Najlepsi bukmacherzy z Tether

Tether (USDT) to kryptowaluta oparta na platformie Tether. Jest używany przez osoby fizyczne i firmy jako płatność za towary i usługi. Jest to również metoda wpłaty dla bukmacherów internetowych i stron z zakładami e-sportowymi. Jako kryptowaluta o stałej cenie w stosunku do dolara amerykańskiego jest jedną z najwygodniejszych kryptowalut, z których każdy może korzystać.

Mimo obecności konkurentów utrzymuje wysoką pozycję na rynku kryptowalut. Jego reputacja mówi, że to „cyfrowe pieniądze dla ery cyfrowej”. Wiele wiarygodnych źródeł, takich jak Coin Market Cap, uważa ją za jedną z dziesięciu najbardziej obiecujących kryptowalut na świecie.

O uwięzi

O uwięzi

Tether jest zarejestrowana w Hongkongu i została uruchomiona w 2014 roku. Od tego czasu jest używana jako waluta cyfrowa do fiducjarnej. Osoby stojące za tym to JL Van Der Velde (dyrektor generalny), Stuart Hoegner (główny radca prawny) i Giancarlo Devasini (dyrektor finansowy). Wykorzystuje technologię Blockchain, aby umożliwić użytkownikom wysyłanie i odbieranie tokenów cyfrowych na całym świecie, natychmiast i bezpiecznie.

A te zalety są prezentowane użytkownikom za ułamek kosztów innych opcji. Wraz z innymi popularnymi kryptowalutami, takimi jak Bitcoin i Ethereum, wiele osób używa go jako substytutu USD. W związku z tym jest to jedna z wiodących kryptowalut pod względem wolumenu handlu.

Kolejną zaletą Tethera jest to, że jest wspierany przez dolary, fizyczne złoto, euro i inne rzeczywiste i płynne aktywa. A jego nazwa to reprezentuje – kryptowaluta zakotwiczona lub „przywiązana” do gotówki w świecie rzeczywistym. Ludzie, zwłaszcza ci z ograniczonym doświadczeniem z kryptowalutami, są do niego przyciągnięci z powodu tego i jego wysoce płynnego charakteru. Wartość jednego tokena Tether jest równa jednej jednostce bazowej waluty, która go zabezpiecza, takiej jak dolar amerykański. Płatności można dokonać za pośrednictwem:

 • Neteller
 • Wiza
 • Bitcoin
 • Skrill
 • Astropay
 • Webpieniądze
 • Idealne pieniądze
 • Zar
O uwięzi
Czy Tether jest popularny?

Czy Tether jest popularny?

Jeśli chodzi o kryptowaluty, popularną nazwą jest Tether. Ze względu na wygodę, jaką oferuje, jest popularnym wyborem jako niezawodna metoda płatności używane w zakładkach online, witrynach z zakładami e-sportowymi i kasynach.

Miliony ludzi na całym świecie korzystają z Tethera, a coraz więcej użytkowników go przyjmuje. Jednak ponieważ platforma Tether jest zgodna z przepisami rządowymi, rezydentom następujących krajów zaleca się nieużywanie tokena:

 • Korea Północna
 • Kuba
 • Singapur
 • Pakistan
 • Iran

Wenezuela

 • Syria
 • Krym

Obywatelom USA odradza się również korzystanie z platformy Tether. Jednak osoby stojące za Tetherem mogą zrobić wyjątki dla stron, w tym ECP (Uprawnieni Uczestnicy Kontraktu) i firmy mające siedzibę poza USA.

Czy Tether jest popularny?
Jak dokonać wpłaty za pomocą Tethera

Jak dokonać wpłaty za pomocą Tethera

Nie można bezpośrednio połączyć konta w kasynie z kontem Tether. Jednak wygodnie jest szybko załadować konto w kasynie środkami z konta Tether. Minimalna kwota depozytu to 10 $ bez maksymalnego depozytu.

 1. Wybierz Uwięź z obszaru Depozyt.
 2. Wybierz konto transakcyjne (zalecane jest konto transakcyjne oparte na USD, aby uniknąć płacenia kosztów konwersji).
 3. Wybierz Dalej.
 4. Kliknij Wyślij środki. Wprowadź adres portfela Tether i kwotę USDT do wpłaty.

Saldo konta zostanie zaksięgowane w ciągu 72 godzin.

Korzystanie z Tethera u bukmacherów internetowych

Tether to doskonała opcja płatności dla strony z zakładami e-sportowymi. Korzystanie z platformy Tether jest łatwe i bezwysiłkowe, co ułatwia użytkownikom korzystanie z walut zabezpieczonych fiat w łańcuchach bloków, w tym na giełdach, portfelach, procesorach płatności, usługach finansowych i bankomatach.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Tethera
Jak dokonać wypłaty za pomocą Tether

Jak dokonać wypłaty za pomocą Tether

Wypłata z Tethera jest równie wygodna jak wpłata. Minimalna kwota wypłaty to 100 USD, a maksymalna kwota wypłaty to 1000 USD.

W związku z tym, powszechnym problemem związanym z wygodą jest to, czy dana osoba może dokonywać wypłat ze swoich urządzeń mobilnych. Niestety nie mogą, ponieważ platforma Tether nie ma aplikacji mobilnej. Chociaż mogą istnieć rozwiązania tego problemu, naleganie na korzystanie z telefonu komórkowego do wypłaty nie jest zalecane ze względów bezpieczeństwa.

 1. Wybierz opcję Tether z sekcji Wypłata.
 2. Wybierz konto handlowe, a następnie wpisz adres portfela Tether i kwotę do wypłaty.
 3. Wybierz Dalej.
 4. Zostanie zaprezentowane podsumowanie transakcji. Kod weryfikacyjny zostanie dostarczony e-mailem lub SMS-em, w zależności od rodzaju zabezpieczenia. Użyj tego kodu, aby potwierdzić żądanie wypłaty.

Saldo konta zostanie zaksięgowane w ciągu 72 godzin.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Tether
Plusy i minusy z Tether

Plusy i minusy z Tether

Plusy

 • Wiele giełd akceptuje USDT - Tam, gdzie w grę wchodzą kryptowaluty, USDT jest często akceptowany.
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs — platforma Tether jest prosta i przyjazna dla początkujących.
 • Stabilny -\b Jest mniej niestabilny w porównaniu do innych kryptowalut.
 • Natychmiastowy czas transakcji -\b Transakcje można zrealizować w ciągu kilku minut.
 • Zero opłat — przelewy między portfelami nie zawierają opłat transakcyjnych.

Cons

 • Brak anonimowości — w świecie wirtualnych walut jest to poważny problem. Aby swobodnie korzystać z USDT, konieczne jest okazanie dowodu osobistego.
 • Brak aplikacji mobilnej - Użytkownicy, którzy planują wypłacić środki z urządzeń mobilnych, nie zostaną zakwaterowani.
 • Zakaz wydobycia - Wydobycie jest zabronione, aby regulować wartość USDT.
Plusy i minusy z Tether
Proces otwierania konta Tether

Proces otwierania konta Tether

Otwarcie konta Tether jest łatwe. Każdy może otworzyć konto, nawet bez konta bankowego i dokumentów tożsamości. Mogą rozpocząć i zakończyć proces tworzenia konta w mniej niż pięć minut. Nie ma też ograniczeń wiekowych ani innych ograniczeń. Wystarczy kilka danych osobowych i adres e-mail.

Jednak ważne jest, aby zweryfikować konto. Jeśli dana osoba zdecyduje się na niezweryfikowane konto, jej działania są ograniczone. Na przykład nie mogą przeliczać USDT na USD.

Jak założyć konto

 1. Przejdź do Tether.io i kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ.
 2. Podaj dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i nazwa użytkownika.
 3. Włącz 2FA (uwierzytelnianie dwuskładnikowe) w sekcji Bezpieczeństwo.
 4. Zweryfikuj tożsamość, klikając nazwę użytkownika.
 5. Kliknij Weryfikacja i wybierz Weryfikacja indywidualna.

Aby zakończyć ten proces, przeczytaj najważniejsze informacje wymienione na stronie Weryfikacja indywidualna. Następnie dostarcz niezbędne dokumenty.

Proces otwierania konta Tether
Opcje obsługi klienta na uwięzi

Opcje obsługi klienta na uwięzi

Z zespołem Tethera można się skontaktować (poprzez e-mail) za pośrednictwem ich strony internetowej. Ponieważ cenią swoich użytkowników, odpowiedzieli na większość obaw. Ich strona internetowa jest wypełniona cennymi zasobami i może odpowiedzieć na wszystko, co dana osoba musi wiedzieć o Tether i jak korzystać z jego platformy. Ich strona internetowa zawiera łatwo dostępne sekcje, takie jak strony z często zadawanymi pytaniami i zasobami.

Chociaż nie ma wielu opcji skontaktowania się z ich zespołem, zespół pomocy technicznej reaguje szybko, gdy kontaktuje się za pośrednictwem dostarczonego przez siebie systemu. Mają nawet dwa działy zajmujące się tym, jeden poświęcony obsłudze klienta, a drugi sprawom związanym z mediami.

Opcje obsługi klienta na uwięzi