Odbierz swój Bonus za rejestrację

Witryny z zakładami e-sportowymi wykorzystują bonusy rejestracyjne, aby przyciągnąć nowych klientów. Prawie wszystkie najlepsze strony z zakładami e-sportowymi zapewnią nowym klientom solidny bonus powitalny. Są to oferty zapewniające dodatkowe środki na zakłady, które możesz wykorzystać do obstawiania zakładów na e-sporty, takie jak Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends i inne.

Zawsze dobrze jest skorzystać z ofert bonusowych za rejestrację po zarejestrowaniu się na stronie internetowej z zakładami e-sportowymi. Strony te mogą oferować swoim nowym klientom świetne promocje, o które warto się ubiegać.

Odbierz swój Bonus za rejestrację
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser
Znajdź bonusy rejestracyjne na stronach z zakładami e-sportowymi

Znajdź bonusy rejestracyjne na stronach z zakładami e-sportowymi

Pierwszym krokiem jest znalezienie najlepszych witryn bukmacherskich, które zapewniają bonusy e-sportowe. Nowi gracze mogą skorzystać z premii za rejestrację w większości głównych witryn bukmacherskich z rynkami eSports. Zweryfikowane i godne zaufania firmy, takie jak 1xBet, Betsson i Betsafe, zapewniają różne atrakcyjne zachęty do rejestracji, aby zachęcić nowych graczy do obstawiania zakładów na ich platformach.

Następnym krokiem jest utworzenie lub założenie konta. Wybierz preferowaną formę płatności i kwotę depozytu, a Twój esports zajmie się resztą. Na tym etapie warto przestudiować drobny druk, ponieważ kwoty kumulacji oraz inne warunki i kryteria zazwyczaj decydują o tym, czy premia e-sportowa jest tego warta.

W zależności od bukmachera, którego wybierzesz, możesz natychmiast otrzymać środki bonusowe, podczas gdy inni mogą poprosić Cię o ręczne wprowadzenie kodu przy pierwszej wpłacie. Pamiętaj, że w większości przypadków wielkość Twojego pierwszego depozytu ma znaczący wpływ na Twoje środki bonusowe.

Znajdź bonusy rejestracyjne na stronach z zakładami e-sportowymi
Jak działa bonus rejestracyjny?

Jak działa bonus rejestracyjny?

Najczęstszym rodzajem oferty rejestracji w eSportsbook jest bonus od depozytu, którego możesz się spodziewać, gdy po raz pierwszy zarejestrujesz się na nowej stronie internetowej.

Witryna zaakceptuje Twój depozyt i zapewni bezpłatne kredyty bukmacherskie, których możesz użyć do obstawiania zakładów na ich platformie. Dotyczy to 100% dopasowań, jednak niektóre Strony z zakładami e-sportowymi mogą zapewnić tylko 50% dopasowań, co oznacza, że przyznają ci tylko połowę wpłaconej kwoty.

Ponieważ dzieje się to na początku, bonusy za rejestrację rzadko wpływają na sposób obstawiania lub na jaki eSport stawiasz, chyba że zaznaczono to drobnym drukiem. Mecze depozytowe zazwyczaj mają minimalny depozyt wymagany do aktywacji bonusu, a także maksymalną kwotę dodatkowych pieniędzy, które strona internetowa zapewni, jeśli się zakwalifikujesz.

Na przykład strona może wskazać, że bonus zostanie uruchomiony tylko wtedy, gdy wpłacisz co najmniej 10 $, a promocja podwoi Twój depozyt do 500 $ w darmowych kredytach. Innymi słowy, jeśli wpłacisz 500 $ lub mniej, strona internetowa dopasuje Twój depozyt w 100 procentach. Jeśli jednak wpłacisz 600 $, Twoja premiowa gotówka wyniesie tylko 500 $. Nie będziesz uprawniony do otrzymania bonusu, jeśli wpłacisz mniej niż 10 $.

Jak skorzystać z bonusu rejestracyjnego

Zamiast eSportu, preferowana strona z zakładami eSports określa, w jaki sposób wydajesz bonus rejestracyjny. Większość z nich jest stosowana automatycznie po zarejestrowaniu się i dokonaniu pierwszej wpłaty, podczas gdy niektóre wymagają wprowadzenia określonego kodu, który został Ci wcześniej wydany. Istnieją jednak strategie zakładów na eSporty, które mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać rejestrację lub bonus powitalny.

Jak działa bonus rejestracyjny?
Porady i wskazówki dotyczące darmowych zakładów

Porady i wskazówki dotyczące darmowych zakładów

Dywersyfikacja zakładów

Obstawiający sporty mogą wykorzystać bonusy rejestracyjne, aby obstawiać wiele drużyn lub graczy bez ryzykowania swoich pieniędzy. Innymi słowy, możesz postawić zakład na drużynę, której normalnie byś nie wrócił. Nawet jeśli przegrasz, kwota zostanie usunięta z Twoich środków bonusowych zamiast depozytu w postaci prawdziwych pieniędzy. Niestety, istnieje kilka wyjątków od tej zasady, ponieważ niektóre witryny hazardowe mogą wymagać dokonania wpłaty na prawdziwe pieniądze, zanim uzyskasz dostęp do bonusowych pieniędzy.

Niektórzy ludzie mogą nawet postawić na słabszych. Dzięki znacznej premii za rejestrację obstawiający mogą zacząć obstawiać słabszych graczy i walczyć z faworytami bez narażania swojego kapitału. Jeśli przegrają, ich bonusowe pieniądze są odejmowane. Jednak mogą zarobić wszystkie prawdziwe pieniądze na swoim zakładzie, jeśli zakład wygra.

Obstawianie po obu stronach rynku

„Obustronna metoda rynkowa” polega na tym, że gracz stawia zakład bonusowy na przeciwny wynik niż ten, na który już postawił. Dzięki tej strategii zysk jest skutecznie zapewniony.

Na przykład obstawiający Valorant może postawić własne pieniądze na Team Liquid po -2,5 w grze. Stawiają zakład bonusowy o tej samej wartości, co ich pierwotny zakład, gdy gra zbliża się do powrotu przeciwnika Team Liquid na +2,5. W ten sposób, bez względu na to, co się stanie, pieniądze zostaną zwrócone w jakiejś formie.

Porady i wskazówki dotyczące darmowych zakładów
Zakupy w poszukiwaniu opcji

Zakupy w poszukiwaniu opcji

Jeśli chodzi o zakłady eSports, zawsze powinieneś dołączyć do kilku różnych stron, aby móc porównać ceny. Będziesz także mógł wybrać promocje spośród wielu różnych książek jako bonus. Nie ma nic złego w przeskakiwaniu z jednej strony na drugą w poszukiwaniu specjalnych ofert. Jest to coś, co do pewnego stopnia wykonuje kilku doświadczonych graczy e-sportowych.

Jeśli znajdziesz wspaniałą ofertę na innej stronie, która Ci się spodoba, przenieś część swoich pieniędzy i skorzystaj z niej. Masz możliwość pozostania lub przeniesienia środków z powrotem do pierwotnej witryny po zakończeniu kampanii.

Załóżmy, że lubisz zakłady na League of Legends, a inny bukmacher online oferuje premię za rejestrację podczas Mistrzostw. Byłbyś szalony, gdybyś nie wykorzystał tego w pełni, przynajmniej do końca imprezy.

Oczywiście będziesz chciał mieć pewność, że w pełni rozumiesz wszystkie ograniczenia dotyczące każdego bonusu, tak aby Twoje środki nie trafiły tam, gdzie nie należą. Pamiętaj, że doskonałe linie zawsze przewyższą każdą promocję. Nie daj się rozpraszać bonusami i trać z oczu swój główny cel, jakim jest tworzenie wyjątkowych typów i wygrywanie zakładów.

Zakupy w poszukiwaniu opcji
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Potraktuj hazard wyłącznie jako sposób na rozrywkę. Musisz spodziewać się utraty pieniędzy i zaakceptować te straty jako niezbędną część zabawy. To jest właściwe podejście do hazardu.

Ludzie, którzy oczekują lub domagają się wygranej, są miejscem, w którym na ogół zakorzeniają się uzależnienia od hazardu. Kiedy przegrywają, mogą stać się sfrustrowani lub niespokojni, co prowadzi do zaryzykowania jeszcze większej ilości pieniędzy, aby odrobić straty. Może to wywołać straszliwą reakcję łańcuchową, która szybko wymyka się spod kontroli.

Odłóż określoną kwotę pieniędzy, którą chcesz stracić w danym okresie. Jeśli stawiasz sobie ograniczenia i trzymasz się ich, powinieneś być w stanie cieszyć się hazardem bez żadnych trudności.

Zarządzaj ilością czasu spędzaną na hazardzie w taki sam sposób, w jaki kontrolujesz ilość wydawanych pieniędzy. Hazard w wolnym czasie jest w porządku, o ile możesz sobie na to pozwolić, ale nie chcesz, aby przejął kontrolę nad twoim życiem.

Jeśli wiesz lub podejrzewasz, że hazard staje się dla ciebie problematyczny, nie wstydź się do kogoś podejść. Nie ma się czego wstydzić i nie ma sensu próbować samemu rozwiązać sytuacji. Jeśli nie czujesz się komfortowo, rozmawiając o swoich problemach z przyjaciółmi lub rodziną, niektóre organizacje mogą Ci pomóc.

Odpowiedzialny hazard