Kursy

Ponieważ gry e-sportowe stają się popularne, gracze muszą zrozumieć, jak obstawiać różne drużyny. Jednak udane obstawianie byłoby możliwe tylko wtedy, gdy znali kilka wskazówek dotyczących zakładów na e-sporty. Jedną z najważniejszych wskazówek jest zrozumienie, jak działają kursy na e-sporty.

Kursy na zakłady e-sportowe pomagają lepiej określić wydarzenia, które mają wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia. Tutaj masz dwie gry z dwoma możliwymi wydarzeniami po rozegraniu. Chodzi o to, że jedna drużyna wygra, a druga przegra. Chociaż obie drużyny mogą wygrać mecz, jest taka, która ma większą szansę na wygraną. Bukmacherzy e-sportowi wykorzystują do obliczania kursów różne czynniki, takie jak historia drużyn, forma, dostępne postacie.

Upewnij się jednak, że zapoznałeś się z kilkoma wskazówkami dotyczącymi zakładów e-sportowych, aby dowiedzieć się, jak korzystać z kursów, aby obstawiać udane zakłady. Jeśli to możliwe, odwiedź inne strony z zakładami e-sportowymi, aby zobaczyć kursy, jakie dali drużynom, które chcesz postawić.

Zakupy liniowe pomogą Ci dowiedzieć się, co inni bukmacherzy przewidują na temat gry, i możesz wykorzystać te informacje, aby obstawiać udane zakłady. Możesz także poszukać linii sklepu strony z zakładami e-sportowymi które zapewnią najlepsze wypłaty, jeśli wygrasz. Zobaczmy teraz, jak działają kursy na zakłady na e-sporty.

Wyjaśnienie kursów na zakłady e-sportoweRodzaje kursów na eSportyJak czytać kursy na eSportyJak działają różne kursy eSportów
Wyjaśnienie kursów na zakłady e-sportowe

Wyjaśnienie kursów na zakłady e-sportowe

Jak działają kursy na zakłady eSports?

Podczas obstawiania gier e-sportowych patrzenie na kursy może pomóc w uzyskaniu przydatnych informacji. Kursy na zakłady zależą od prawdopodobieństwa, aby określić, która drużyna ma szansę wygrać. Jeśli kursy sprzyjają wynikowi konkretnego zespołu, zespół ma duże prawdopodobieństwo wygranej. Z drugiej strony, jeśli kursy nie sprzyjają wynikowi zespołu, zespół ma małe prawdopodobieństwo wygranej.

Na przykład możemy użyć liczb do określenia prawdopodobieństwa wygranej drużyny. Załóżmy, że masz dwie drużyny, A i B, gdzie drużyna A ma kurs 1/2, a drużyna B ma kurs 2/1. Kiedy obstawiasz, wiesz, że zespół A ma większe prawdopodobieństwo wygranej niż zespół B. Drużyna A ma 66,7% prawdopodobieństwo wygranej, podczas gdy zespół B ma 33,3% prawdopodobieństwo wygranej. Jednak kwota, którą wygrasz, gdy postawisz na daną drużynę, aby wygrać, będzie w dużym stopniu uzależniona od kursów.

Bukmacherzy wykorzystują graczy, którzy nie interesują się tym, w jaki sposób kursy pomagają w określeniu prawdopodobieństwa. Twoja ulubiona drużyna może być słabsza, więc obstawianie ich wygranej byłoby zaletą dla bukmacherów. Szanse są takie, że twoja drużyna ma większą szansę na przegraną niż na wygraną. Omówimy dalej, jak czytać i rozumieć kursy, abyś mógł mądrze obstawiać.

Wyjaśnienie kursów na zakłady e-sportowe
Rodzaje kursów na eSporty

Rodzaje kursów na eSporty

Kiedy dołączasz do stron z zakładami eSports, prawdopodobnie napotkasz kursy wyświetlane w różnych formatach. Region i popularność kursów będą decydować o tych formatach. Na przykład większość bukmacherów wyświetla swoje kursy w trzech różnych formatach. Trzy formaty to:

  • Kursy dziesiętne
  • Kursy ułamkowe
  • Kursy amerykańskie

Większość bukmacherów woli używać kursy dziesiętne ponieważ gracze w większości części świata uważają je za łatwe do zrozumienia. Jednak strony bukmacherskie w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych nie stosują kursów dziesiętnych. Jeśli pochodzisz z innego regionu i odwiedzasz Stany Zjednoczone lub Wielką Brytanię, będziesz musiał zapoznać się z ich kursami, aby postawić zakłady.

Kursy ułamkowe zrobić najstarszy sposób wyświetlania kursów. Kursy na ułamki były wykorzystywane w hazardzie na wyścigi konne i pozostają popularne w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Używając kursów ułamkowych do obstawiania w grach e-sportowych, obie drużyny będą miały różne ułamki reprezentujące prawdopodobieństwo wygranej. Musisz dobrze wykonać obliczenia, aby poznać swoją ulubioną drużynę i wygrać, jeśli postawisz na nią.

Kursy amerykańskie istnieją w Ameryka, ale czasami mogą być używane w Kanadzie. Amerykańskie kursy mogą być kłopotliwe, zwłaszcza jeśli pochodzisz z innych regionów. Jednak gdy zrozumiesz, jak działają, możesz być zaskoczony, gdy zdasz sobie sprawę, że są najłatwiejsze w użyciu.

Dowiedzmy się teraz, jak czytać i rozumieć trzy formaty zakładów eSports. Nauczysz się również używać kursów do określania ulubionych drużyn i kwoty do wygrania po obstawieniu.

Rodzaje kursów na eSporty
Jak czytać kursy na eSporty

Jak czytać kursy na eSporty

Kursy dziesiętne

Używając kursów dziesiętnych do obstawiania, należy pomnożyć stawkę (stawkę) przez kursy. Powiedzmy twoja ulubiona drużyna A ma kursy wyświetlane jako 2.1. Kiedy postawisz na wygraną drużyny A ze stawką 10 $, Twoja całkowita wypłata wyniesie 21 $.

Możesz obliczyć swoje prawdopodobieństwo wygranej, obliczając procent obu drużyn. Możesz uzyskać procent, dzieląc jeden przez kurs drużyny, który pomnoży się przez 100. W przypadku drużyny A procent wygranej wynosi (12,1) x 100 = 47,6%.

Kursy ułamkowe

Jeśli Twoja ulubiona drużyna ma kursy 1/2 i postawisz zakład za 10 $ na zwycięstwo drużyny, Twoja całkowita wypłata wyniesie (2÷1) x 10 $ = 20 $. Aby znaleźć procent wygranych ulubionej drużyny, bierzesz licznik i dzielisz przez sumę licznika i mianownika i mnożysz wyniki przez 100. Na przykład, procent wygranych twojej ulubionej drużyny to (1÷3) x 100=33,3%

Kursy amerykańskie

Kursy amerykańskie mają dodatnie lub ujemne liczby nieparzyste. Na przykład, twoja drużyna może mieć szanse +200. Oznacza to, że jeśli postawisz 100 $, otrzymasz wypłatę w wysokości 200 $, gdy drużyna wygra. Przy niekorzystnych kursach wyświetlane liczby oznaczają kwotę, którą postawiłbyś, aby wygrać 100 $. Na przykład, jeśli Twój zespół miał kurs -200, stawka wyniesie 200 $, aby wygrać 100 $.

Jak czytać kursy na eSporty
Jak działają różne kursy eSportów

Jak działają różne kursy eSportów

Kiedy uczysz się obstawiać e-sporty, musisz zrozumieć, jak działają kursy na e-sporty. Przeanalizujmy różne gry, aby dowiedzieć się, jak działają ich szanse.

MOBA

Gry MOBA (Multiple Online Battle Arena) mają trzy znaczące wskaźniki szans. Kursy mogą być wyświetlane na stronach bukmacherskich w formacie dziesiętnym, ułamkowym lub amerykańskim. Upewnij się, że zrozumieć turniej i uczestników przed postawieniem zakładów.

Różne formaty używane do wyświetlania kursów będą miały wpływ na sposób obstawiania. Jeśli korzystasz z wersji amerykańskiej, musisz zrozumieć różnicę między dwoma kursami pojawiającymi się ze znakiem dodatnim i ujemnym. Możesz użyć trzech formatów do określenia prawdopodobieństwa wygranej Twojej drużyny.

Battle Royale

Kiedy obstawiasz Battle Royale, powinieneś opracować strategię, która pomoże Ci wygrać. Myślisz o drużynie lub graczu, który ma doświadczenie w wygrywaniu kilku gier. Dostępne kursy pomogą Ci dowiedzieć się, która drużyna lub gracz ma wyższy procent wygranej. Tutaj znajdziesz kursy wyświetlane w trzech formatach – dziesiętnym, ułamkowym i amerykańskim.

Gry Battle Royale to CoD: Warzone i PUBG.

Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii i obstawiasz Battle Royale, Twoje szanse będą wyświetlane w formatach ułamkowych. Na przykład, jeśli stawiasz na Call of Duty: Warzone gry, dwie grające drużyny będą miały kursy wyświetlane w formacie ułamkowym. W zależności od regionu, kursy mogą być wyświetlane w formacie dziesiętnym lub amerykańskim.

FPS

Gry FPS (FPS) mają kursy wyświetlane w trzech formatach. Kiedy obstawiasz gry FPS, rozważ szukanie gier z najlepszymi kursami i wysokim procentem wygranych. Możesz obstawiać gry FPS takie jak Battlefield, Call of Duty: Warzone, Team Fortress 2, Valorant, między innymi.

Gry sportowe

Jeśli chodzi o obstawianie gier sportowych eSports, najpopularniejszą grą jest gra eSports FIFA. Dobrą rzeczą jest to, że jeśli jesteś entuzjastą FIFA, będziesz zadowolony z obstawiania eFIFA, ponieważ dziwny wygląd jest podobny do tego w prawdziwej piłce nożnej. Podczas obstawiania szukaj drużyn o cechach konkurencyjnych.

Przekonasz się, że kursy będą wyświetlane w trzech formatach w zależności od regionu. Jeśli chcesz wiedzieć, która drużyna ma większą szansę na wygraną, nieparzysty wyświetlacz dobrze Cię poprowadzi. Możesz również wykonać obliczenia, aby poznać kwotę, którą wygrasz po obstawieniu danej drużyny.

RTS

Strategia czasu rzeczywistego (RTS) obejmuje kilka gier, w tym Wiek imperiów II lub Starcraft II. Wyświetlanie kursów zależy od gier i regionów, w których gracze mają do nich dostęp.

Obstawiający mogą znaleźć kursy wyświetlane w formacie dziesiętnym, ułamkowym lub amerykańskim. Warto zainteresować się kursami, ponieważ można poznać drużyny lub gracza z dużym prawdopodobieństwem wygranej. Kursy pomogą również lepszym w ustaleniu wypłat na wypadek, gdyby ich faworyt wygrał.

Jak działają różne kursy eSportów

Aktualności

Przewodnik po zakładach e-sportowych FIFA eWorld Cup 2022
2022-04-28

Przewodnik po zakładach e-sportowych FIFA eWorld Cup 2022

Jednym z długo oczekiwanych wydarzeń e-sportowych w tym roku jest FIFA eWorld Cup 2022, najbardziej prestiżowy turniej na scenie e-sportowej FIFA. Tak, jest wiele innych turniejów FIFA, na które można obstawiać, ale nie przyciągają one przewagi, jaką daje FIFA eWorld Cup. W tym artykule gracze mogą dowiedzieć się wszystkiego o nadchodzącym turnieju.