Najlepsi bukmacherzy z Dogecoin

Do tej pory jasne jest, że możesz dokonywać płatności w internetowych witrynach bukmacherskich eSports za pomocą kryptowalut. Jednak nie wszyscy dostawcy zezwalają na obstawianie eSportów online za pomocą Dogecoin. Jeśli znajdziesz platformę, która akceptuje tę cyfrową monetę, ten przewodnik dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dogecoin ma zdecentralizowany system i nie ma żadnej kontroli rządowej. Bez względu na to, skąd obstawiasz, sieć jest taka sama. Zakłady e-sportowe za pośrednictwem Dogecoin ukrywają Twoją tożsamość online, ponieważ nie musisz podawać swojej prawdziwej tożsamości, gdy zasilasz swoje konto hazardowe. Dowiedz się, jak to działa na stronach z zakładami eSports.

Najlepsi bukmacherzy z Dogecoin
Wszystko, co musisz wiedzieć o Dogecoin

Wszystko, co musisz wiedzieć o Dogecoin

Dogecoin (DOGE) to otwarta kryptowaluta pochodna Luckycoina oparta na Litecoinie. Jego mechanizm dowodu działania wykorzystuje technologię skryptową. Moneta została wprowadzona na rynek 6 grudnia 2013 roku przez dwóch inżynierów oprogramowania - programistę IBM z Portland w stanie Oregon, Billy'ego Markusa i jego kumpla Jacksona Palmera, menedżera produktu Adobe Inc. z Sydney w Australii.

Chociaż zaczęło się jako żart, nosząc logo psa Shiba Inu, DOGE stopniowo przyciągał masy, osiągając kapitalizację rynkową przekraczającą 85 miliardów dolarów do maja 2021 r.

Jackson Palmer chciał się wyśmiać? kryptowaluta szum, a ludzie nazywali go sceptycznym analitykiem. Jego tweety otrzymały wiele pozytywnych opinii, gdy wprowadził Dogecoin.com.

Tymczasem Billy Markus próbował opracować kryptowalutę, ale jego wysiłki marketingowe były bezowocne. Sięgnął do Plamer i wykorzystał buzz Dogecoin, aby sprzedawać oprogramowanie, które jest teraz prawdziwym Dogecoinem.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Dogecoin
Czy Dogecoin jest popularną kryptowalutą?

Czy Dogecoin jest popularną kryptowalutą?

Dogecoin to globalna moneta i może być używana jako metoda płatności za hazard w e-sportach. Rosnącą bazę użytkowników można przypisać lukratywnym możliwościom inwestycyjnym. W przeciwieństwie do Bitcoina, Dogecoin ma celowo wysoką podaż. Prawie wszystkie drogi kryptowalut, od wolnych rynków, po portfele i giełdy kryptowalut, obsługują handel z DOGE.

Wydaje się, że jest to popularna metoda wpłat w krajach, które nie zalegalizowały jeszcze hazardu online. Oprócz anonimowości DOGE jest wysoce zaszyfrowany z minimalnymi szansami na zhakowanie.

Dogecoin umożliwia graczom eSports łatwe i szybkie zasilenie swoich kont. Każda moneta ma określoną wartość, a obstawiający e-sporty mogą ich używać do obstawiania swoich ulubione gry e-sportowe z CS: GO, DOTA2, LoL itp.

Czy Dogecoin jest popularną kryptowalutą?
Jak wpłacić za pomocą Dogecoin

Jak wpłacić za pomocą Dogecoin

Przed złożeniem depozytu sprawdź, czy nie ma nowego gracza kody bonusowe i inne promocje. Następnie, gdy wszystko będzie gotowe, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • Otwórz konto u bukmachera eSports i zaloguj się
 • Upewnij się, że strona akceptuje DOGE. Dodatkowo Dogecoin powinien pojawić się na liście dostępnych opcji płatności w sekcji kasjera.
 • Przejdź do zakładki depozytów i kliknij „Dogecoin” jako preferowaną metodę wpłaty
 • Zobaczysz nowe okno, w którym zainicjować transakcję
 • Podaj adres swojego portfela Dogecoin i dane logowania
 • Zeskanuj kod QR dostarczony przez operatora e-sportu lub wprowadź adres jego portfela cyfrowego
 • Wpisz kwotę w DOGE, którą chcesz wpłacić. Niektóre strony poproszą Cię o podanie kwoty w USD i przeliczenie jej na DOGE
 • Potwierdź transakcję i kliknij wyślij
 • Twoje saldo zakładów zostanie odzwierciedlone w ciągu kilku minut

Korzystanie z Dogecoin w witrynach e-sportowych

Dogecoin jest wydobywany co minutę i przechowywany w portfelu kryptograficznym. Ten portfel nie może być połączony z bankiem, ponieważ prawie wszystkie kraje nie mają formalnej polityki regulacyjnej dla DOGE.

Z Dogecoin jako metodą wpłaty na e-sporty, dokonasz bezpłatnego przelewu do bukmachera e-sportowego. Jeśli jest jakaś opłata, zależy to od witryny hazardowej, co jest rzadkością. Z DOGE możesz dokonywać transakcji dowolną kwotą, ale upewnij się, że mieści się ona w limicie depozytowym operatora.

Jak wpłacić za pomocą Dogecoin
Jak dokonać wypłaty za pomocą Dogecoin

Jak dokonać wypłaty za pomocą Dogecoin

Chociaż wpłaty Dogecoin są stosunkowo szybsze niż wypłaty, te dwa procesy są praktycznie identyczne. Ale każda witryna hazardowa eSports ma minimalny i maksymalny limit wypłat na dzień, tydzień lub miesiąc. Procedura będzie wyglądać tak:

 • Przejdź do swojego bukmachera e-sportowego i zaloguj się na swoje konto
 • Przejdź do sekcji płatności i kliknij „Wypłaty”
 • Wybierz Dogecoin jako sposób na wypłatę
 • Skopiuj swój adres portfela Dogecoin i wprowadź go na stronie wypłaty
 • Wpisz kwotę wypłaty
 • Naciśnij przycisk weryfikacji i poczekaj na przybycie Dogecoins
Jak dokonać wypłaty za pomocą Dogecoin
Ramy czasowe wypłaty Dogecoin i opłaty

Ramy czasowe wypłaty Dogecoin i opłaty

Jeśli zastanawiasz się, jak szybko trwa wypłata, odpowiedź jest taka, że to zależy. Oczywiście jest to szybsze niż standardowe metody bankowe, ale dopiero po zatwierdzeniu wypłaty przez stronę e-sportową. Witryna może potrwać do 48 godzin, aby zweryfikować Twoje dane uwierzytelniające.

W systemie blockchain nie ma opóźnień, ponieważ księga Dogecoin przetwarza wiele transakcji na minutę. Idealnie powinieneś spodziewać się wygranych na swoim koncie za dzień lub dwa.

Dobrą wiadomością jest to, że system Dogecoin nie pobiera opłat manipulacyjnych za wypłaty z hazardu e-sportowego. Bukmacher naliczy opłatę tylko podczas wymiany między kryptowalutami, która będzie znikoma.

Ramy czasowe wypłaty Dogecoin i opłaty
Plusy i minusy z Dogecoin

Plusy i minusy z Dogecoin

Ogromna społeczność kryptograficzna wspiera DOGE. Możesz swobodnie obstawiać monetą, jeśli Twój kraj zalegalizował hazard online. Jeśli zakłady są ograniczone w Twoim regionie, użyj VPN na Dogecoin Strona internetowa poświęcona e-sportowi. Przeczytaj zalety i wady korzystania z DOGE do obstawiania e-sportów.

Plusy

 • Łatwe, szybkie i bezpieczne transakcje
 • Pełna anonimowość
 • Brak limitów wydobycia
 • Zdecentralizowana kompatybilność wymiany
 • Dostęp do specjalnych bonusów kryptograficznych
 • Gracze z łatwością uzyskują więcej DOGE po wygranych zakładach

Cons

O ile inwestowanie w DOGE ma wiele zalet, moneta wydaje się być w tarapatach z powodu kilku negatywnych czynników.

 • Choć zabawne, nie jest naprawdę innowacyjne
 • Brak limitów dostaw
 • Jest to związane z systemami pomp i zrzutów
Plusy i minusy z Dogecoin
Proces otwierania konta Dogecoin

Proces otwierania konta Dogecoin

Pierwszym krokiem do korzystania z DOGE do zakładów online jest zakup monet. Kryptowaluty to nie pieniądze fiducjarne, więc nie ma możliwości, aby wejść do instytucji finansowej i kupić trochę. Proces pozyskiwania Dogecoins odbywa się online.

Zacznij od rejestracji na niezawodnej platformie wymiany kryptowalut, takiej jak Binance. Poczekaj, aż Twój profil zostanie zweryfikowany przez e-mail. Następnie możesz przejrzeć dostępne kryptowaluty na otwartym rynku i sprawdzić, czy warto zainwestować w DOGE.

Możliwe jest kupowanie DOGE za pomocą akceptowanych na całym świecie kart debetowych i kredytowych. Alternatywnie możesz wymienić Bitcoin, Ethereum lub Rippel na Dogecoin. Gdy monety będą gotowe do transferu, giełda przechowa je w Twoim portfelu i nie zostaniesz obciążony ani groszem.

Proces otwierania konta Dogecoin
Jak założyć cyfrowe konto Dogecoin?

Jak założyć cyfrowe konto Dogecoin?

Prawdopodobnie będziesz musiał utworzyć portfel z hasłem, którego będziesz używać online podczas zasilania konta zakładów eSports. Nie potrzebujesz do tego konta bankowego i nie ma limitu wieku. Kroki otwierania portfela cyfrowego są następujące.

 1. Znajdź renomowaną i zweryfikowaną giełdę kryptowalut i zarejestruj się
 2. Wybierz odpowiedni portfel Dogecoin (MultiDoge/full lub Dogecoin Core/light) i postępuj zgodnie z wytycznymi, aby go otworzyć
 3. Pobierz aplikację portfela Dogecoin na smartfona
 4. Otwórz aplikację
 5. Wybierz kryptowaluty, których będziesz używać i zanotuj adres wpłaty
 6. Zweryfikuj swój adres
Jak założyć cyfrowe konto Dogecoin?
Opcje obsługi klienta Dogecoin

Opcje obsługi klienta Dogecoin

Z dostawcami portfela Dogecoin można skontaktować się bezpośrednio na ich stronach internetowych w następujący sposób:

 • Czat na żywo
 • E-mail
 • Strona pomocy/FAQ

Szczegółowe przewodniki odpowiadają na problemy, takie jak wykorzystanie kryptowaluty, ceny i rozliczenia na stronie wymiany. I odwrotnie, licencjonowane witryny z zakładami e-sportowymi Dogecoin, aby zapewnić nienaganną obsługę klienta. Ponadto dział wsparcia może mieć linię telefoniczną, aby zapewnić jak najszybsze rozwiązywanie pilnych spraw.

Opcje obsługi klienta Dogecoin