Betsson Przegląd zakładów na e-sport 2024 - Bonusy

BetssonResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus powitalny do 100 € + 101 darmowych spinów
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Dobra gra sportowa
Wsparcie 24/7
Betsson is not available in your country. Please try:
Bonusy

Bonusy

Promocje to jeden z najbardziej atrakcyjnych aspektów Betssona. Większość graczy rejestruje się na tej stronie, aby odebrać oferowane bonusy i wykorzystać je w pełni. Oto niektóre oferty bukmacherskie dostępne na tej platformie w chwili pisania tego tekstu.

Bonus powitalny

Wszyscy nowi członkowie w Betsson mają prawo do 100% bonusu rejestracyjnego (do 100 €) + 10 € darmowego zakładu. Aby w pełni wykorzystać tę ofertę, muszą wpłacić co najmniej 10 €. Nie można ubiegać się o ten bonus powitalny, jeśli korzystał z niego wcześniej lub ich adres pasuje do istniejącego gracza.

Warto zauważyć, że ta promocja zawiera kilka warunków. Na przykład, jego wymóg obrotu jest 12-krotnością jego wartości przy kursie co najmniej 1,50. Gracze, którzy dokonają pierwszego depozytu za pośrednictwem Neteller lub Skrill, nie kwalifikują się do tej oferty, która wygasa w ciągu miesiąca.

Mnożnik międzynarodowy

To kolejna ekscytująca oferta dostępna w tej chwili w Betssonie. Pozwala graczom na otrzymanie darmowego zakładu o wartości 10 € na postawienie na preferowane e-sporty. Muszą najpierw postawić kwalifikujący zakład o wartości 20 € lub więcej, zanim zgłoszą się, aby zakwalifikować się do tej promocji.

Całkowite szanse na kwalifikujące się zakłady powinny wynosić co najmniej 1,50 i muszą być obstawiane na prawdziwe, a nie bonusowe pieniądze. Użytkownicy mogą skorzystać z tej oferty tylko raz w tygodniu.

Cotygodniowe losowanie 10 000 €

Każdy gracz, który chce otrzymać część w wysokości 10 000 EUR tygodniowo, powinien rozważyć skorzystanie z tej promocji. Muszą zgłosić się i postawić zakład o wartości co najmniej 20 € (kurs 1,50+) na konkretny eSport.

Cotygodniowe losowanie 10 000 € jest dostępne zarówno dla nowych, jak i istniejących użytkowników Betsson.

Ubezpieczenie Akry

Funkcja promocyjna Accra Insurance firmy Betsson jest przeznaczona dla zakładów akumulowanych łączących pięć różnych dyscyplin sportowych. Te zakłady kwalifikują się do zwrotu 20 €, jeśli gracz postawi je za prawdziwe pieniądze. Wygrają tę ofertę tylko wtedy, gdy ich zakład akumulowany będzie zawierał co najmniej cztery zwycięskie selekcje i jedną przegraną nogę.

Warto zauważyć, że zakłady systemowe się nie liczą, a gracze mogą ubiegać się tylko o trzy zwroty dziennie.

Darmowy zakład na piłkę nożną

Footy Free Bet jest obecnie jedną z najlepszych ofert weekendowych w Betsson. Umożliwia graczom skorzystanie z darmowego zakładu o wartości 5 €. Członkowie muszą tylko postawić zakład o wartości 15 € lub więcej w zakładach sportowych Betsson, aby go odebrać. Jeden z e-sportów, na które obstawiają, powinien mieć kurs 1,50+.

Betsson pozwala graczom wykorzystać swój darmowy zakład w wysokości 5 € w ciągu pierwszych trzech dni od otrzymania go na dowolny eSport z kursem 1.20+.

Bonus i depozyt Betsson

Warto zauważyć, że większość ofert Betssona wymaga od graczy wpłaty określonej kwoty. Na przykład zainteresowani darmowym zakładem Footy muszą być gotowi postawić co najmniej 15 €. Jeśli nie, ta oferta nie jest dla nich.

Dokonując wymaganych wpłat, obstawiający powinni zachować ostrożność przy wyborze systemu płatności. Podczas gdy niektóre metody wpłat kwalifikują ich do ofert, inne mogą je zdyskwalifikować.

Proces rejestracji w Betsson

Proces rejestracji w Betsson jest prosty. Gracze muszą przez to przejść, aby skorzystać z usług i ofert tej firmy, w tym z bonusu powitalnego. Dane wymagane podczas tej procedury obejmują adres e-mail i numer telefonu gracza. Ale nie muszą skanować swoich identyfikatorów ani konkretnych rachunków za media.

Wymagania bonusowe w Betsson

Każdy bonus oferowany w Betsson ma swoje własne wymagania. Na przykład, aby zakwalifikować się do premii rejestracyjnej, należy wpłacić co najmniej 10 €. Muszą być również nowe na tej platformie. Oferta ubezpieczenia Accra zobowiązuje obstawiających do obstawiania co najmniej pięciu sportów, przy czym tylko jeden zakład jest przegrany.

Betsson ma różne strony wyjaśniające wymagania różnych ofert. Gracze powinni je przejrzeć, aby zrozumieć nakazy i zakazy dotyczące bonusów, o których mają nadzieję, aby jak najlepiej je wykorzystać.

Świat zakładów e-sportowych Betsson
2022-10-27

Świat zakładów e-sportowych Betsson

Pomóc Grupa Betssona Rozszerzyć swoje zakłady sportowe online na Stany Zjednoczone, procesor płatności Nuvei nawiązał współpracę ze szwedzką firmą hazardową. W Kolorado Betsson założył firmę pod nazwą Betsafe. Gracze mogą automatycznie wpłacać pieniądze na swoje konta do gier ze swoich kont bankowych, korzystając z funkcji natychmiastowego przelewu bankowego Nuvei.