Najlepsi bukmacherzy z Neteller

Neteller to metoda elektronicznego transferu pieniędzy, która jest wykorzystywana w różnych działaniach handlowych online, w tym w płatnościach do i z witryn zakładów sportowych online. Może służyć do bezpośredniego wypłacania pieniędzy za pomocą karty Net+ lub przelewania takich środków na konto bankowe. Usługa jest własnością PaySafe Group, firmy, która od tego czasu przejęła Skrill, byłego konkurenta Netellera. Jest to jedna z czołowych usług e-przelewów, która założyła sklep w 1999 roku. Rozpoczęła działalność w Kanadzie, ale w 2004 roku przeniosła się na Wyspę Man. Po przejęciu Skrill stał się jedną z największych usług przelewów elektronicznych.

Najlepsi bukmacherzy z Neteller

Zasady FCA dotyczące pieniądza elektronicznego wymagają od Neteller przechowywania środków klientów na rachunkach powierniczych oddzielnie od własnych środków operacyjnych. Oznacza to, że w razie potrzeby może spłacić wszystkie salda klientów jednocześnie, dzięki czemu jest bezpieczną metodą w użyciu.

Neteller oferuje transfery hazardowe od lipca 2000 roku. W tamtym czasie obsługiwał płatności dla około 85% graczy z branży. Dziś jest bardzo popularny wśród dostawców zakładów na e-sporty.

Section icon
Jak dokonać wpłaty na zakłady e-sportowe za pomocą Neteller

Jak dokonać wpłaty na zakłady e-sportowe za pomocą Neteller

Dzięki Neteller wpłacanie pieniędzy powinno być łatwe, bezpieczne i szybkie. Oto kroki, które należy wykonać:

Zaloguj się na swoje konto Neteller. Musisz podać dane logowania używane podczas rejestracji. Te dane mogą być zapisywane w celu łatwiejszego logowania, ale rób to tylko na osobistych i bezpiecznych urządzeniach.

Wybierz „Wpłaty”. To da ci lista opcji płatności. Kliknij preferowaną metodę.

Wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić na swoje konto Neteller i kliknij OK. Pieniądze zostaną natychmiast wpłacone.

Gdy masz już pieniądze na swoim koncie Neteller, możesz użyć ich do wpłaty na swoje konto bukmacherskie.

Na stronie z zakładami e-sportowymi kliknij „Wpłać”. Pojawi się lista opcji wpłat. Kliknij „Neteller”.

Witryna otworzy nowe okno, w którym zalogujesz się i wybierzesz kwotę, którą chcesz przesłać na swoje konto bukmacherskie.

Po wprowadzeniu tej kwoty i potwierdzeniu, saldo zakładów zostanie zaktualizowane i odjęte od Neteller. Możesz następnie użyć tego salda, aby obstawiać swoje ulubione gry i turnieje.

Jak dokonać wpłaty na zakłady e-sportowe za pomocą Neteller
Plusy i minusy Neteller

Plusy i minusy Neteller

Zalety korzystania z Neteller jako opcji wpłaty na stronach z zakładami e-sportowymi obejmują:

 • Wygoda: Jak na gracza, który jest na rynku od tak dawna, Neteller ładnie się postarzał. Ich transakcje są szybkie i bezpieczne. Dostępnych jest ponad 40 metod doładowania karty, w tym karty bankowe, kredytowe i debetowe. Akceptowanych jest ponad 26 walut, a metoda przelewu jest dostępna w większości krajów na całym świecie. To naprawdę nie jest wygodniejsze, prawda?

 • Bonusy: Wiele domów bukmacherskich nagradza klientów bonusami i darmowymi zakładami, gdy wpłacają pieniądze za pomocą Neteller.

 • Niskie koszty transakcji: Koszty różnią się w zależności od kraju i od jednego domu bukmacherskiego do drugiego. Jednak Neteller należy do metod płatności o najniższych opłatach transakcyjnych.

 • Niesamowita obsługa klienta: Obsługa klienta usługodawcy jest szybka i pomocna. Dostęp do nich można uzyskać za pośrednictwem czatu na żywo, poczty e-mail lub telefonu.

Wady to:

Limit 2000 USD dla członków niebędących VIP-ami podczas wpłat za pomocą kart. Limit wzrasta do od 5000 $ do 50 000 $, gdy dokonujesz wpłaty z innego konta Neteller.

Różne limity wypłat w zależności od kraju, metody płatności i waluty

Można używać tylko akceptowanych walut

Chociaż te ograniczenia nie wpływają bezpośrednio na korzystanie z Neteller przy dokonywaniu wpłat na stronie z zakładami e-sportowymi, robią to pośrednio, wpływając na sposób ładowania konta Neteller.

Plusy i minusy Neteller
Jak oceniamy metody bankowe

Jak oceniamy metody bankowe

Esport Ranker stosuje ścisłe metody oceny domów bukmacherskich i metody bankowe, z których korzystają. Patrząc na metody bankowe, stawiamy je na skalach efektywności i bezpieczeństwa. Chętnie przyjrzymy się następującym

 • Dostępność - W ilu krajach ta metoda jest dostępna? Ile walut jest akceptowanych? Jak łatwo jest uzyskać dostęp i korzystać z tej metody (głównie online)?
 • Bezpieczeństwo - Jakie poziomy bezpieczeństwa są oferowane dla prywatnych informacji i pieniędzy użytkowników? Czy istnieje certyfikat SSL?
 • Popularność wśród witryn bukmacherskich — najlepsze metody bankowe mają świetne funkcje, które przyciągają wiele najlepszych witryn bukmacherskich. Metoda bankowa, która jest akceptowana tylko w nielicznych serwisach bukmacherskich, to czerwona flaga.
 • Bezpieczeństwo - Czy użytkownicy mogą anonimowo korzystać z metody bankowej? Jak łatwo jest śledzić transakcje?
 • Wsparcie - Jak szybka i pomocna jest obsługa klienta metody bankowej?
Jak oceniamy metody bankowe
Popularność Netellera w branży zakładów e-sportowych

Popularność Netellera w branży zakładów e-sportowych

Neteller to jedna z najpopularniejszych metod płatności w branży zakładów na e-sporty. Działa już od prawie dwóch dekad, co oznacza, że większość serwisów bukmacherskich rozwinęła się wraz z nim. Z czasem poprawiła również swoje usługi. Jest wygodny, zaufany, niedrogi i dostępny w większości części świata. Neteller zaznacza wszystkie pola, które gracz e-sportowy chciałby zaznaczyć.

Popularność Netellera w branży zakładów e-sportowych
Proces otwierania konta Neteller

Proces otwierania konta Neteller

Konto Neteller otwiera się w kilku prostych krokach na stronie Neteller. To jest darmowe.

 1. W witrynie kliknij „Dołącz teraz”
 2. Wprowadź wymagane dane — e-mail, imię i nazwisko, kraj, walutę i hasło. Następnie kliknij „Zarejestruj się”. Otrzymasz wtedy bezpieczny identyfikator
 3. Zakończ proces rejestracji, otwierając wiadomość e-mail z potwierdzeniem przesłaną do Ciebie i wprowadzając Secure ID na stronie podanej w linku
 4. Twoje konto Neteller jest teraz gotowe do użycia
Proces otwierania konta Neteller