Najlepsi bukmacherzy z Litecoin

Używanie waluty fiducjarnej do transakcji internetowych wydaje się dość przyziemne. Nie zapominając, że inflacja z czasem obniża jej wartość. Jednak kryptowaluty to przyszłość, ponieważ nie mają ograniczeń co do tego, kiedy i jak z nich korzystać. Co więcej, monety cyfrowe mają większe szanse na aprecjację. Litecoin (LTC) reprezentuje również przyszłość.

Użytkownicy mogą go wymieniać bez pośredników. Zapomnij o kartach kredytowych i przelewach bankowych; LTC jest wygodniejsze w przypadku zakładów na e-sporty. Czasami tradycyjne metody płatności mogą sprawiać problemy, jeśli korzystasz z nich u bukmacherów internetowych. Jeśli mieszkasz w kraju, który mocno ogranicza zakłady, rozważ zainwestowanie w przyzwoitą sieć VPN i zarejestruj się u bukmachera Litecoin (sprawdź naszą listę 10 najlepszych rekomendacji). W ten sposób będziesz cieszyć się obstawianiem w LTC bez względu na to, gdzie jesteś.

Najlepsi bukmacherzy z Litecoin
O Litecoinie

O Litecoinie

Od stycznia 2022 r. Litecoin jest 21. największą walutą cyfrową na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej, wyceniony na 148,57 USD. Stał się podstawą dla wielu entuzjastów kryptowalut ze względu na rosnącą popularność. Litecoin to altcoin (alternatywne krypto) wprowadzony 13 października 2011 r. przez Charliego Lee, który pracował w Google jako inżynier.

Jest to pochodna bazy kodu Bitcoin, ale została kilkakrotnie zmodyfikowana. Jak każda inna wirtualna moneta, LTC korzysta ze zdecentralizowanej sieci płatniczej, która nie jest kontrolowana przez osobę ani organ rządowy. W odróżnieniu Bitcoin, który jest oparty na SHA-256, Litecoin używa Scrypt jako algorytmu sprawdzającego pracę i ma szybszą szybkość generowania bloków.

Litecoin może pochwalić się licencją MIT, licencją wolnego oprogramowania wydaną przez Massachusetts Institute of Technology. Może być używany w dowolnym miejscu na całym świecie, umożliwiając transakcje peer-to-peer między osobami fizycznymi, handlowcami i inwestorami. Obecnie wielu bukmacherów akceptuje tę opcję płatności za e-sporty. Ze względu na większe bloki transakcje Litecoin są szybsze i tańsze.

Gdy używany jako metoda wpłaty na stronie z zakładami e-sportowymi, LTC może zająć około 3 minut, podczas gdy Bitcoin zajmuje około 6 minut. Sieć Bitcoin jest bardziej zajęta, a niektóre transakcje mogą zająć całą godzinę. Z drugiej strony opłaty LTC wynoszą jedną dziesiątą opłat Bitcoin, co czyni go lepszą opcją dla graczy sportowych, którzy zwracają uwagę na szybkość i budżet.

O Litecoinie
Korzystanie z Litecoina w bukmacherach internetowych

Korzystanie z Litecoina w bukmacherach internetowych

Twoja wpłata powinna pochodzić z portfela LTC, ale nie możesz połączyć jej bezpośrednio z kontem bankowym. Możesz jednak zasilić portfel z innego portfela kryptograficznego lub platformy wymiany za pomocą karty kredytowej. Aby zacząć obstawiać e-sporty Litecoin, znajdź bukmachera, który obsługuje tę cyfrową monetę. Jeśli masz wątpliwości, możesz liczyć na 10 najlepszych bukmacherów z Litecoinem, którzy zostali zweryfikowani przez ekspertów pod kątem przejrzystości, uczciwości i bezpieczeństwa.

Jak dokonać bezpośredniej wpłaty za pomocą Litecoin

Po znalezieniu dobrego Litecoina strona z zakładami e-sportowymi, zasilenie konta powinno być łatwe. Wykonaj czynności opisane poniżej.

 1. Zaloguj się do konta zakładów eSports
 2. Wybierz grę eSport, w którą chcesz postawić, i kliknij graj
 3. Zostaniesz przekierowany na stronę depozytu
 4. Wybierz kryptowalutę, a następnie Litecoin jako metodę wpłaty
 5. Na wyskakującej stronie zaloguj się do swojego portfela Litecoin
 6. Wpisz kwotę do przelania do bukmachera jako swój bankroll
 7. W swoim portfelu LTC kliknij przycisk wyślij
 8. Dokończ weryfikację na ekranie, aby sfinalizować transakcję

Przelewy Litecoin są natychmiastowe, a zostaniesz przekierowany na stronę potwierdzenia. Otrzymasz potwierdzenie wpłaty na swój adres e-mail. Pieniądze będą dostępne na Twoim koncie e-sportowym, więc możesz od razu zacząć obstawiać. Przed dokonaniem wpłaty upewnij się, że znasz minimalną dozwoloną kwotę depozytu bukmachera. Z Litecoinem nie ma ustalonego dziennego limitu depozytów. Dlatego możesz wpłacać dowolną kwotę tak często, jak chcesz.

Korzystanie z Litecoina w bukmacherach internetowych
Jak dokonać wypłaty za pomocą Litecoin

Jak dokonać wypłaty za pomocą Litecoin

Ponieważ korzystałeś już z opcji płatności Litecoin w e-sporcie, możesz szybko wypłacić swoje wygrane do swojego portfela LTC. To jest coś, co możesz zrobić na swoim smartfonie, ponieważ najlepsi bukmacherzy Litecoin są przyjazni dla urządzeń mobilnych. Pamiętaj, aby wprowadzić poprawny adres docelowy lub adres, ponieważ każdy dokonany przelew jest nieodwracalny. Wykonaj następujące kroki, aby przenieść wygrane ze swojego konta eSports za pomocą tej metody płatności.

 1. Na stronie bukmachera kliknij sekcję wypłat
 2. Wybierz Litecoin jako metodę płatności
 3. Przejdź do portfela LTC i skopiuj adres lub zeskanuj kod QR smartfonem
 4. Wklej adres w sekcji wypłat bukmachera
 5. Określ kwotę do wypłaty, mając na uwadze minimalny i maksymalny próg bukmachera
 6. Sprawdź, czy wszystkie szczegóły są poprawne, zanim klikniesz przycisk przesyłania/prośby
 7. Pojawi się komunikat potwierdzający na ekranie

Gdy tylko dostawca e-sportów potwierdzi Twoją prośbę, otrzymasz środki do swojego portfela LTC. Możesz go używać do płatności online lub przekonwertować na pieniądze fiducjarne za pośrednictwem giełd obsługujących takie konwersje. Litecoin nie nakłada limitów transakcyjnych, ale musisz przestrzegać limitów bukmachera. Wypłaty Litecoin nie powinny zająć dłużej niż dwie godziny.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Litecoin
Plusy i minusy z Litecoin

Plusy i minusy z Litecoin

Historycznie ludzie ufali rządowi, że emituje waluty, ale Litecoin powstał poprzez wydobycie. Liczba monet LTC w obiegu jest stała. Górnicy wykorzystują moc obliczeniową do dodawania transakcji do łańcucha bloków. Jako wirtualna waluta oparta na blockchain, Litecoin ma następujące zalety i wady.

Plusy

 • Oferuje jedne z najszybszych transakcji cyfrowych
 • Niskie opłaty
 • Zapewnia prywatność i anonimowość zakładów eSports
 • Najwyższej klasy bezpieczeństwo online
 • Omija ograniczenia geograficzne

Cons

 • Cena Litecoina regularnie spada, gdy branża kryptowalut doświadcza niepowodzeń
 • Nie jest łatwo znaleźć godnego zaufania bukmachera Litecoin
Plusy i minusy z Litecoin
Proces otwierania konta Litecoin

Proces otwierania konta Litecoin

Technicznie rzecz biorąc, nie ma ograniczeń wiekowych dotyczących nabywania Litecoina. Jednak ustanowione giełdy kryptograficzne, takie jak Coinbase, pozwalają użytkownikom w wieku 18 lat lub starszym na wydobywanie i handel LTC. Inne sposoby zakupu tokenów LTC nie wymagają od użytkowników ukończenia 18 lat. Co więcej, nie potrzebujesz konta bankowego, aby korzystać z Litecoin. Jak wspomniano wcześniej, Litecoin jest dostępny za pośrednictwem platform handlu kryptograficznego i giełd, takich jak Binance i CoinbasePro. Handlowcy zazwyczaj wymieniają zarówno tradycyjne waluty, jak i inne kryptowaluty na Litecoin. Po nabyciu LTC możesz przechowywać je w swoim portfelu LTC lub portfelu na wiele monet.

Jak skonfigurować portfel LTC

Wybierając portfel do przechowywania Litecoinów, weź pod uwagę bezpieczeństwo i wygodę. Rejestrując się u dostawcy portfela cyfrowego, będziesz musiał podać:

 • Wydany przez rząd dowód osobisty/prawo jazdy/paszport
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Data urodzenia
 • Aktualny adres
 • Zdjęcie selfie

Możesz to skonfigurować w tym prostym procesie.

1. Pobierz aplikację portfela z Google Play lub AppStore
2. Zarejestruj się za pomocą numeru telefonu komórkowego, adresu e-mail lub konta na Facebooku
3. Podaj dane osobowe, aby zweryfikować swoją tożsamość
4. Ustaw kod PIN i silne hasło

Portfel możesz też otworzyć na pulpicie. Rejestracja w portfelu Litecoin jest bezpłatna. Po skonfigurowaniu możesz z łatwością przechowywać, kupować, sprzedawać lub używać monet do zakładów e-sportowych. Uważaj na oszustwa kryptograficzne, które zachęcają użytkowników Litecoin do inwestowania w określone firmy tylko po to, aby takie schematy zostały nagle zamknięte. Oszuści zwykle znikają po oszukaniu niczego niepodejrzewających użytkowników.

Proces otwierania konta Litecoin
Opcje obsługi klienta Litecoin

Opcje obsługi klienta Litecoin

Możesz skontaktować się z platformą wymiany Litecoin na kilka sposobów:

 • E-mail
 • Formularz kontaktowy online
 • Agenci na żywo
 • Obsługa mediów społecznościowych

Aby uzyskać szybką odpowiedź, prześlij prośby za pośrednictwem adresu e-mail, którego użyłeś do rejestracji na platformie wymiany. Zazwyczaj będziesz musiał wybrać kategorię pytania. Bądź tak szczegółowy, jak to możliwe.

Opcje obsługi klienta Litecoin