Natychmiastowe wypłaty

Bukmacher z natychmiastową wypłatą to taki, który pozwoli graczom wypłacić swoje wygrane i wypłacić je w ciągu 24 godzin. Czas, jaki zajmuje, zależy w dużej mierze od używanego kasyna lub strony z zakładami e-sportowymi oraz od kraju, w którym gracz ma siedzibę. W tej chwili istnieje tylko kilka internetowych witryn bukmacherskich eSport, które umożliwiają natychmiastowe wypłaty w USA i Australii.

Aby znaleźć odpowiednią witrynę do natychmiastowych wypłat, zaleca się, aby użytkownicy poświęcili czas na dołożenie należytej staranności. Czytanie opinii użytkowników da jasny obraz tego, jak szybko każda witryna się opłaca. Nie zawsze można określić skuteczność procesu wypłaty po prostu na podstawie skal czasowych udostępnianych przez witrynę.

Niektórzy obiecują natychmiastową wypłatę w ciągu 24 godzin, ale może to potrwać dłużej. Niektórzy mogą powiedzieć, że 72 godziny, ale może to być natychmiastowe. Wpływa na to również rodzaj metody transferu używanej przez gracza. Czasami jedynym sposobem, aby naprawdę się dowiedzieć, jest przetestowanie tego.

Zakłady na e-sporty online stały się niezwykle popularne i dlatego tak ważne jest, aby gracze upewnili się, że korzystają z właściwej strony – takiej, która szybko i sprawnie przetworzy ich transakcje.

Section icon
Najlepsze strony z zakładami eSport z natychmiastową wypłatą 2021

Najlepsze strony z zakładami eSport z natychmiastową wypłatą 2021

Natychmiastowa wypłata jest dostępna w wielu najlepszych witrynach z zakładami e-sportowymi.

 • 1xBetNajszybszą metodą wypłaty jest Bitcoin, gdzie transakcje można zrealizować w ciągu 15 minut.

 • Betfair to najlepsza strona z opcją Fast Funds, dzięki której pieniądze można przesłać na konto bankowe w ciągu kilku sekund. Działa to w przypadku klientów posiadających kartę debetową Visa lub kartę przedpłaconą.

 • Moc niełuskana oferuje natychmiastowe wypłaty od 2019 r. Ponownie jest to rozwiązanie dla klientów korzystających z karty debetowej Visa lub karty przedpłaconej.

 • Ladbrokes oferuje opcję Fast Funds dla użytkowników Visa Debit, ale nie używa słowa „natychmiastowe”. Proces będzie nadal działał w ciągu kilku godzin.

 • Koral oferuje wypłaty Fast Funds z maksymalną kwotą 2000 GBP, a środki stanowe powinny być otrzymane w ciągu czterech godzin.

 • William Hill ma system wizowy umożliwiający czterogodzinny okres wycofywania.

 • BetwaySzybka opcja to wypłata do portfela internetowego, gdzie pojawienie się na koncie może potrwać do 24 godzin.

 • Bet365 ma opcję natychmiastowego obciążenia wizą ze znacznie wyższą kwotą maksymalną niż w przypadku innych metod.

 • Rywalizacja to strona, w której najszybszą opcją jest e-portfel, taki jak Skrill i zajmuje to do 24 godzin.

 • 22Bet oferuje również szybkie opcje e-portfela do wypłaty w ciągu 24 godzin.

Najlepsze strony z zakładami eSport z natychmiastową wypłatą 2021
Dlaczego niektórym bukmacherom wypłata trwa tak długo?

Dlaczego niektórym bukmacherom wypłata trwa tak długo?

Niektóre strony z zakładami eSports nie mają osoby zajmującej się wypłatami przez całą dobę, a jeśli nie, to powinno to być czerwoną flagą dla klienta, w końcu chętnie biorą pieniądze przez całą dobę. Powinni być w stanie natychmiast przetwarzać żądania wypłaty.

W niektórych przypadkach klient mógł nie przejść przez właściwy proces weryfikacji, a jeśli te kroki nadal są zaległe, witryna może chcieć uzyskać więcej informacji przed przetworzeniem wniosku o wypłatę. Przykłady dokumentów tożsamości, których mogą potrzebować, obejmują paszport, prawo jazdy i potwierdzenie adresu. Dobrym pomysłem jest upewnienie się, że te kroki zostały wykonane tak szybko, jak to możliwe, aby nie trzeba było czekać na wypłatę.

Klient powinien również bardzo uważać na każdą witrynę, której przetworzenie żądania wypłaty trwa dłużej niż jeden dzień. Niektórzy z nich opóźniają wypłaty, aby zachęcić graczy do kontynuowania zakładów z wygranymi, zamiast przenosić je na konto zewnętrzne. Nie ma żadnego powodu, aby wypłata zajęła jakiejkolwiek stronie więcej niż jeden dzień, więc gdy gracz natrafi na stronę, która to robi, powinien po prostu opróżnić konto i znaleźć inną stronę.

Dlaczego niektórym bukmacherom wypłata trwa tak długo?
Czy możesz wypłacić dowolną kwotę pieniędzy z serwisu bukmacherskiego?

Czy możesz wypłacić dowolną kwotę pieniędzy z serwisu bukmacherskiego?

Istnieją strony, które mogą nakładać limit na kwotę, którą użytkownik może wypłacić w dowolnym momencie. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie tego przed rozpoczęciem korzystania z witryny. Na przykład, jeśli istnieje limit wypłaty 50 GBP, ale użytkownik ma 100 GBP, oznacza to wielokrotne wypłaty, aby móc dostać się do własnych pieniędzy.

Upewnienie się, że mają najszybsze metody wypłat, jest dobrym pomysłem dla każdego, kto korzysta z witryny z zakładami eSports. Na szybkość wypłaty składają się dwa elementy. Pierwszym z nich jest czas potrzebny witrynie na przetworzenie żądania. Drugi to czas potrzebny wybranej metodzie wypłaty na przetworzenie wniosku po ich zakończeniu.

Portfel elektroniczny jest uważany za jedną z najszybszych opcji, a PayPal należy do tej kategorii, ale tak naprawdę jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii i Europie. Obecnie w USA nie ma systemu eWallet. Następnym najszybszym systemem jest eTransfer. Jest to połączenie między sprzedawcą a kontem bankowym użytkownika. Wpłaty i wypłaty są szybkie, a rzeczywiste dane konta bankowego nigdy nie są ujawniane handlowcowi.

Czy możesz wypłacić dowolną kwotę pieniędzy z serwisu bukmacherskiego?
Plusy i minusy bukmacherów z wypłatą w 24 godziny

Plusy i minusy bukmacherów z wypłatą w 24 godziny

Istnieje kilka zalet i wad korzystania z witryn z zakładami e-sportowymi z natychmiastową wypłatą. Na plus:

 • Błyskawiczna wypłata w 24 godziny oznacza, że użytkownik będzie mógł znacznie szybciej uzyskać dostęp do własnych pieniędzy. To da im więcej możliwości dalszej gry na tej lub innej stronie.

 • Pokazuje, że strona z zakładami e-sportowymi online kładzie duży nacisk na obsługę klienta, zamiast starać się jak najdłużej trzymać pieniądze klienta.

 • Przy tak wielu metodach wypłaty pieniędzy z witryn zakładów e-sportowych z pewnością istnieje szybka metoda, która będzie pasować prawie każdemu klientowi, więc nikt nie powinien czekać dłużej niż 24 godziny na swoje pieniądze.

 • Szybkie transakcje oznaczają, że pieniądze spędzają mniej czasu na stronie i jest mniej pokus do spontanicznego obstawiania.

Z drugiej strony, 24-godzinna witryna do wypłat nie ma prawie żadnych wad, chociaż użytkownicy mogą chcieć wziąć pod uwagę, że może to nie być najważniejsza rzecz w ich usłudze. Niektórzy użytkownicy mogą preferować dobrą jakość obsługi klienta lub szeroką gamę e-sportów, na które można postawić.

Plusy i minusy bukmacherów z wypłatą w 24 godziny