Roku recenzja bukmachera - Faq

RokuResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus powitalny 100% do 450 €
Czat na żywo jest otwarty 24/7
Wiele różnych promocji
Mobilna aplikacja
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Czat na żywo jest otwarty 24/7
Wiele różnych promocji
Mobilna aplikacja
Roku is not available in your country. Please try:
Faq

Faq

Gra zawiesza się lub się nie uruchamia. Co powinienem zrobić?

Spróbuj odświeżyć stronę. Nie przejmuj się utratą danych. Gra zostanie wznowiona od momentu, w którym została przerwana. Jeśli to nie działa, a przeglądarka ponownie się zawiesza, spróbuj ją ponownie uruchomić. Jeśli to nie zadziała, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie działa, skontaktuj się z obsługą.

Jak szybko są wypłacane środki?

Czas przetwarzania wniosków o wypłatę wynosi od 0 do 48 godzin. Weekendowe wypłaty środków są niedozwolone. Szybkość płatności zależy od wybranego przez Ciebie sposobu wypłaty. W większości przypadków środki są przesyłane szybko; na przykład płatności na karty kredytowe są przetwarzane przez bank w ciągu 1-3 dni bankowych.

Co to jest zakład bonusowy?

Obstawianie odbywa się podczas całego procesu hazardu w grach dozwolonych zgodnie z warunkami bonusowymi. Podczas obstawiania Twoje zakłady kumulują się, aż całkowita wartość tej kwoty osiągnie docelową wartość. Zazwyczaj jest to suma bonusowa pomnożona przez kwotę zakładu. Na przykład, jeśli bonus wynosi 100 €, a zakład wynosi 50 € , będziesz musiał postawić zakłady o łącznej wartości: 100 € 50 = 5000 €, aby zakończyć obstawianie.

Co powinienem zrobić, jeśli nie mogę postawić bonusu?

Prosimy o zapoznanie się z warunkami bonusu. Być może próbujesz postawić to z naruszeniem warunków. Na przykład obstawiasz zakład wyższy niż dopuszczalny lub grasz w grę, która nie zezwala na zakład bonusowy. Jeśli nie ma żadnych błędów po stronie gracza, musi natychmiast skontaktować się z obsługą klienta.

Czy mogę uzyskać dostęp do Roku z dowolnej przeglądarki internetowej?

Ponieważ witryna korzysta z najnowszej formy HTML5, wszystkie standardowe przeglądarki, takie jak Firefox, Chrome i Safari, powinny być z nią zgodne. W przypadku problemów z wyświetlaniem oficjalnej strony internetowej poszukaj aktualizacji dla swojej przeglądarki.