Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Bank Transfer

Przelew bankowy jest dokładnie tym, na co wygląda – jest to przelew bezpośrednio z konta bankowego na inne konto bankowe lub konto płatności online. Osoba loguje się do swojego banku, ustala dane osoby lub firmy, której chce przelać pieniądze, wybiera kwotę i przekazuje wniosek do banku do realizacji.

Od odbiorcy zależy, jak długo może potrwać transakcja. Niektóre transakcje są niemal natychmiastowe, podczas gdy inne mogą potrwać kilka godzin lub nawet kilka dni.

Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Bank Transfer
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Czy przelew bankowy jest popularny?

Przelewy były na ogół ustanawiane przez banki, więc nie można wskazać konkretnego punktu wyjścia dla tego typu transakcji. Istnieje wiele korzyści z korzystania z tego rodzaju transakcji, szczególnie dla tych, którzy dużo korzystają z bankowości internetowej. W większości banków po skonfigurowaniu przez użytkownika danych odbiorcy wystarczy kilka kliknięć, aby wykonać kolejne transakcje na tym koncie.

Ci, którzy korzystają z kasyn online i bukmacherów online, z łatwością doładują swoje konta bukmacherskie za pomocą przelewu bankowego.

Wiele z nich będzie miało opcję płatności przelewem bankowym. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie ich strony płatności, aby określić, które z nich oferują tę opcję płatności. Ponieważ przelewy bankowe są łatwą opcją dla osób posiadających konto bankowe, stało się to popularne w wszystkie kraje jako metoda płatności i bardzo niewiele banków nie zezwala na tego typu transakcje.

Niektórzy użytkownicy mogą być zaniepokojeni konsekwencjami przesyłania pieniędzy w ten sposób dla bezpieczeństwa, ale istnieją sposoby ochrony danych osobowych podczas przesyłania z konta bankowego.

Korzystanie z przelewu bankowego u bukmacherów internetowych

W niektórych przypadkach może być możliwe połączenie konta zakładów e-sportowych online z danymi konta bankowego, dzięki czemu przelew można wykonać za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Należy jednak pamiętać, że każdy bank będzie działał trochę inaczej. Będą wdrażać różne procesy, aby chronić użytkownika podczas przesyłania środków.

Niektórzy mogą chcieć, aby użytkownik przeszedł przez proces „pytania zabezpieczającego”, podczas gdy inni mogą wysłać kod weryfikacyjny, który będzie musiał zostać wprowadzony w celu zakończenia przelewu. Dobrym pomysłem jest zapoznanie się użytkownika z procesem, zanim zacznie z niego korzystać.

W większości przypadków wystarczy przejść do strony płatności na koncie zakładów e-sportowych i wybrać opcję „przelew bankowy”. Daje to wtedy możliwość połączenia się z indywidualnym bankiem, w którym użytkownik będzie musiał zalogować się na swoje konto i dokończyć transakcję.

Oboje strona z zakładami e-sportowymi a bank może mieć limity kwoty pieniędzy, które można przelać w ten sposób, szczególnie jeśli użytkownik znajduje się w innym kraju niż kasyno lub strona bukmacherska. Konieczne jest wcześniejsze sprawdzenie, czy obowiązuje limit.

Jak dokonać wypłaty przelewem bankowym

Po zaksięgowaniu jakichkolwiek wygranych na koncie użytkownika serwisu bukmacherskiego, użytkownik ma możliwość wypłaty pieniędzy. Można to również zrobić w formie przelewu bankowego, jeśli ta metoda jest oferowana przez witrynę. Należy zauważyć, że niektóre witryny nie pozwalają użytkownikowi na wypłatę środków inną metodą niż ta, z której korzystał przy ostatniej wpłacie.

Na przykład, jeśli ostatnia wpłata została dokonana za pomocą opcji e-portfela, nie będziesz mógł użyć przelewu bankowego do wypłaty środków.

Użytkownik będzie również musiał sprawdzić, czy obowiązują limity wypłat. Sam serwis może nie zezwalać na wypłatę środków, dopóki saldo konta nie osiągnie określonej kwoty. Będzie się to różnić w zależności od witryny.

Czasy przetwarzania wypłat za pomocą przelewu bankowego

Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, są czasy przetwarzania, które również będą się różnić w zależności od miejsca. W przypadku niektórych witryn środki pojawią się na koncie bankowym po kilku godzinach, ale w innych może to potrwać kilka dni. Możliwe jest wypłacanie środków za pomocą telefonu komórkowego, jeśli witryna bukmacherska obsługuje urządzenia mobilne, a większość witryn bukmacherskich i kasyn online jest teraz dostępna za pomocą telefonu komórkowego.

Plusy i minusy z przelewem bankowym

Plusy

  • Łatwa metoda przelewania pieniędzy na konto dostawcy zakładów
  • Nie musisz mieć dodatkowych aplikacji, które pomogą w transferze
  • Często można to zrobić bezpośrednio ze strony z zakładami e-sportowymi
  • Powszechnie dostępna metoda przesyłania środków, ponieważ większość ludzi ma konto bankowe
  • Dodatkową warstwę bezpieczeństwa można dodać za pomocą aplikacji do przelewów innej firmy, dzięki czemu dane bankowe nie zawsze muszą być dodawane do konta dostawcy

Cons

  • W niektórych przypadkach może być konieczne dodanie danych konta bankowego do konta na stronie z zakładami e-sportowymi, co może prowadzić do problemów z bezpieczeństwem
  • Niektóre czasy przetwarzania są długie i trwają kilka dni
  • Nie wszystkie strony oferują przelew bankowy jako opcję

Jak założyć konto

Pierwszym krokiem, jaki musi wykonać każdy użytkownik strony z zakładami e-sportowymi, jest otwarcie konta u dostawcy. Wymaga to podania danych osobowych, aw niektórych przypadkach dostawca może zażądać dodatkowych informacji, takich jak dokumentacja potwierdzająca imię i nazwisko, wiek i adres. Będzie to wymagane w celu wypełnienia ich zobowiązań w celu zapewnienia, że wszyscy użytkownicy korzystają z witryny zgodnie z prawem. Po założeniu konta użytkownik może: wybierz formę płatności z których chcą skorzystać.

Należy zauważyć, że użytkownik może zmienić metodę płatności, jeśli chce, tak aby pierwsza transakcja mogła się odbyć za pomocą karty kredytowej, a następna przelewem bankowym. Posiadanie konta bankowego nie jest konieczne do otwarcia konta u dostawcy zakładów na e-sporty, a użytkownicy powinni mieć świadomość, że będą musieli przestrzegać ograniczeń wiekowych obowiązujących w ich kraju, jeśli chcą otworzyć konto na e-sporty.

Mogą również obowiązywać inne ograniczenia, ale będą się one różnić w zależności od witryny i kraju.

Opcje obsługi klienta przelewem bankowym

Użytkownicy, którzy zdecydują się na przelewy bankowe, przekonają się, że dostępne jest dla nich duże wsparcie. Oczywiście nie można wymienić wsparcia dostępnego w każdym banku z osobna, ale większość banków ma szereg opcji dostępnych dla tych, którzy chcą się z nimi skontaktować. Obejmą one call center dla kontaktu telefonicznego, wsparcia e-mail i czatu na żywo online. Opcje będą się różnić w zależności od banku. Większość z tych opcji jest dostępna przez całą dobę, ale znowu będzie się to różnić.

Podobna liczba opcji będzie dostępna na stronie z zakładami na e-sporty, więc jeśli problem dotyczy technicznych aspektów przelewu na konto dostawcy, wówczas personel będzie w stanie pomóc. Ponieważ strony bukmacherskie są dostępne dla klientów o każdej porze dnia i nocy, wsparcie jest często dostępne w sposób ciągły.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak