Odbierz swój Bonus powitalny

Bonusy powitalne na zakłady e-sportowe należą do najlepszych promocji, o jakie gracz może ubiegać się po zarejestrowaniu się na stronie internetowej z zakładami e-sportowymi. Ten artykuł zagłębia się w te bonusy, aby określić, czym one są, jak działają, jak je zdobyć i nie tylko. Jak sama nazwa wskazuje, bonusy powitalne to promocje, z których bukmacherzy eSports korzystają dla nowych graczy. Istnieją dwa główne rodzaje bonusów powitalnych; brak premii depozytowych i depozytowych.

Czy warto ubiegać się o te bonusy? A może to tylko fajny sposób na przyciągnięcie nowych graczy? Dowiedz się więcej o tym, jak korzystać z bonusów bez depozytu i depozytu po otwarciu konta u bukmachera e-sportowego.

Odbierz swój Bonus powitalny
Jak działa bonus na zakłady e-sportowe?

Jak działa bonus na zakłady e-sportowe?

Wielu graczy ma tendencję do unikania premii online, ponieważ nie brzmią one legalnie. Prawda jest jednak taka, że bonusy powitalne w zakładach eSports są autentyczne, przynajmniej w witrynach licencjonowanych i regulowanych. Dla przypomnienia, istnieją pewne podejrzane witryny bukmacherskie, których bonusy nie są legalne, ale wszystkie witryny wymienione na tej stronie są prawdziwe.

Teraz najważniejsze pytanie brzmi, dlaczego bukmacherzy e-sportowi mieliby dawać graczom darmowe pieniądze?

Dobrze. Odpowiedź jest prosta – przyciągnąć nowych graczy w tak konkurencyjnej branży zakładów e-sportowych online. Podczas gdy bonusy za doładowanie służą do utrzymania klientów, bonusy powitalne mają na celu pozyskanie nowych graczy na pokładzie. Dzieje się tak, że bukmacher ustala budżet na marketing, a jedną ze strategii marketingowych są promocje.

Zakłady e-sportowe bez bonusów depozytowych

Jak sama nazwa wskazuje, bonus bez depozytu to oferta, która nagradza graczy premią za samą rejestrację w Strona z zakładami e-sportowymi. Nie muszą wpłacać depozytów, aby skorzystać z tej oferty.

Darmowy bonus bez depozytu to standardowy bonus bez depozytu, który daje graczom stałą kwotę pieniędzy. Drugim rodzajem jest bonus gotówkowy bez depozytu, który gracze mogą wykorzystać do obstawiania prawdziwych pieniędzy w eSportach i wygrywania prawdziwych pieniędzy. Wreszcie, gracze eSports mogą skorzystać z bezgotówkowych bonusów bez depozytu, które dają graczom pieniądze do gry, ale nie można ich wypłacić.

Bonusy depozytowe na zakłady e-sportowe

Znany również jako bonus za dopasowanie, bonus bez depozytu jest ofertą powitalną, która nagradza graczy, którzy dokonają pierwszej wpłaty. Większość bonusów depozytowych odpowiada wpłaconej kwocie z określonym procentem do określonej kwoty. Może to być 50% bonus od depozytu, 100% lub nawet więcej.

Wystarczy wspomnieć, w niektórych witrynach bukmacherskich bonusy depozytowe mogą być oferowane w drugiej, trzeciej, a nawet czwartej lokacie.

Jak działa bonus na zakłady e-sportowe?
Jak ubiegać się o bonusy powitalne

Jak ubiegać się o bonusy powitalne

W jaki sposób aktywowane są bonusy powitalne po spełnieniu wymagań kwalifikacyjnych? Cóż, są dwa sposoby. Po pierwsze, bonus jest automatycznie dodawany na konto gracza. To najprostszy sposób na otrzymanie premii. Alternatywnie, gracze muszą aktywować bonus za pomocą powitalnych kodów bonusowych lub kuponów na zakłady eSports. Jest miejsce, w którym te kody są wypełniane, aby aktywować bonus.

Jak korzystać z bonusów powitalnych w zakładach e-sportowych

Bonusy powitalne są zabawne, ale obstawiający eSports powinni wiedzieć, jak dobrze je wykorzystać. Niestety, większość graczy, którzy ubiegają się o bonusy powitalne, marnuje je na zaledwie kilka zakładów z powodu braku wiedzy na temat tego, co kryje się za kurtyną. W tym segmencie dowiedz się wszystkiego o korzystaniu z bonusów powitalnych.

Jak ubiegać się o bonusy powitalne
Wymagania dotyczące zakładów

Wymagania dotyczące zakładów

Chociaż bonusy powitalne brzmią lukratywnie, wiążą się z surowymi wymaganiami dotyczącymi zakładów. Mimo że bukmacherzy rozrzucają pieniądze w formie bonusów, ustanowili pewne ograniczenia, aby utrudnić graczom maksymalne wykorzystanie bonusów powitalnych. Te ograniczenia to tak zwane wymagania dotyczące zakładów lub wymagania dotyczące gry.

Na początek, wymóg obrotu to mnożnik liczby przypadków, w których obstawiający muszą rozegrać bonus, zanim będą mogli wypłacić jakiekolwiek wygrane. Na przykład, jeśli gracz ubiega się o wyrównanie depozytu u bukmachera z wymogiem obrotu 20x, musi rozegrać bonus 20 razy, zanim będzie mógł wypłacić. Cóż, rozegranie 20 razy bez utraty wszystkich pieniędzy jest dużym wyzwaniem.

Witryny z zakładami e-sportowymi z najbardziej lukratywnymi bonusami mają najwyższe i najsurowsze wymagania dotyczące zakładów w większości scenariuszy.

Limity kursów i gier

Oprócz wymagań dotyczących zakładów bukmacherzy utrudniają graczom wygranie prawdziwych pieniędzy korzystanie z bonusów ustawiając minimalne kursy. Na przykład strona z zakładami eSports może oferować premię w wysokości 150%, ale premia ta obowiązuje tylko przy wysokich kursach. Oprócz limitu kursów, niektóre bonusy powitalne mają zastosowanie do wybranych gier eSports.

Wymagania dotyczące zakładów
Powitalne wskazówki i porady dotyczące bonusów

Powitalne wskazówki i porady dotyczące bonusów

Mimo że strony bukmacherskie utrudniają graczom korzystanie z bonusów, nadal można wykorzystać bonusy powitalne.

Pierwszą wskazówką jest, aby zawsze polować, nie tylko na bonusy powitalne, ale także na te najbardziej lukratywne. Gracze mogą wybrać polowanie na siebie lub wykorzystać bukmacherów, którzy oferują bukmacherów e-sportowych z najwyższymi bonusami powitalnymi.

Kolejną wskazówką, która dotyczy tylko stron z zakładami bez limitów kursów, jest obstawianie najniższych kursów. W przeciwieństwie do wysokich kursów, zakłady z niskimi kursami mają duże prawdopodobieństwo wygrania. To powiedziawszy, obniżanie się to sprytna wskazówka, aby pokonać wymagania dotyczące zakładów. Jedynym problemem jest to, że wydajność nie jest jednak tak wysoka.

Teraz, gdy wysokie wymagania dotyczące zakładów zmniejszają szanse na zrobienie czegokolwiek z bonusów, gracze powinni dążyć do bonusów powitalnych z niższymi wymaganiami dotyczącymi gry. Jest to prosta wskazówka dotycząca zakładów sportowych, na której można zarobić. Łatwiej jest pokonać wymóg obrotu 15x niż 30x.

Ważne jest również sprawdzenie okresu ważności bonusu powitalnego. Często gracze ubiegają się o te bonusy, ale nie wykorzystują ich w ustalonym okresie. Brzmi śmiesznie, ale tak, bonusy mają daty ważności.

Postaw mądrze. Tylko dlatego, że jest to 100% bonus, nie oznacza to, że należy go roztrwonić na nierealne szanse. Zamiast tego obstawiający powinni pozostać mądrymi graczami, korzystając z bonusu powitalnego, takiego jak prawdziwe pieniądze, które wpłacili. Badanie różnych meczów e-sportowych i sprawdzanie prognoz to długa droga.

Powitalne wskazówki i porady dotyczące bonusów
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Bonusy powitalne są fantastyczne i są jednym z powodów, dla których wielu graczy wciąga się w zakłady eSports. Ale mogą być wyzwalaczem uzależnienia od hazardu. Wielu graczy używa więcej pieniędzy, niż mogą sobie pozwolić na ubieganie się o bonusy.

Gracze muszą pozostać w granicach odpowiedzialnego hazardu. Ustalenie budżetu na zakłady eSports i przestrzeganie go jest najważniejsze. Kolejną wskazówką jest, aby nigdy nie ścigać przegranych podczas obstawiania i zawsze wiedzieć, kiedy odejść. Co ważne, zakłady na eSporty nie powinny zastępować szkoły czy pracy.

To tyle, jeśli chodzi o ten przewodnik dotyczący bonusów powitalnych w zakładach eSports. Rzeczywiście, warto gonić za ofertami zakładów online dla nowych graczy. Jednak nie jest łatwo je wykorzystać.

Odpowiedzialny hazard