami eSport w 2021 r.
Jak uzyskać najszybszą wypłatę na stronie z zakładami eSport online?

Jak uzyskać najszybszą wypłatę na stronie z zakładami eSport online?

Jeśli gracz szuka jak najszybszych wypłat wygranych w internetowych serwisach bukmacherskich eSports, może zrobić wiele rzeczy. Co najważniejsze, potencjalni klienci powinni zbadać różne dostępne witryny bukmacherskie i dowiedzieć się, jaki czas przetwarzania zapewniają. Pomocne mogą być tutaj recenzje innych graczy, które potwierdzają, czy szybko płacąca strona z zakładami online regularnie spełnia podane czasy wypłaty i szczegółowo opisuje wszelkie problemy, których doświadczyli wcześniej gracze.

Konieczne jest również sprawdzenie, jakie metody płatności oferuje strona z zakładami, z których niektóre są nieodpowiednie dla gracza, a czas potrzebny na udostępnienie środków różni się między nimi. Kiedy wybierana jest strona bukmacherska i dostawca płatności, a gracz chce wypłacić swoje wygrane - zapewnienie, że wszystkie zasady bezpieczeństwa i identyfikacji zostały spełnione, pomoże zapewnić szybkie wrażenia z minimalnymi problemami.

Jak uzyskać najszybszą wypłatę na stronie z zakładami eSport online?
Dlaczego niektóre transakcje trwają tak długo lub są blokowane?

Dlaczego niektóre transakcje trwają tak długo lub są blokowane?

Czasami gracz stwierdza, że jego prośba o wypłatę z zakładów eSport trwa dłużej niż zwykle lub że została całkowicie zablokowana. Przyczyny tego mogą być różne, przy czym każdy przypadek jest inny.

Jednak zdrowym rozsądkiem jest to, że gracz nie przeszedł wystarczająco przez proces identyfikacji – szczególnie, gdy prośba o wypłatę jest zablokowana. Przepisy egzekwowane przez rządy i zasady ustanowione przez organy regulacyjne wymagają, aby witryny bukmacherskie weryfikowały tożsamość graczy, zanim jakiekolwiek wygrane będą mogły zostać wypłacone. Egzekwowane są również przepisy dotyczące bezpieczeństwa, takie jak przepisy dotyczące prania pieniędzy i oszustw.

Jeśli witryna bukmacherska nie może zweryfikować tożsamości klienta lub istnieje podejrzenie oszustwa, płatność zostanie zablokowana do czasu rozwiązania tych problemów. Jeśli płatność zostanie zablokowana lub opóźniona w oczekiwaniu na dodatkowe kontrole, strona bukmacherska poinformuje klienta i podkreśli wszelkie kroki, które należy podjąć, aby sfinalizować wypłatę.

Aby temu zapobiec, gracze powinni upewnić się, że wykonali wszystkie kroki weryfikacyjne wymagane podczas żądania wypłaty - takie jak dostarczenie kopii odpowiednich dokumentów tożsamości i dokumentów adresowych. W rzadkich przypadkach, gdy gracz uważa, że jego wypłata została niesłusznie zablokowana lub wstrzymana, można złożyć skargę na stronie bukmacherskiej. Mogą być również eskalowane do niezależnych arbitrów.

Dlaczego niektóre transakcje trwają tak długo lub są blokowane?
Najszybsze metody płatności wypłat

Najszybsze metody płatności wypłat

W branży zakładów online dostępna jest szeroka gama metod płatności wypłat, z których najpopularniejsza przyciąga tysiące lojalnych klientów. Czas potrzebny tym dostawcom płatności na udostępnienie środków graczom jest bardzo różny, przy czym najszybciej środki na koncie gracza znajdują się w ciągu kilku minut. Dostawcy płatności, tacy jak PayPal i Skrill, mogą oferować wypłaty w wielu witrynach bukmacherskich i cieszą się dużym zaufaniem zarówno klientów, jak i firm.

Zapewniają szybki czas przetwarzania płatności i są godne zaufania ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa i solidne zasady ochrony klientów. Wypłaty można również szybko dokonywać za pomocą kart VISA i Mastercard, które są akceptowane w tysiącach lokalizacji na całym świecie, a większość graczy już z nich korzysta za pośrednictwem swoich kart debetowych i kredytowych.

Niektóre strony bukmacherskie mają dostępne fizyczne sklepy, w których można odebrać wygrane w gotówce, co jest szybkim i bezpiecznym sposobem na odebranie wypłaconych wygranych.

Najszybsze metody płatności wypłat